نوا از نسل بعدی راه حل های اندازه گیری جامع برای اندازه گیری را رونمایی می کند

نوا از نسل بعدی راه حل های اندازه گیری جامع برای اندازه گیری را رونمایی می کند

REHOVOT ، اسرائيل، 27 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – نوا (Nasdaq: NVMI) امروز دو راه حل موفقیت آمیز Metrology Metrology را اعلام کرد که منجر به تقویت رهبری فناوری نمونه کارها CD CD است. سیستم عامل های جدید ، نوا i570 HP و Nova ASTERA ، توانایی Nova را در پشتیبانی از مشتریان در پیشرفته ترین گره های حافظه و منطق تقویت می کنند. نمونه کارها جدید همکاری های نوا با مشتریان خود را برای توسعه و ساخت معماری های نسل بعدی آی سی تقویت می کند.

تلاش های مداوم برای مقیاس عملکرد تراشه ها باعث ایجاد چندین پیچیدگی فرآیند ، افزایش چالش ها در زمان توسعه و مشکلات ساخت و ساز می شود. برای برآورده کردن تقاضا برای مشخصات سخت تر و ویندوزهای پردازش کوچکتر ، تولید کنندگان آی سی نیاز به راه حل هایی دارند که عملکرد اندازه گیری بهتری ارائه می دهند و عدم قطعیت کلی اندازه گیری را کاهش می دهند. پیچیدگی تولید رو به رشد در حال رشد ، نیازی به اندازه گیری درون مرده با حداقل تغییرات درون ویفر و درون مرد را نشان می دهد. علاوه بر این ، اندازه گیری در قالب مرگ ، به راه حل های دقیق تری نیز نیاز دارد ، که راه حل های اندازه گیری سنتی یکپارچه نمی توانند ارائه دهند.

پلتفرم نوا ASTERA اولین بار از این نوع در صنعت است که عملکردی مستقل از سطح یک فاکتور جمع و جور اندازه گیری یکپارچه ارائه می دهد. این پلتفرم جدید از اندازه گیری های چند کانال بهره می برد و بهترین راه حل را در بازار از نظر دقت ، دقت ، تطابق ابزار به ابزار و قابلیت گسترش ارائه می دهد. این پلتفرم قابلیت بی نظیری را به جهان اندازه گیری یکپارچه می بخشد ، اندازه گیری قوی را برای به چالش کشیدن برنامه های OCD در DRAM ، 3DNAND و Logic فراهم می کند. Nova ASTERA با استفاده از الگوریتم های پیشرفته یادگیری فیزیکی و ماشین ، سریعترین زمان را برای برنامه ارائه می دهد. محتوای اطلاعاتی طیفی غنی این پلتفرم حساسیت لازم را برای حل برنامه های پیچیده CD نوری 3D که به نظارت بر تعداد پارامترها نیاز دارند ، فراهم می آورد. Nova ASTERA برای پشتیبانی از توسعه پیشرفته ترین فن آوری های دستگاه ، فراتر از 3nm Logic و 256 Layers ، گره های چند منظوره 3D-NAND و به همین ترتیب ، پیش بینی می شود طی سالهای آینده وارد بازار شود.

مطلب مرتبط  Ecolution KWH از انرژی جنبشی برای تأمین تریلرهای یخچال دار که مواد غذایی و دارویی را در سراسر جهان توزیع می کنند استفاده خواهد کرد

پلتفرم کانال معمولی SR Nova i570 HP تجسم مأموریت نوا به عنوان رهبر بازار جامع اندازه گیری است تا بالاترین سکوی عملکردی را برای تولید پارچه های با حجم بالا فراهم کند. علاوه بر این جدید در سری i5XX بیشترین توان بازاری را در بازار ارائه می دهد ، از پولیشورهای سریعتر CMP جدید پشتیبانی می کند و با اندازه گیری سایت های بیشتر و همچنین اندازه گیری های قبل و بعد از ویفر امکان کنترل تغییرات بهتر ویفر را فراهم می کند. غنی شده با راه حل های مدل سازی پیشرفته و الگوریتمی نوا ، i570 HP پیشرفت های عمده ای در دقت اندازه گیری ، دقت و قابلیت تطابق ابزار ارائه می دهد.

وی گفت: “ما به عنوان رهبر بازار در حوزه یکپارچه سازی اندازه گیری ، ما تعهد جدی داریم که همیشه محدودیت هایی را که مشتریان می توانند از طریق فناوری ما به آن دست یابند ، تعریف کنیم.” افی اودودی، GM ، بخش اندازه گیری ابعادی بعدی در نوا. “Nova i570 HP بالاترین بهره وری و عملکرد اندازه گیری موجود را در بازار امروز در اختیار مشتریان قرار می دهد ، در حالی که Nova ASTERA یک تعویض بازی است که عملکردهای جدید و هرگز پیش از دستیابی از ابزارهای IM را به نمایش نمی گذارد و این موارد جدیدی را به سبد ما اضافه می کند. این امکان را به شما می دهد تا چرخه های تحقیق و توسعه را کوتاه کنیم و راندمان را در تولید حجم بالا افزایش دهیم. همراه با مجموعه پیشرفته یادگیری و مدل سازی ما ، نوار را بالاتر از گذشته برای راه حل های اندازه گیری جامع سنج قرار داده ایم. “

درباره نوا: نوا یک مبتکر و ارائه دهنده اصلی راه حل های اندازه گیری برای کنترل فرآیند پیشرفته است که در ساخت نیمه هادی ها استفاده می شود. نوا با ارائه بهترین راه حل های سنجش سنجی با کارآیی پیشرفته برای کنترل فرآیند مؤثر در طول چرخه چرخه ساخت نیمه هادی ، نوآوری مداوم را ارائه می دهد. نمونه کارها محصولات نوا ، که ترکیبی از سخت افزار با دقت بالا و نرم افزار برش است ، به مشتریان خود بینش عمیقی در مورد توسعه و تولید پیشرفته ترین دستگاه های نیمه هادی ارائه می دهد. توانایی منحصر به فرد نوا در ارائه راه حل های اشعه ایکس و نوری نوآورانه ، مشتریان خود را قادر می سازد عملکرد را بهبود بخشند ، بازده محصول را افزایش داده و زمان بیشتری را برای بازار تسریع کنند. نوا به عنوان شریک تولید کنندگان نیمه هادی از دفاتر خود در سراسر جهان فعالیت می کند. اطلاعات اضافی را می توانید در اینجا پیدا کنید www.novami.com.

مطلب مرتبط  Bossar نام تجاری جدید شرکتی را اعلام کرد

نوا با نماد NVMI در NASDAQ & TASE معامله می شود.

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگر به معنای مفاد بندر ایمن قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی اوراق بهادار 1995 مربوط به رویدادهای آینده یا عملکرد آینده ما ، مانند اظهارات مربوط به ، اما محدود به فرصت های رشد پیش بینی شده و پیش بینی ها در مورد مشاغل ما و درآمدهای آینده ، هزینه ها و سودآوری آن. بیانیه های پیشرو شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت ها و سایر عواملی هستند که ممکن است باعث شوند نتایج واقعی ، سطوح فعالیت ، عملکرد یا دستاوردهای ما از نظر مادی با هر نتیجه آینده ، سطح فعالیت ، عملکرد یا دستاوردهای بیان شده یا دلالت شده در آن ها متفاوت باشند. اظهار نظر عواملی که ممکن است بر نتایج ، عملکرد ، شرایط یا دستاوردهای ما تأثیر بگذارد شامل موارد زیر است ، اما محدود به آنها نیست: وابستگی ما به سه خط محصول ؛ وابستگی ما به تعداد کمی از مشتریان بزرگ و تعداد کمی از تامین کنندگان؛ ماهیت بسیار چرخه ای و رقابتی بازارهایی را که ما هدف گذاری می کنیم و در آنها فعالیت می کنیم. عدم توانایی ما در کاهش هزینه ها در هنگام کاهش سرعت در صنعت نیمه هادی. توانایی ما در پاسخ به موقع به موقع به تغییرات سریع فن آوری؛ وابستگی ما به PEM؛ خطرات مربوط به تعهدات انحصاری و مسئولیت محدود محدود که ممکن است در توافق نامه ها و ترتیبات تجاری ما باشد. توانایی ما برای حفظ موقعیت رقابتی ما با وجود تثبیت مداوم در صنعت ما. خطرات مربوط به وابستگی ما به امکانات تولیدی ما. خطرات مربوط به تغییرات در عقب مانده سفارش ما؛ خطرات مرتبط با تلاش برای تکمیل و ادغام ادغام های فعلی و / یا آینده؛ خطرات مربوط به بی ثباتی های مالی و اقتصادی در سراسر جهان ، از جمله پیامدهای بیماری کرونավիր ویروس در حال انجام (COVID-19) همه گیر؛ خطرات مربوط به مالکیت معنوی ما. ارائه محصولات جدید از رقبای ما؛ مشکلات تولید یا عرضه پیش بینی نشده؛ خطرات مربوط به برنامه های دولتی که ما در آن شرکت می کنیم. خطرات مربوط به مالیات؛ تغییر در تقاضای مشتری برای محصولات ما؛ خطرات مرتبط با نوسانات ارز؛ خطرات مربوط به تهدیدات امنیتی فناوری ، از جمله نقض داده ها ، حملات سایبری و اختلال در سیستم و تغییرات در قوانین حفظ حریم خصوصی؛ خطرات مربوط به تمهیداتی که ممکن است دنبال کنیم و خطرات مربوط به عملیات ما در اسرائيل. ما نمی توانیم نتایج ، سطح فعالیت ، عملکرد یا دستاوردهای آینده را تضمین کنیم. مباحث مورد بحث در این بیانیه مطبوعاتی همچنین شامل خطرات و عدم قطعیت هایی است که تحت عنوان “عوامل خطر” در گزارش سالانه نوا از فرم 20-F برای سال پایان یافته خلاصه شده است. 31 دسامبر 2019 در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت شده است 12 مارس 2020. این عوامل هر از گاهی با تشکیل گزارش ها و اظهارات ثبت نام در کمیسیون بورس و اوراق بهادار به روز می شوند. شرکت های اندازه گیری نوا مسئولیت تکمیل اطلاعات به روز شده موجود در این بیانیه را بر عهده هیچ مسئولیتی نمی گذارد.

مطلب مرتبط  الکترولوکس کارستن فرانکه را به عنوان گروه جدید COO معرفی کرد

منبع نوا

لینک های مربوطه

http://www.novami.com

پاسخی بگذارید