نتایج تماس تلفنی TransAlta و TransAlta سه ماهه سوم تجدید پذیر

نتایج تماس تلفنی TransAlta و TransAlta سه ماهه سوم تجدید پذیر

کالگری ، AB، 9 اکتبر 2020 / PRNewswire / – شرکت TransAlta (“TransAlta”) (TSX: TA) (NYSE: TAC) نتایج سه ماهه سوم سال 2020 خود را قبل از افتتاح بازارها منتشر می کند چهارشنبه 4 نوامبر 2020. یک کنفرانس و پخش اینترنتی برای بحث در مورد نتایج ، برای سرمایه گذاران ، تحلیل گران ، اصحاب رسانه و سایر علاقه مندان در همان روز با شروع 8:00 صبح به وقت کوه (10:00 صبح ET) به دنبال تحلیل گران از رسانه ها برای پرسیدن سال دعوت می شود.

TransAlta تجدیدپذیر شرکت (“TransAlta تجدید پذیر”) (TSX: RNW) نتایج سه ماهه سوم سال 2020 خود را قبل از بازار جمعه 30 اکتبر 2020. هر گونه س regardingال در مورد تجدیدپذیر TransAlta می تواند در تماس کنفرانسی TransAlta مطرح شود.

لطفاً با ذکر “TransAlta Corporation” به عنوان شرکت ، با اپراتور کنفرانس پنج دقیقه قبل از تماس تماس بگیرید.

فراخوان کنفرانس سه ماهه سوم 2020:
شرکت کنندگان رایگان آمریکای شمالی با شماره های 1-888-231-8191 تماس بگیرند
لینک پخش وب: https://produceredition.webcasts.com/starthere.jsp؟ei=1380694&tp_key=51fba21d14

مطلب مرتبط  پتیت خط جدیدی از چسب ها و مهر و موم های ساخته شده برای سختگیران صنایع دریایی را راه اندازی می کند. با AnchorTech ملاقات کنید!

مطالب مرتبط در بخش مرکز سرمایه گذاران در وب سایت TransAlta به آدرس http://www.transalta.com/investors/events-and-productions در دسترس خواهد بود. اگر قادر به شرکت در تماس نیستید ، پخش فوری از طریق شماره 1-855-859-2056 قابل دسترسی است (کانادا و ایالات متحده آمریکا رایگان) با کد عبور TransAlta 5779326 و به دنبال آن علامت #. متن رونوشت پس از دسترسی به وب سایت TransAlta ارسال می شود.

درباره شرکت TransAlta:
TransAlta ناوگان متنوعی از دارایی های تولید برق را در مالکیت دارد ، اداره می کند و توسعه می دهد کانادا، ایالات متحده و استرالیا با تمرکز بر ارزش سهامداران بلند مدت. TransAlta به شهرداری ها ، صنایع متوسط ​​و بزرگ ، مشاغل و مشتریان تاسیساتی قدرت تمیز ، مقرون به صرفه ، بهینه از نظر انرژی و قابل اطمینان ارائه می دهد. امروز ، TransAlta یکی از کانادا بزرگترین تولید کنندگان نیروی باد و آلبرتا بزرگترین تولید کننده نیروی برق آبی. برای بیش از 100 سال ، TransAlta یک اپراتور مسئول و یک عضو افتخار جامعه است که کارمندان آن در آنجا کار و زندگی می کنند. TransAlta اهداف شرکتی خود را با اهداف توسعه پایدار سازمان ملل متحد همسو می کند و توسط CDP (پروژه افشای اقلیم سابق) به عنوان یک رهبر صنعت در مدیریت تغییر اقلیم شناخته شده است. TransAlta مفتخر است که به این موفقیت دست یافته است سطح نقره PAR (روابط بومی پیشرو) تعیین توسط شورای کانادایی برای تجارت بومی.

مطلب مرتبط  JA Solar در نمایشگاه آنلاین VR خط جدیدی از ماژول های PV ارائه خواهد داد

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد TransAlta ، به وب سایت آن در transalta.com مراجعه کنید.

درباره TransAlta Renewables Inc:
تجدیدپذیرهای TransAlta یکی از بزرگترین تولیدکنندگان مستقل تجدید پذیر تجارتی (“IPP”) در کانادا است. بستر دارایی و منافع اقتصادی ما از نظر جغرافیایی ، تولیدی و طرفین متنوع است و شامل منافع 23 تأسیسات بادی ، 13 تأسیسات برق آبی ، هفت تاسیسات تولید گاز طبیعی ، یک تاسیسات خورشیدی ، یک خط لوله گاز طبیعی و یک پروژه ذخیره سازی باتری ، نمایندگی سود مالکیت 2537 مگاوات ظرفیت تولید متعلق به کشور ، واقع در استان های بریتیش کلمبیا، آلبرتا، انتاریو، کبک ، نیوبرانزویک، ایالت های وایومینگ، ماساچوست، مینه سوتا و ایالت استرالیای غربی. اهداف ما این است که: (i) بازدهی ثابت و پایدار برای سرمایه گذاران از طریق مالکیت و سرمایه گذاری در تولید برق تجدید پذیر و گاز طبیعی و سایر دارایی های زیرساختی که بسیار عقد قرارداد می کنند فراهم می کند که جریان نقدی پایدار را در درجه اول از طریق قراردادهای بلند مدت با طرف های مقابل قوی ارائه می دهد. (ii) پیگیری و استفاده از فرصتهای رشد استراتژیک در تولید برق تجدید پذیر و گاز طبیعی و سایر بخشهای زیرساختی ؛ (iii) حفظ تنوع از نظر جغرافیایی ، نسل و طرفین. و (iv) پرداخت 80 تا 85 درصد وجه نقد موجود برای توزیع به سهامداران شرکت به صورت سالانه.

مطلب مرتبط  سود خالص نسبت به سال گذشته 50.63٪ رشد داشت

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد TransAlta Renewables ، به وب سایت آن در transaltarenewables.com مراجعه کنید.

منبع شرکت TransAlta

لینک های مربوطه

http://www.transalta.com

پاسخی بگذارید