نوولیس میزبان کنفرانس درآمد سه ماهه سوم سال مالی 2021 در تاریخ 3 فوریه است

نوولیس میزبان کنفرانس درآمد سه ماهه سوم سال مالی 2021 در تاریخ 3 فوریه است

آتلانتا، 27 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Novelis Inc درآمد خود را برای سه ماهه سوم سال مالی 2021 گزارش خواهد کرد چهارشنبه ، 3 فوریه 2021. پس از آزادی ، استیو فیشر، رئیس جمهور و مدیر ارشد اجرایی و Dev Ahuja ، مدیر ارشد مالی ، نتایج را از طریق یک کنفرانس زنده برای سرمایه گذاران در 7:30 صبح ET همان روز. تماس کنفرانسی همچنین از طریق وب سایت Novelis و با ارائه مطالب ارائه شده بصورت آنلاین در www.novelis.com/investors بصورت زنده پخش خواهد شد.

مطلب مرتبط  صنعت جهانی افزودنی های ZDDP (2020 تا 2027)

بخش صوتی این جلسه از طریق تلفن در:
شماره تلفن رایگان ایالات متحده و کانادا: 800-954-0592
شماره تلفن هند رایگان: 18002662120
شماره تلفن بین المللی: + 1-303-223-0120

برای مشاهده اسلایدها و شرکت در حالت فقط گوش دادن ، به وب مراجعه کنید در:
https://cc.callinfo.com/r/1rx5pyo03mq8y&eom

شرکت کنندگان برای تکمیل مراحل ثبت نام باید 15 دقیقه قبل از زمان شروع به کنفرانس دسترسی داشته باشند. برای آزمایش سازگاری مرورگر و اتصالات شبکه از قبل ، به این آدرس مراجعه کنید: http://test.callinfo.com

مطلب مرتبط  Oceaneering تاریخ انتشار سه ماهه سوم درآمد و کنفرانس را اعلام می کند

پس از جلسه ، پخش اینترنتی در سایت www.novelis.com/investors برای پخش مجدد در دسترس خواهد بود.

درباره Novelis

شرکت Novelis Inc هدف خود را برای شکل دادن به یک جهان پایدار با هم هدایت می کند. ما به عنوان یک رهبر جهانی در زمینه محصولات و خدمات نوآورانه و بزرگترین بازیافت کننده آلومینیوم در جهان ، در صنعت هوافضا ، خودرو ، قوطی های آشامیدنی و صنایع ویژه با مشتریان شریک هستیم تا راهکارهایی ارائه دهیم که مزایای آلومینیوم سبک پایدار را در سراسر کشور به حداکثر برساند. آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و آمریکای جنوبی. Novelis یکی از شرکت های تابعه Hindalco Industries Limited ، یک رهبر صنعت در آلومینیوم و مس ، و شرکت گل سرسبد فلزات از Aditya Birla Group ، یک شرکت چند ملیتی مستقر در بمبئی ، هند. برای اطلاعات بیشتر ، به novelis.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  همکاران محصولات کالوم ، L.P. برای انتشار نتایج سه ماهه اول سال 2020 در 7 مه

SOURCE Novelis Inc.

پاسخی بگذارید