نتیجه اولیه پیشنهاد مناقصه عمومی آلفا لاوال برای کلیه سهام Neles

نتیجه اولیه پیشنهاد مناقصه عمومی آلفا لاوال برای کلیه سهام Neles

لوند ، سوئد، 2 نوامبر 2020 / PRNewswire / – همانطور که قبلاً اعلام شده بود ، آلفا لاوال AB (انتشارات) (“آلفا لاوال” یا “پیشنهاد دهنده“) و شرکت Neles (“نلس“) روشن است 13 ژوئیه 2020 توافقنامه ترکیبی منعقد کرد که طبق آن آلفا لاوال پیشنهاد پیشنهادی داوطلبانه پیشنهاد مناقصه نقدی عمومی را برای کلیه سهام صادر شده و معوق در نلس ارائه داده است (“مناقصه، پیشنهادات“). دوره پذیرش تحت پیشنهاد مناقصه آغاز شد 13 آگوست 2020 در 9.30 صبح. (به وقت فنلاند) و منقضی شد 30 اکتبر 2020 در 16:00. (به وقت فنلاند).

این انتشار بورس اوراق بهادار ممکن است آزاد ، منتشر یا توزیع دیگری به طور مستقیم یا غیر مستقیم ، به طور مستقیم یا غیر مستقیم شود استرالیا، کانادا، هنگ کنگ منطقه ویژه اداری جمهوری خلق چین ، ژاپن، نیوزلند، آفریقای جنوبی، یا هر صلاحیت دیگری که پیشنهاد مناقصه با قانون قابل اجرا منع شود. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً بخش زیر را با عنوان “اطلاعات مهم” مشاهده کنید.

نتیجه اولیه پیشنهاد مناقصه عمومی آلفا لاوال برای کلیه سهام Neles

آلفا لاوال AB (انتشارات) ، 2 نوامبر 2020 در 9:30 صبح CET

همانطور که قبلاً اعلام شده بود ، آلفا لاوال AB (انتشارات) (“آلفا لاوال” یا “پیشنهاد دهنده“) و شرکت Neles (“نلس“) روشن است 13 ژوئیه 2020 توافقنامه ترکیبی منعقد کرد که طبق آن آلفا لاوال پیشنهاد پیشنهادی داوطلبانه پیشنهاد مناقصه نقدی عمومی را برای کلیه سهام صادر شده و معوق در نلس ارائه داده است (“مناقصه، پیشنهادات“). دوره پذیرش تحت پیشنهاد مناقصه آغاز شد 13 آگوست 2020 در 9.30 صبح. (به وقت فنلاند) و منقضی شد 30 اکتبر 2020 در 16:00. (به وقت فنلاند).

با توجه به نتیجه اولیه پیشنهاد مناقصه ، سهام معتبر مناقصه داده شده و به درستی در پیشنهاد منصرف نشده است ، به همراه مجموع 12،723،923 سهام در Neles که در غیر این صورت توسط پیشنهاد دهنده قبل از تاریخ این پیشنهاد خریداری شده است ، تقریباً سی و سه درصد ( 33٪) کل سهام و آرا issued منتشر شده و معوق در Neles.

تکمیل پیشنهاد مناقصه منوط به شرایط خاصی است که توسط پیشنهاد دهنده در تاریخ اعلام تاریخ پیشنهاد نهایی مناقصه یا تحقق آن منتفی خواهد شد. از جمله این شرایط ، پذیرش پیشنهاد مناقصه در رابطه با سهامی است که به همراه سهمهایی که در غیر این صورت توسط پیشنهاد دهنده خریداری شده ، بیش از پنجاه درصد (50٪) سهام و آرا issued منتشر شده و معوق در نیل را پذیرفته است.

پیشنهاد دهنده نتیجه نهایی پیشنهاد مناقصه را تأیید و اعلام خواهد کرد 4 نوامبر 2020. اگر نتیجه نهایی پیشنهاد مناقصه تأیید کند که تعداد سهام معتبر مناقصه شده و به درستی در پیشنهاد مناقصه پس گرفته نشده است ، همراه با سهام دیگری که پیشنهاد دهنده خریداری کرده است ، در همان سطح باقی مانده توسط نتیجه اولیه باقی مانده است ، پیشنهاد دهنده پیشنهاد مناقصه را تکمیل کنید. از طرف دیگر ، اگر نتیجه نهایی پیشنهاد مناقصه تأیید کند که سهام معتبر مناقصه داده شده و در پیشنهاد مناقصه به درستی پس گرفته نشده است ، همراه با سهام دیگری که پیشنهاد دهنده خریداری کرده است ، بیش از پنجاه درصد (50٪) سهام صادر شده است سهام و آرا outstanding برجسته در Neles ، و به شرط ادامه یافتن سایر شرایط برای تکمیل پیشنهاد مناقصه یا لغو آن در تاریخ اعلام نتیجه نهایی پیشنهاد مناقصه ، پیشنهاد دهنده پیشنهاد مناقصه را در مطابق با شرایط و ضوابط آن پیشنهاد دهنده ممکن است در معاملات عمومی Nasdaq Helsinki Ltd یا در غیر این صورت خارج از پیشنهاد مناقصه یا در تاریخ انتشار این بورس سهام ، سهام Neles را نیز به دست آورد.

تماس با روابط سرمایه گذار:

یوهان لوندین
رئیس روابط سرمایه گذاران
آلفا لاوال
تلفن همراه: +46730463090
[email protected]

سوالات رسانه ای:

یوهان لوندین
رئیس روابط سرمایه گذاران
آلفا لاوال
تلفن همراه: +46730463090
[email protected]

درباره آلفا لاوال

آلفا لاوال در زمینه های انرژی ، دریایی و غذا و آب فعال است و تخصص ، محصولات و خدمات خود را به طیف وسیعی از صنایع در حدود 100 کشور ارائه می دهد. این شرکت متعهد به بهینه سازی فرآیندها ، ایجاد رشد مسئولانه و پیشرفت است – همیشه برای حمایت از مشتریان در دستیابی به اهداف تجاری و اهداف پایداری خود ، مسافت بیشتری را طی می کند.

مطلب مرتبط  Sandvik واگذاری سهام اقلیت در شرکت آلیاژ ویژه Xiamen Golden Egret ، با مسئولیت محدود (Gesac)

فن آوری های نوآورانه آلفا لاوال به تصفیه ، تصفیه و استفاده مجدد از مواد ، ترویج استفاده مسئولانه تر از منابع طبیعی اختصاص یافته است. آنها به بهبود بهره وری انرژی و بازیابی گرما ، تصفیه بهتر آب و کاهش انتشار کمک می کنند. بدین ترتیب ، آلفا لاوال نه تنها برای مشتریان خود ، بلکه برای مردم و کره زمین نیز موفقیت را تسریع می کند. هر روز دنیا را بهتر کنیم. همه چیز در مورد پیشرفت بهتر است.

آلفا لاوال 17 هزار و 500 کارمند دارد. فروش سالانه در سال 2019 بوده است 46 کرون.5 میلیارد (تقریبا 4 یورو.4 میلیارد) این شرکت در Nasdaq OMX فهرست شده است.

موارد مهم مالی آلفا لاوال در زیر خلاصه می شود.

منابع مالی (2019 ، میلیون کرون)1

فروش خالص

46،517

سود عملیاتی (EBIT)

7،198

EBITA تنظیم شده است2

7،989

کل دارایی ها (طبق 31 دسامبر 2019)

64396

1 طبق گزارش سالانه گروه آلفا لاوال سال 2019.

2 قبل از استهلاک مقادیر افزایش به عنوان درآمد عملیاتی تعریف شده و برای موارد تأثیرگذار بر مقایسه تنظیم شده است.

درباره Neles

در راه حل ها و خدمات کنترل جریان نیاز به یک رهبر جهانی دارد. دریچه های این شرکت و فناوری های اتوماسیون شیر به دلیل کیفیت ، قابلیت اطمینان و بالاترین ایمنی شناخته شده اند. مشتریان Neles در صنایع پالایش نفت و گاز ، صنایع خمیر کاغذ ، کاغذ و محصولات زیستی ، مواد شیمیایی و سایر صنایع فرآیندی فعالیت می کنند.

نلس تجارت خود را به عنوان یک شرکت مستقل در آغاز کرد 1 جولای 2020 به دنبال پاک کننده جزئی شرکت Metso ، اما این سابقه طولانی با سابقه نوآوری بیش از 60 سال دارد. در حال حاضر این شرکت حدود 2900 کارمند دارد. موارد مالی اصلی نلس در زیر خلاصه شده است.

امور مالی (2019 ، میلیون یورو)1

فروش خالص

660

سود عملیاتی (EBIT)

93

EBITA تنظیم شده است2

96

کل دارایی ها (طبق 31 دسامبر 2019)3

582

1 طبق گزارش سالانه Metso در سال 2019.

2 قبل از استهلاک داراییهای نامشهود به عنوان سود عملیاتی تعریف شده است.

3 به عنوان کل دارایی های گروه و کل دارایی های عملیات متوقف شده محاسبه می شود.

اطلاعات مهم

این انتشار بورس اوراق بهادار ممکن است آزاد یا منتشر یا به طور دیگری توزیع شود ، به طور کامل یا غیر مستقیم ، مستقیم یا غیر مستقیم ، در داخل یا داخل استرالیا، کانادا، هنگ کنگ منطقه ویژه اداری جمهوری خلق چین ، ژاپن، نیوزلند، آفریقای جنوبی، یا هر صلاحیت دیگری که پیشنهاد مناقصه با قانون قابل اجرا منع خواهد شد.

این انتشار بورس اوراق بهادار سند پیشنهاد مناقصه نیست و چنین پیشنهادی یا دعوتنامه برای پیشنهاد فروش را جایگزین نمی کند. به طور خاص ، این انتشار بورس سهام پیشنهادی برای فروش یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید هر نوع اوراق بهادار توصیف شده در اینجا نیست و گسترش پیشنهاد مناقصه نیست ، در ، استرالیا، کانادا، هنگ کنگ منطقه ویژه اداری جمهوری خلق چین ، ژاپن، نیوزلند، یا آفریقای جنوبی. سرمایه گذاران باید پیشنهاد مناقصه برای سهام را فقط براساس اطلاعات ارائه شده در سند پیشنهاد مناقصه بپذیرند. پیشنهاد مناقصه ساخته نمی شود و سهام برای خرید از طریق یا به نام دیگر افراد ، مستقیم یا غیر مستقیم در هر یک از دادگستری هایی که پیشنهاد یا پذیرش پیشنهاد شده از آن است ، پذیرفته نمی شود. یا سایر الزامات علاوه بر کسانی که در این کشور دستگیر شده اند نیز اعمال می شود فنلاند.

پیشنهاد مناقصه به طور مستقیم یا غیر مستقیم در هیچ یک از موارد قضایی که با قانون قابل اجرا منع شده است ، ساخته نمی شود ، و سند پیشنهاد مناقصه و فرم های مربوط به پذیرش نیز وجود ندارد و ممکن است توزیع شود و به فروش برسد یا به فروش برسد آئین نامه. به طور خاص ، پیشنهاد مناقصه ، به طور مستقیم یا غیرمستقیم ، با هیچ وسیله یا سازه ای ساخته نمی شود (شامل بدون محدودیت نامه الکترونیکی ، پست ، انتقال واقعی ، تلفن ، لوازم الکترونیکی و لوازم الکترونیکی) با استفاده از خدمات پستي ، يا از طريق هر تسهيلات تبادل اوراق بهادار ملي ، استرالیا، کانادا، هنگ کنگ منطقه ویژه اداری جمهوری خلق چین ، ژاپن، نیوزلند، یا آفریقای جنوبی. پیشنهاد مناقصه ، به طور مستقیم یا غیر مستقیم ، با استفاده از چنین مواردی ، به معنی یا ابزار یا از داخل قابل قبول نیست ، استرالیا، کانادا، هنگ کنگ منطقه ویژه اداری جمهوری خلق چین ، ژاپن، نیوزلند، یا آفریقای جنوبی. هرگونه پذیرش پیش بینی شده مناقصه که به طور مستقیم یا غیر مستقیم از تخلف این محدودیت ها انجام می شود فاقد اعتبار خواهد بود.

این انتشار بورس اوراق بهادار و سایر اسناد یا مواد مربوط به پیشنهاد مناقصه ساخته نشده است و توسط شخصی مجاز برای اهداف بخش 21 خدمات مالی انگلستان و بازارها (2000) تایید نشده است.FSMA“). به ترتیب ، این بورس اوراق بهادار و سایر اسناد یا مواد مربوط به پیشنهاد مناقصه توزیع نمی شوند و نباید به آنها منتقل شود ، به عموم مردم در انگلستان. ابلاغیه انتشار این بورس اوراق بهادار و سایر اسناد یا مواد مرتبط با پیشنهاد مناقصه از محدودیت در مورد تبلیغات مالی تحت بخش 21 FSMA مبنی بر مبنای ماده ای که به عنوان یک کالای دیگر معرفی می شود ، ارائه می شود. به معامله ای برای به دست آوردن کنترل روز به روز امور یک شرکت بدنی. یا 50 مرکز بدست آورید. یا تعداد بیشتری از سهام رأی گیری در یک نهاد شرکتی ، در چارچوب ماده 62 خدمات مالی و بازارهای قانون 2000 (ارتقا F مالی) دستورالعمل 2005.

اطلاعات برای سهامداران در ایالات متحده

سهامداران در ایالات متحده توصیه می شود سهام Neles در بورس اوراق بهادار ایالات متحده ذکر نشده است و Neles مشمول الزامات گزارش دوره ای قانون بورس اوراق بهادار ایالات متحده از 1934 نیست ، با اصلاحیهقانون مبادله“) ، و نیازی به ثبت هیچ گزارشی به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده نیست (و”SEC“) پس از آن.

پیشنهاد مناقصه برای سهام منتشره و منتشر شده در نلس ساخته می شود که محل استقرار آن است فنلاند، و منوط به افشای فنلاندی و الزامات رویه ای است. پیشنهاد مناقصه در ایالات متحده مطابق با بخش 14 (e) و مقررات 14E تحت قانون مبادله ، مشروط به معافیت های مندرج در قانون 14d-1 (d) تحت قانون Exchange برای پیشنهاد مناقصه “Tier II” ، و در غیر این صورت مطابق با افشای و الزامات رویه ای قوانین فنلاند ، از جمله با توجه به جدول زمانی پیشنهاد مناقصه ، روش های تسویه حساب ، برداشت ، معافیت از شرایط و زمان پرداخت ها ، که متفاوت از ایالات متحده. به طور خاص ، اطلاعات مالی موجود در این نسخه از بورس اوراق بهادار مطابق با استانداردهای حسابداری قابل اجرا در سال تهیه شده است فنلاند، که ممکن است قابل مقایسه با صورتهای مالی یا اطلاعات مالی شرکتهای آمریکایی نباشد. پیشنهاد مناقصه به سهامداران Neles مقیم در ایالات متحده با همان شرایط و ضوابطی که برای سایر سهامداران Neles که پیشنهادی به آنها ارائه شده است. هرگونه اسناد اطلاعاتی ، از جمله این انتشار بورس سهام ، بر اساس روشی قابل مقایسه با روشی که این اسناد در اختیار سایر سهامداران نلس قرار می گیرد ، در اختیار سهامداران ایالات متحده قرار می گیرد.

آلفا لاوال و شرکتهای وابسته به آن یا کارگزاران آن و وابستگان کارگزاران آن (در صورت اعمال به عنوان نمایندگی آلفا لاوال یا شرکتهای وابسته به آن ، در صورت مجاز بودن) طبق قوانین یا مقررات قابل اجرا ، ممکن است گاه به گاه و در زمان معلق بودن پیشنهاد مناقصه ، و غیر از پیشنهاد مناقصه و ترکیبی ، به طور مستقیم یا غیرمستقیم ، خرید یا ترتیب خرید سهام Neles یا هر اوراق بهادار قابل تبدیل ، قابل تعویض یا قابل استفاده برای چنین سهام این خریدها ممکن است یا در بازار آزاد با قیمت های رایج یا در معاملات خصوصی با قیمت های توافقی انجام شود. تا حدی که اطلاعات مربوط به این نوع خریدها یا ترتیب خریدها در دسترس عموم قرار گیرد فنلاند، چنین اطلاعاتی از طریق بیانیه مطبوعاتی یا سایر روشهایی که برای اطلاع سهامداران ایالات متحده از Neles از چنین اطلاعاتی محاسبه می شود ، فاش می شود. علاوه بر این ، مشاوران مالی آلفا لاوال همچنین ممکن است در معاملات دوره ای عادی در اوراق بهادار Neles شرکت کنند ، که ممکن است شامل خریدها یا ترتیبات خرید این اوراق باشد. به میزانی که در فنلاند، هر گونه اطلاعات در مورد اینگونه خریدها در عمومی اعلام خواهد شد فنلاند به روشی که قانون فنلاند لازم دارد

نه SEC و نه کمیسیون های اوراق بهادار ایالتی ایالات متحده پیشنهاد مناقصه را تأیید یا تأیید نکرده اند ، بر اساس شایستگی یا انصاف پیشنهاد مناقصه تصویب نشده اند ، یا هیچ توضیحی در مورد کفایت ، صحت یا کامل بودن افشا در این نسخه از بورس اوراق بهادار ارسال نکرده اند. هرگونه وکالت خلاف ، جرم کیفری در است ایالات متحده.

دریافت وجه نقد طبق پیشنهاد مناقصه توسط یک دارنده سهام آمریکایی در نلس ممکن است یک معامله مشمول مالیات برای اهداف مالیات بر درآمد فدرال ایالات متحده و تحت قوانین مالیاتی ایالت محلی و محلی ایالات متحده ، و همچنین خارجی و سایر موارد باشد. از هر یک از دارندگان سهام در نلس خواسته می شود بلافاصله در مورد عواقب مالیاتی پذیرش پیشنهاد مناقصه با مشاور حرفه ای مستقل خود مشورت کند.

ممکن است برای سهامداران نلز اجرای حقوق خود و هرگونه ادعایی که ممکن است بر اساس قوانین اوراق بهادار فدرال ایالات متحده به وجود آمده باشد دشوار باشد ، زیرا آلفا لاوال و نلس در حوزه های قضایی غیر ایالات متحده واقع شده اند ، و برخی یا همه افسران و مدیران مربوطه ممکن است ساکنان حوزه های قضایی غیر ایالات متحده باشند. سهامداران نلس ممکن است به دلیل نقض قوانین اوراق بهادار فدرال ایالات متحده ، نتوانند از آلفا لاوال یا نلس یا افسران یا مدیران مربوطه در دادگاهی غیر آمریکایی شکایت کنند. ممکن است سخت باشد که آلفا لاوال و نلس و شرکتهای وابسته به آنها مجبور شوند خود را در معرض رای دادگاه ایالات متحده قرار دهند.

اظهارات رو به جلو

این انتشار بورس اوراق بهادار حاوی گزاره هایی است که تا آنجا که واقعیت تاریخی نیستند ، “گزاره های آینده نگر” است. اظهارات رو به جلو شامل گزاره هایی در مورد برنامه ها ، انتظارات ، پیش بینی ها ، اهداف ، اهداف ، اهداف ، استراتژی ها ، رویدادهای آینده ، درآمد یا عملکرد آینده ، هزینه های سرمایه ای ، نیازهای مالی ، برنامه ها یا اهداف مربوط به خریدها ، نقاط قوت و ضعف رقابتی ، برنامه ها یا اهداف است مربوط به وضعیت مالی ، عملیات و توسعه آینده ، استراتژی تجارت و روند صنایع و فضای سیاسی و حقوقی و سایر اطلاعاتی که اطلاعات تاریخی نیستند. در برخی موارد ، می توان آنها را با استفاده از اصطلاحات آینده نگر ، از جمله اصطلاحات “باور” ، “قصد” ، “ممکن است” ، “اراده” یا “باید” یا در هر حالت ، منفی یا تغییرات آنها شناسایی کرد. اصطلاحات قابل مقایسه اظهارات آینده نگرانه از نظر ماهیت خود شامل خطرات ، عدم قطعیت ها و مفروضات ذاتی ، هم کلی و هم خاص است و خطراتی وجود دارد که پیش بینی ها ، پیش بینی ها ، پیش بینی ها و سایر گزاره های آینده نگر محقق نخواهد شد. با توجه به این خطرات ، عدم اطمینان و پیش فرض ها ، سرمایه گذاران هشدار داده می شوند که به بیانیه های آینده نگرانه بی اعتماد نباشند. هرگونه اظهارنظرهای آینده نگر که در این مقاله موجود است ، فقط در تاریخ انتشار این بورس سهام صحبت می کنند.

اخطار اطلاعات داخل

اطلاعات موجود در این اطلاعیه اطلاعاتی است که Alfa Laval AB (publ) طبق مقررات سوuseاستفاده از بازار اتحادیه اروپا موظف است آنها را عمومی کند. اطلاعات از طریق آژانس ارتباط با سرمایه گذاران آلفا لاوال که در بالا ذکر شده است ، برای انتشار ارسال شد 9:30 صبح CET بر 2 نوامبر 2020.

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/alfa-laval/r/ نتیجه-مقدماتی-علامه-لاوا-پیشنهادات-عمومی-پیشنهاد-برای-تمام-سهام-در-نیل ، c3229549

فایلهای زیر برای دانلود در دسترس هستند:

منبع آلفا لاوال

پاسخی بگذارید