نخستین نیروگاه سیکل ترکیبی شانگهای الکتریک (CCPP) بنگلادش بصورت آنلاین آغاز می شود

نخستین نیروگاه سیکل ترکیبی شانگهای الکتریک (CCPP) بنگلادش بصورت آنلاین آغاز می شود

فناوری CCPP به روز شده این گیاه باعث کاهش انتشار می شود و در عین حال از راندمان حرارتی بالاتر نیز اطمینان دارد. این گیاه با داشتن ژنراتور 100MW GVPI با خنک کننده هوا ، به گونه ای طراحی شده است که می تواند در کل زندگی خود بدون نیاز به دانلود مجدد یا بازپرداخت هسته لمینیت آن کار کند: این یک موفقیت چشمگیر است ، با توجه به اینکه ظرفیت کارخانه 90 مگاوات با نیاز به نگهداری کمتر افزایش یافته است. در هشت سال قبل از به روزرسانی ، این نیروگاه 8.19 میلیارد کیلووات ساعت برق را به شبکه ملی تأمین کرده است و پیش بینی می شود این رقم سالانه 640 میلیون کیلووات ساعت افزایش یابد.

شانگهای الکتریکی با استفاده از فن آوری ثبت شده انحصاری GVPI (Global Vacuum Pressure Impregnation) بر روی ژنراتور 100 مگاواتی خنک شده در هوا ، به طور قابل ملاحظه ای در بهره وری کاربرد ساده چرخه باز کارخانه اصلی از 33٪ به 55٪ بهبود یافته است. این افزایش قابل توجه در بهره وری ، عمق سبد محصولات شانگهای الکتریک و قدرت برنامه تحقیق و توسعه آن (R&D) را نشان می دهد.

مطلب مرتبط  بازیکنان اصلی Ecolab ، Solenis ، Chemtrade ، SUEZ و Kemira هستند

مشارکت با هیئت توسعه نیرو (PDB)

پروژه ارتقا از طریق مشارکت بین هیئت توسعه انرژی منطقه (PDB) و شانگهای الکتریک انجام شد. این چهارمین پروژه EPC این شرکت بود بنگلادشکه تحت عنوان “یک کمربند یک جاده” آغاز شده است. در سال 2010 ، به دنبال نیروگاه حرارتی Barapukuria ، نیروگاه چرخه ساده اولیه Sylhet دومین پروژه EPC بود که توسط Shanghai Electric در کشور طراحی و ساخته شد.

جمعیت میانه و مرفه (MAC) در بنگلادش طبق تخمین های گروه مشاوره بوستون ، قرار است تا سال 2025 در 33 شهر به 34 میلیون نفر برسد. تحت تأثیر رشد سریع اقتصادی و همراه با افزایش جمعیت MAC ، تقاضا برای برق با سرعتی سریع رو به رشد است ، پیش بینی می شود تا سال 2040 به 80،000 مگاوات برسد. پیش بینی می شود ظرفیت جدید تولید نسل جدید باعث تسهیل توسعه اقتصادی و صنعت شود.

مطلب مرتبط  Venture Global از ورود اولین تجهیزات روانکاری در واحد صادرات کالکاسیو پاس LNG خبر داد

این پروژه همچنین نقش اساسی در توسعه اجتماعی منطقه خواهد داشت. شانگهای برقی متعهد به سرمایه گذاری در منطقه و استخدام پرسنل جامعه محلی است. نیمی از تیم پروژه در محل استخدام شده اند و تقریباً 500 کارگر محلی استخدام کرده اند و قرار است در دوره اوج ساخت خود افزایش یابد.

“بازگرداندن فن آوری ژنراتور توربین گازی برای تبدیل از سیستم های چرخه باز و ساده به چرخه ترکیبی نیاز به مهارت و سرویس اختصاصی دارد و ما از طریق 5 پروژه کلی تجربه کاملی را در این زمینه ایجاد کرده ایم. بنگلادش تا کنون از سال 2002، ” گفت وانگ یی، مهندس ارشد پروژه Sylhet. “ما همیشه به دنبال پیش بینی نیازهای مشتری و بهبود در دسترس بودن ، قابلیت اطمینان و کارآیی از طریق راه حل سفارشی هستیم که برای بازارهای منطقه ای مختلف طراحی شده است.“”

درباره شانگهای برقی

مطلب مرتبط  آربین تست های جدید باتری سه الکترود را معرفی می کند

شرکت برق گروه شانگهای محدود (SEHK: 2727 ، SSE: 601727) عمدتاً در طراحی ، ساخت و فروش تجهیزات برق و تجهیزات صنعتی مشغول فعالیت است. این شرکت در زمینه تجارت جدید انرژی از جمله ساخت و فروش توربین بادی و قطعات و همچنین تجهیزات انرژی هسته ای متمرکز است. تجارت انرژی پاک ، از جمله ساخت و فروش تجهیزات حرارتی ، تجهیزات انتقال نیرو و توزیع برق؛ تجهیزات صنعتی از جمله تولید و فروش آسانسور و موتورهای برقی؛ صنعت خدمات نوین ، از جمله پیمانکاری ساخت نیروگاه های تولید برق ، پروژه های انتقال و توزیع برق و سایر مشاغل.

لینک های مربوطه
www.shanghai-electric.com

منبع انرژی شانگهای الکتریکی

لینک های مربوطه

www.shanghai-electric.com

پاسخی بگذارید