نتایج مالی Avino Silver & Gold Mines Ltd. نتایج سه ماهه سوم 2020 در روز دوشنبه ، 9 نوامبر 2020 منتشر می شود

نتایج مالی Avino Silver & Gold Mines Ltd. نتایج سه ماهه سوم 2020 در روز دوشنبه ، 9 نوامبر 2020 منتشر می شود

ونکوور ، قبل از میلاد، 2 نوامبر 2020 / PRNewswire / – نقره آوینو & Gold Mines Ltd. (TSX: ASM) (NYSE American: ASM) (FSE: GV6) (“آوینو” یا “شرکت”) قصد دارد نتایج مالی سه ماهه سوم 2020 خود را پس از بسته شدن بازار اعلام کند دوشنبه ، 9 نوامبر سال 2020.

علاوه بر این ، شرکت یک کنفرانس کنفرانسی و پخش اینترنتی را در حال برگزاری خواهد بود سه شنبه ، 10 نوامبر سال 2020 در 8:00 صبح PST (11:00 صبح EST)

از سهامداران ، تحلیل گران ، سرمایه گذاران و رسانه ها دعوت می شود تا با ورود به سیستم پخش اینترنتی و کنفرانس Avino سه ماهه سوم 2020 یا با شماره گیری شماره های زیر پنج تا ده دقیقه قبل از زمان شروع به کار ، در پخش اینترنتی و تماس کنفرانسی شرکت کنند.

مطلب مرتبط  Tetra Technologies، Inc. برای ارائه در H.C. بیست و دومین کنفرانس سالانه سرمایه گذاری جهانی Wainwright & Co

تلفن رایگان کانادا و ایالات متحده آمریکا: 1-800-319-4610
بیرون از کانادا & ایالات متحده آمریکا: 1-604-638-5340

برای شرکت در کنفرانس کنفرانسی یا پخش اینترنتی ، هیچ رمز عبوری لازم نیست. شرکت کنندگان این فرصت را خواهند داشت که در بخش س theال و پرسش سال کنند.

تماس کنفرانسی و پخش اینترنتی ضبط می شود و پخش مجدد آن در اواخر همان روز در وب سایت شرکت در دسترس خواهد بود.

مطلب مرتبط  ماژول های جدید DeepBlue 3.0 JA Solar با چندین گواهینامه ، محصول مبتنی بر ویفرهای 182 میلی متر 182 میلی متر آماده برای بازار جهانی را کسب کنید

درباره آوینو:
آوینو یک تولید کننده نقره و طلا با خط لوله متنوع از ویژگی های طلا ، نقره و فلزات اساسی در است مکزیک. آوینو از معدن کاملاً متعلق به خود شرکت آوینو تولید می کند دورانگو ، مکزیک. تولید طلا و نقره این شرکت بدون پوشش باقی مانده است. مأموریت و استراتژی شرکت ایجاد ارزش سهامدار از طریق تمرکز بر رشد سودآوری ارگانیک در ملک تاریخی Avino در نزدیکی آن است دورانگو ، مکزیک، و کسب استراتژیک اکتشافات معدنی و خواص استخراج. ما متعهد به مدیریت کلیه فعالیتهای تجاری به روشی مسئولانه و مقرون به صرفه از نظر محیطی هستیم ، ضمن آنکه به رفاه جوامعی که در آن فعالیت می کنیم کمک می کنیم.

مطلب مرتبط  گروه تولید شتاب جایزه رشد تجارت ورمونت 2020 را اهدا کرد

به نام هیئت مدیره

“دیوید ولفین”
________________________________
دیوید ولفین
رئیس و مدیر عامل
نقره آوینو & Gold Mines Ltd.

نه TSX و نه ارائه دهنده خدمات تنظیم کننده آن (همانطور که این اصطلاح در سیاست های TSX تعریف شده است) مسئولیت کافی یا صحت این نسخه را نمی پذیرند.

منبع نقره آوینو & Gold Mines Ltd.

لینک های مربوطه

http://www.avino.com/

پاسخی بگذارید