نتایج مالی بین المللی Tower Tower Mines Files 2020 سه ماهه سوم

نتایج مالی بین المللی Tower Tower Mines Files 2020 سه ماهه سوم

ونکوور ، قبل از میلاد، 6 نوامبر 2020 / PRNewswire / – International Tower Hill Mines Ltd. (“شرکت”) – (TSX: ITH) (NYSE American: THM) امروز اعلام کرد که بیانیه های مالی سه ماهه سوم حسابرسی نشده خود را ارائه داده است و مربوط به بحث و تجزیه و تحلیل مدیریت و گزارش سه ماهه در مورد فرم 10-Q برای دوره سه و نه ماهه به پایان رسید 30 سپتامبر 2020.

از همان زمان 30 سپتامبر 2020، شرکت دارای سرمایه در گردش بود 13.1 میلیون دلار آمریکا.

سهامداران می توانند کپی صورتهای مالی سه ماهه سوم حسابرسی نشده شرکت و بحث و تجزیه و تحلیل مدیریت مربوطه و فرم 10-Q را در SEDAR در: www.sedar.com ، EDGAR در www.sec.gov و در وب سایت شرکت به نشانی: www.ithmines تهیه کنند. .com این شرکت همچنین نسخه های چاپی این اسناد را به صورت رایگان در اختیار سهامدارانی قرار می دهد که نسخه خود را مستقیماً از شرکت درخواست می کنند.

مطلب مرتبط  تمرکز خود را بر روی بازدارنده های شعله ، لاستیک و محصولات لاستیکی ، جذب کننده اشعه ماوراء بنفش ، چسب های چوبی و سایر کاربردها قرار دهید

درباره International Tower Hill Mines Ltd.

International Tower Hill Mines Ltd. 100٪ علاقه مند به پروژه طلای Livengood خود است که در امتداد بزرگراه الیوت آسفالته واقع شده است ، 70 مایلی شمال فیربانکس ، آلاسکا.

از طرف
معدن بین المللی برج هیل

(امضاء شده) کارل ال. هانمن
مدیر ارشد اجرایی

مطلب مرتبط  گزارش B2Gold Corp. از مورد مثبت COVID-19 در اردوگاه اکتشافی در نزدیکی معدن فکولا ، مالی

این خبر منتشر شده به هیچ وجه به عنوان پیشنهاد خرید یا فروش اوراق بهادار در نظر گرفته نمی شود ایالات متحده.

SOURCE International Tower Hill Mines Ltd.

پاسخی بگذارید