نتایج نشست عمومی سالانه در تاریخ 17 ژوئیه سال 2020 برگزار شد

نتایج نشست عمومی سالانه در تاریخ 17 ژوئیه سال 2020 برگزار شد

سنگاپور، 18 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – China Yuchai International Limited (NYSE: CYD) (“چین یوچای” یا “شرکت”) ، مایل است اعلام کند که کلیه قطعنامه های مندرج در اطلاعیه مجمع عمومی سالانه خود در تاریخ 16 ژوئن سال 2020 در جلسه عمومی سالانه مجازی خود که در آن برگزار شد ، بدرستی تصویب شد 17 ژوئیه سال 2020.

درباره چین Yuchai International

China Yuchai International Limited ، از طریق شرکت تابعه خود ، GYMCL ، مشغول ساخت ، مونتاژ و فروش طیف گسترده ای از موتورهای سبک ، متوسط ​​و سنگین برای کامیون ها ، اتوبوس ها ، وسایل نقلیه مسافری ، تجهیزات ساختمانی ، کاربردهای دریایی و کشاورزی است. در چین. GYMCL همچنین ژنراتورهای دیزل تولید می کند. موتورهای تولید شده توسط GYMCL از موتورهای دیزلی گرفته تا گاز طبیعی و هیبریدی است. GYMCL از طریق دفاتر فروش منطقه ای و مراکز خدمات مشتری مجاز ، موتورهای خود را مستقیماً به نصب و فروشندگان خودکار توزیع می کند و خدمات نگهداری و مقاوم سازی را در سراسر چین ارائه می دهد. GYMCL با تأسیس در سال 1951 ، نام تجاری معتبری ، تیم تحقیقاتی و توسعه قدرتمند و سهم قابل توجهی از بازار در چین با محصولات با کیفیت بالا و پشتیبانی قابل اعتماد پس از فروش. در سال 2019 ، GYMCL 376148 موتور فروخت و به عنوان تولید کننده و توزیع کننده پیشرو موتور در شناخته شده است چین. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به http://www.cyilimited.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  FIBRA Prologis با ارزیابی "A" در ارزیابی تغییرات آب و هوایی CDP شناخته می شود

بیانیه بندر ایمن:

این نسخه خبری ممکن است حاوی بیانیه های آینده نگر به معنای قانون اصلاح دادرسی اوراق بهادار خصوصی مصوب 1995 باشد. کلمات “باور کنید” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “پروژه” ، “اهداف” ، “خوش بینانه” ، “مطمئن” این عبارت “،” به ادامه “،” پیش بینی “،” قصد “،” هدف “،” خواست “یا عبارات مشابه برای شناسایی عبارات آینده نگر هستند. همه اظهارات غیر از اظهارات واقعیت تاریخی عبارتهایی هستند که ممکن است گفته های آینده نگر تلقی شوند. این بیانیه های آینده نگر ، شامل ، اما محدود به اظهارات مربوط به عملکرد چین یوچای و فعالیت های سرمایه گذاری مشترک ، عملکرد و شرایط مالی ، بر اساس انتظارات ، اعتقادات و فرضیات فعلی نیست که هر زمان ممکن است تغییر کند. چین یوچای هشدار می دهد که این گفته ها به ماهیت آنها خطرات و عدم قطعیت ها را در بر می گیرد و نتایج واقعی ممکن است بسته به انواع مختلفی از عوامل مانند مقررات دولت و بورس کالا ، رقابت ، شرایط سیاسی ، اقتصادی و اجتماعی در سراسر جهان و در موارد دیگر متفاوت باشد. چین از جمله موارد مورد بحث در چین فرم 20-F Yuchai با عناوین “عوامل خطر” ، “نتایج عملیات” و “نمای کلی تجارت” و سایر گزارش های ارسال شده به کمیسیون بورس و اوراق بهادار هر از گاهی. در میان دیگر ، اگر همه گیر COVID-19 به طور موثر و به موقع کنترل نشود ، ممکن است عملیات اقتصادی و وضعیت اقتصادی ما به دلیل بدتر شدن بازار خرید و فروش خودرو ، از نظر مادی و نامطلوب تحت تأثیر قرار گیرد ، یک رکود اقتصادی در چین و در خارج از کشور ، تضعیف احتمالی وضعیت مالی مشتریان یا سایر عواملی که نمی توانیم پیش بینی کنیم. همه اظهارات آینده نگر فقط از تاریخ ساخته شده استفاده می شوند و چین یوچای بطور مشخص هرگونه تعهد به حفظ یا به روزرسانی اطلاعات آینده نگر ، چه از ماهیت موجود در این نسخه و چه در غیر این صورت ، در آینده را رد می کند.

مطلب مرتبط  HOMER Grid Software اکنون ایستگاه های شارژ خودروهای الکتریکی را مدل می کند

برای اطلاعات بیشتر:

روابط سرمایه گذار
کوین تیس
تلفن: + 1-212-521-4050
پست الکترونیک: [email protected]

منبع بین المللی چین Yuchai International Limited

لینک های مربوطه

http://www.cyilimited.com

پاسخی بگذارید