نتایج هیدرو یک سه ماهه 2020 قبل از افتتاح بازارها در 6 نوامبر 2020 منتشر می شود

نتایج هیدرو یک سه ماهه 2020 قبل از افتتاح بازارها در 6 نوامبر 2020 منتشر می شود

مجموعه سرمایه گذاری جامعه سرمایه گذاری برای 6 نوامبر 2020 در 8 صبح ET

تورنتو، 2 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Hydro One Limited (TSX: H) ، بزرگترین ابزار انتقال و توزیع برق در انتاریو، قصد دارد نتایج مالی سه ماهه سوم خود را از صبح منتشر کند 6 نوامبر 2020 قبل از افتتاح بازارهای مالی آمریکای شمالی. خلاصه ای از نتایج توسط Newswire توزیع می شود و MD&A و صورتهای مالی کامل در hydroone.com/investors و www.sedar.com قرار می گیرد.

مدیریت Hydro One میزبان یک کنفرانس تلفنی با جامعه سرمایه گذاری در خواهد بود 8 صبح ET همان صبح برای بحث در مورد نتایج و چشم انداز کسانی که مایل به گوش دادن به کنفرانس تلفنی هستند باید به پخش زنده اینترنتی در بخش رویدادها و سخنرانی های روابط سرمایه گذاران وب سایت Hydro One به آدرس www.hydroone.com/investors دسترسی داشته باشند. پخش مجدد کنفرانس تلفنی در پی تماس در همین لینک در دسترس خواهد بود.

مطلب مرتبط  Datagration Solutions Inc. تیم مدیریت اجرایی را که برای راه اندازی دانش پیشرفته اتوماسیون برای صنعت نفت و گاز تشکیل شده اند ، اعلام می کند

آن دسته از اعضای جامعه مالی آمریکای شمالی که می خواهند در هنگام مکالمه س questionsال کنند باید حداقل 10 دقیقه قبل از زمان شروع برنامه ریزی شده با شماره 1.866.221.1674 تماس بگیرند و از طریق کنفرانس تلفنی نتایج سه ماهه سوم Hydro One ، شماره کنفرانس 5952718 را درخواست کنند (تماس گیرندگان بین المللی باید 1.270.215.9604 را شماره گیری کنند) ) از سایر علاقه مندان و رسانه ها می توان به صورت فقط گوش دادن در آن شرکت کرد.

مطلب مرتبط  داخو انرژی جدید برای اعلام نتایج ناخواسته دوم سه ماهه 2020 در تاریخ 18 اوت سال 2020

Hydro One Limited (TSX: H)

Hydro One Limited ، از طریق شرکت های تابعه کاملاً متعلق به خود ، می باشد انتاریو بزرگترین ارائه دهنده انتقال و توزیع برق با تقریباً 1.4 میلیون مشتری ارزشمند ، تقریباً 27.1 میلیارد دلار در دارایی ها در 31 دسامبر 2019، و درآمد سالانه در سال 2019 تقریبا 6.5 میلیارد دلار.

تیم ما تقریباً 8،800 کارمند ماهر و فداکار با افتخار یک سیستم برق ایمن و قابل اعتماد را ایجاد می کند که برای حمایت از جوامع قوی و موفق ضروری است. در سال 2019 ، هیدرو وان تقریباً سرمایه گذاری کرد 1.7 میلیارد دلار در شبکه های انتقال و توزیع آن و از طریق خرید تقریبی از اقتصاد پشتیبانی می کند 1.5 میلیارد دلار کالاها و خدمات

مطلب مرتبط  Corp. Marathon Petroleum Corp. اعلام کرد نتایج مالی مالی سه ماهه دوم سال 2020 در 3 آگوست

ما از طریق طرح های سرمایه گذاری ، پایداری و تنوع در جامعه ، به جوامعی که در آنها زندگی و کار می کنیم متعهد هستیم. ما توسط انجمن برق کانادا به عنوان یک شرکت برق پایدار معرفی شده ایم.

سهام مشترک Hydro One Limited در TSX و برخی اسکناسهای میان مدت Hydro One Inc. در NYSE ذکر شده است. اطلاعات بیشتر را می توان در سایت www.hydroone.com مشاهده کرد. www.sedar.com یا www.sec.gov.

SOURCE Hydro One Limited

لینک های مربوطه

http://www.hydroone.com

پاسخی بگذارید