نانو مقیاس نوآوری در دنور ، CO بزرگتر می شود

نانو مقیاس نوآوری در دنور ، CO بزرگتر می شود

دنور و THORNTON ، کولو ، 4 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت فورج نانو در حال تکمیل آزمایشگاه نوآوری مهندسی سطح در سال 2008 است دنور ، شرکت

امکانات جدید 40000 متر مربع در نزدیکی Google تورنتون این دفتر آزمایشگاه پیشرفته تحقیق و توسعه لایه لایه اتمی را در خود جای خواهد داد و همچنین به عنوان یک مرکز تولید برای راه حل های صنعتی Forge Nano عمل خواهد کرد.

فناوری پلت فرم Forge Nano توانایی کنترل و بهینه سازی سطوح را در سطح اتمی باز می کند. Forge Nano با طراحی محصولات از اتم به بالا ، به مشتریان امکان می دهد فناوری ها و محصولات جدیدی را در آینده ایجاد کنند. رسوب لایه اتمی برای بهبود مواد و توسعه فناوری های جدید در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می گیرد.

مطلب مرتبط  Seadrill Limited (SDRL) - نتایج سه ماهه دوم سال 2020

ایجاد فناوری فردا به سطحی از کنترل نیاز دارد که فقط در سطح اتمی می توان به آن دست یافت. با استفاده از ابزارهای Forge Nano ، شرکا می توانند محصولات خود را از راه هایی که ممکن است درک نکرده باشند ، کنترل کنند. با استفاده از فناوری انحصاری لایه اتمی ، Forge Nano پوشش های دقیق و غیرقابل تصوری را روی پودرها ، اشیا، و ویفرها اعمال می کند تا آنها را در سطح اتمی بهینه سازی کند.

“ما از ادغام دو تسهیلات خود در یک مکان بسیار هیجان زده هستیم. این حرکت باعث ساده شدن فعالیتهای ما می شود و فضای کافی برای رشد را فراهم می کند. ما شاهد افزایش تعاملات مشتری بوده و آماده پاسخگویی به تقاضا هستیم. فورج نانو معتقد است که ما “ما از فناوری استفاده کرده ایم که می تواند تقریباً در همه بازارهای جهان تأثیر بگذارد. این مرکز گامی بزرگ برای تحقق آن است.”

مطلب مرتبط  وستینگهاوس و ENUSA برنامه سوخت EnCore® خود را برای اولین بار با یک شرکت سودمند اروپایی گسترش می دهند

-دکتر. پل لیختی– مدیر عامل شرکت Forge Nano.

با توجه به محدودیت های فعلی مربوط به COVID-19 ، Forge Nano قصد دارد در صورت ایمن و عملی بودن انجام این کار ، تورهایی را برای تأسیسات جدید برگزار کند. اطلاعات به روز شده با در دسترس قرار گرفتن به وب سایت Forge Nano اضافه می شود.

اطلاعات بیشتر در مورد سیستم عامل و محصولات لایه لایه اتمی Forge Nano در اینجا موجود است: http://www.forgenano.com

مطلب مرتبط  A. O. Smith نرخ سود سه ماهه را به 0.26 دلار برای هر سهم افزایش می دهد

درباره جعل نانو:

بر اساس دنور ، شرکت، فورج نانو با استفاده از رسوب لایه اتمی ، یک رهبر جهانی در مهندسی سطح و فناوری پوشش نانو دقیق است. فناوری انحصاری و فرآیندهای ساخت Forge Nano باعث می شود پوشش های ضخیم آنگستروم سریع ، مقرون به صرفه و از نظر تجاری برای طیف گسترده ای از مواد ، برنامه ها و صنایع مناسب باشد. مجموعه محصولات و خدمات ALD و PALD مجموعه Forge Nano طیف کاملی از ابزار در مقیاس آزمایشگاه تا سیستم های تولید در مقیاس تجاری را پوشش می دهد. http://www.forgenano.com

SOURCE Forge Nano Inc.

لینک های مربوطه

www.forgenano.com

پاسخی بگذارید