نتایج نیمه اول شانگهای الکتریک افزایش چشمگیر تقاضا برای انرژی های تجدیدپذیر را نشان می دهد

نتایج نیمه اول شانگهای الکتریک افزایش چشمگیر تقاضا برای انرژی های تجدیدپذیر را نشان می دهد

شانگهای ، 12 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – شانگهای الکتریک (SEHK: 02727 ، SSE: 601727) ، بزرگترین تولید کننده و تأمین کننده تجهیزات تولید برق ، تجهیزات صنعتی و خدمات یکپارچه سازی در جهان ، اخیراً نتایج مالی خود را برای اولین بار اعلام کرده است. نیمی از سال 2020

مهمترین اطلاعات گزارش مربوط به نتایج مالی شانگهای الکتریک برای نیمه اول سال 2020

  • درآمد شرکت 0.53٪ نسبت به سال قبل افزایش داشته است
  • رشد تجمعی سفارشات جدید تجهیزات انرژی ، خدمات ادغام و تجهیزات صنعتی به 40.75٪ رسیده است
  • رشد سفارشات در بخش فناوری های نیروگاه های بادی به 505.84٪ رسیده است
  • محبوبیت فناوری های دیجیتالی سازی صنعتی و ساخت شهرهای هوشمند در حال افزایش است

فروش کل این شرکت با افزایش بسیار زیاد سفارشات که عمدتا در بخش تجهیزات تولید برق ، خدمات یکپارچه سازی و تجهیزات صنعتی ثبت شده است ، 0.53٪ نسبت به مدت مشابه سال گذشته به تقریبا 280 میلیون یوان چین افزایش یافته است. بیشترین افزایش در تعداد سفارشات جدید در بخش تجهیزات تولید برق ثبت شده است ، جایی که تعداد سفارشات نسبت به مدت مشابه در سال 2019 بیش از دو برابر شده و به حجم کلی 52 میلیارد یوان چین رسیده است. حجم سفارشات جدید در بخش تجهیزات صنعتی به 27 میلیارد و حجم سفارشات جدید در بخش خدمات ادغام با 2 میلیارد یوان چین نسبت به نیمه اول سال 2019 افزایش یافته و تقریبا به 29 میلیارد یوان چین رسیده است.

مطلب مرتبط  بیانیه ثبت نام 20-F فن آوری های خورشیدی Maxeon که توسط SEC تأیید شده است

حجم کل سفارشات جدید در بخش تجهیزات جدید انرژی در نیمه اول سال 2020 به 47 میلیارد دلار رسیده است. این سفارشات که عمدتاً مربوط به تأسیسات ذخیره انرژی ، تولید انرژی از تابش خورشید ، باد و زیست توده بود ، تقریباً 80٪ کل سفارشات تأسیسات تولید برق را تشکیل می داد. 20٪ سفارشات باقیمانده تسهیلات سنتی برای تولید برق از زغال سنگ ، گاز و هسته ای بود.

در بخش منابع جدید انرژی ، فقط تعداد سفارشات تجهیزات نیروگاه های بادی با 505.84 درصد افزایش نسبت به سال گذشته. این افزایش تا حدی ناشی از پیشرفت های فن آوری ، این واقعیت است که چین قدرتمندترین توربین بادی جهان را تولید کرده است (یک توربین دریایی 8 مگاواتی -167) و اعلامیه ای که گروه الکتریک شانگهای قصد دارد لیست آن را به عنوان بخش انرژی باد معرفی کند. . علاوه بر انرژی باد ، شانگهای الکتریک همچنین بر روی فناوری های انرژی هسته ای تمرکز دارد ، جایی که در نیمه اول سال 2020 به رشد سفارش 244.8٪ دست یافت. همه این حقایق نشان می دهد که تمرکز شانگهای الکتریک بر روی انرژی تجدیدپذیر و راه حل های جدید انرژی در حال ثمر دادن است ، زیرا شانگهای الکتریک می تواند تقاضای سریعاً رشد این فناوری ها را برآورده کند.

مطلب مرتبط  Alimentation Couche-Tard نتایج سه ماهه دوم خود را برای سال مالی 2021 در 24 نوامبر 2020 منتشر می کند

علاوه بر فناوری های تولید برق از منابع تجدید پذیر ، شانگهای الکتریک همچنین بر روی فناوری های ساخت شهرهای هوشمند آینده تمرکز دارد. در همین راستا ، این شرکت چهار منطقه اصلی فنی را شناسایی کرده است که برای ساخت شهرهای هوشمند باید تغییر کند و با مقامات محلی و سایر شرکا در حال کار بر روی این پروژه است. از آنجایی که شانگهای الکتریک هم فناوری های ساخت شهر هوشمند و هم راه حل های هوشمند انرژی ، و هم ظرفیت تولید و حمل و نقل را ارائه می دهد ، در ساخت شهرهای هوشمند آینده نقشی اساسی در چین خواهد داشت.

مطلب مرتبط  Dominion Energy سود سه ماهه دوم را اعلام می کند

تمرکز بر ساخت و حمل و نقل هوشمند فناوری و ارائه خدمات در این بخش به گروه برق شانگهای منجر به افزایش سفارشات در بخش حمل و نقل هوشمند فناوری و خدمات بیش از 3716٪ ، به 2.2 میلیارد یوان چین. شانگهای الکتریک همچنین پلتفرم برنده جایزه اینترنت صنعتی SEunicloud را راه اندازی کرده است که چهار حوزه اصلی خدمات دیجیتال را تمرکز می کند: راه حل های ابری ، زنجیره تامین ، تجارت الکترونیکی و پیمانکاری هوشمند. این بستر برای کمک به گروه در سرعت بخشیدن به اجرای راه حل ها و خدمات جدید و کمک به نوسازی صنعت انرژی در نظر گرفته شده است.

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1190744/Logo.jpg

لینک های مربوطه

www.shanghai-electric.com

منبع شانگهای الکتریک

پاسخی بگذارید