نیکل کانادا با استفاده از گلنکور کانادا تفاهم نامه ای را برای استفاده بالقوه از متمرکز کننده متراکم کید و متالورژی امضا می کند

نیکل کانادا با استفاده از گلنکور کانادا تفاهم نامه ای را برای استفاده بالقوه از متمرکز کننده متراکم کید و متالورژی امضا می کند

تورنتو، 11 ژانویه 2021 / PRNewswire / – شرکت نیکل کانادا (“نیکل کانادا“یا”شرکت“) (TSXV: CNC) (OTCQB: CNIKF) اعلام می دارد که به منظور تجزیه و تحلیل استفاده بالقوه ، یک تفاهم نامه تفاهم نامه غیر الزام آور ، تفاهم نامه را با شرکت Glencore Canada (” Glencore “) امضا کرده است. متمرکز کننده گلنکور و مجتمع متالورژی کید (“سایت مت”) تیمین، انتاریو ، برای درمان و پردازش مواد استخراج شده از پروژه سولفید نیکل کبالت کرافورد (“کرافورد”) ، 100٪ متعلق به نیکل کانادا. کرافورد در 40 کیلومتری شمال عملیات گلنکور واقع شده است.

“فرصت استفاده از ظرفیت اضافی و زیرساخت های موجود در سایت Kidd Met سایت ، پتانسیلی برای راه اندازی سریعتر ، ساده تر و مقیاس کوچکتر Crawford با هزینه سرمایه بسیار کمتر فراهم می کند ، در حالی که شرکت همچنان ادامه دارد. برای فعال کردن و توسعه پروژه در مقیاس بسیار بزرگتر از آنچه در حال حاضر در نظر گرفته شده است. با توجه به پتانسیل این تغییر قابل توجه در دامنه شروع پروژه ، شروع ارزیابی اقتصادی مقدماتی (ارزیابی اقتصادی مقدماتی ، PEA) به زمان دیگری موکول می شود اواخر مارس 2021 اجازه می دهد تا این گزینه ، در صورت موفقیت ، در آن گنجانده شود. ” مارک سلبی، رئیس و مدیرعامل نیکل کانادا.

نیکل کانادا ارزیابی اولیه سطح بالایی را به اتمام رسانده است و اکنون با یک مطالعه دقیق در مورد پتانسیل ارتقا ظرفیت اضافی در کنسانتره Kidd و / یا استفاده از زیرساخت های موجود در سایت Kidd Met برای خرد کردن و پردازش بیشتر کنسانتره های نیکل کبالت ادامه خواهد داد. و مگنتیت از کرافورد تولید می شود. اگر این مطالعه نتیجه مثبتی را برای هر دو طرف نشان دهد ، طرفین مذاکرات با حسن نیت برای توافق لازم را ادامه می دهند. تفاهم نامه (MOU) غیر انحصاری است.

مطلب مرتبط  ارائه سرمایه گذار پرونده های حمل و نقل اردمور شامل تجزیه و تحلیل نرخ TCE بیشتر

انتظار می رود این مطالعه دقیق تا پایان مارس 2021 تکمیل شود. Ausenco Engineering Canada Inc. (“Ausenco”) ، در حال حاضر به عنوان مشاور مطالعات اولیه ارزیابی اقتصادی مقدماتی کرافورد که در حال انجام است ، ادامه دارد. متعهد به ارائه پشتیبانی برای ارزیابی امکانات سایت Kidd Met شده است.

درباره عملیات Kidd

واقع در تیمین، انتاریو ، گلنکور کانادا شرکت Kidd Operations را تشکیل می دهد که از سایت متالورژی Kidd و Kidd Mine تشکیل شده است.

هاب در ملک سایت متالورژی کید (سایت مترو کید) واقع شده است. سایت Kidd Met در 27 کیلومتری شرق واقع شده است تیمین، انتاریو ، در شهرستانهای هویل و ماتسون، در محدوده شهر از تیمین. این کنسانتره که در سال 1966 با چندین نسخه پیشرفته ساخته شده است ، در حال حاضر سنگ معدن فلز را برای تولید کنسانتره های مس و روی پردازش می کند. ظرفیت اسمی تأسیسات 12،500 تن در روز است و کاملاً دارای مجوزهای مربوط به تصرف و تخلیه آب و ذخیره سازی مواد باطله ضخیم است. این سایت خدمات راه آهن ورودی و خروجی از طریق اپراتور راه آهن نورتلند انتاریو دارد.

درباره شرکت نیکل کانادا

شرکت نیکل کانادا در حال پیشبرد نسل بعدی پروژه های سولفید نیکل-کبالت برای تأمین نیکل و کبالت مورد نیاز برای تأمین بازارهای وسایل نقلیه الکتریکی و فولاد ضد زنگ است که به سرعت در حال رشد است. شرکت نیکل کانادا در چندین حوزه قضایی درخواست کرده است که اصطلاحات NetZero Nickel را به عنوان علامت تجاری ثبت کندTM، NetZero کبالتTM، NetZero IronTM و به دنبال توسعه فرآیندهایی است که امکان تولید محصولات نیکل ، کبالت و آهن با انتشار کربن را در سطح صفر خالص فراهم می کند. نیکل کانادا پتانسیل نیکل و کبالت را در حوزه های قضایی با ریسک سیاسی کم به سرمایه گذاران ارائه می دهد. با تشکر از پروژه سولفید نیکل-کبالت کرافورد ، پروژه برجسته آن و تحت کنترل کامل آن ، نیکل کانادا در حال حاضر در قلب میدان استخراج پربار لنگر انداخته است. تیمینکوکران. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.canadanickel.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  دانلود قسمت 19 سریال آقازاده

بیانیه احتیاط در مورد اظهارات آینده نگر

این اطلاعیه مطبوعاتی شامل اطلاعات خاصی است که ممکن است “اطلاعات آینده نگر” طبق قانون قابل اجرا در مورد اوراق بهادار کانادا باشد. اطلاعات رو به جلو شامل پتانسیل پروژه سولفید نیکل کبالت کرافورد ، جدول زمانی برای انجام معامله پیشنهادی ، برنامه های استراتژیک ، از جمله نتایج کاوش و توسعه در آینده و اهداف شرکتی و فنی است. اطلاعات رو به جلو لزوماً مبتنی بر یک سری فرضیات است که اگرچه منطقی در نظر گرفته می شود ، اما در معرض خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم اطمینان و سایر عواملی است که می تواند باعث شود نتایج واقعی و رویدادهای آینده با آنچه بیان شده یا ضمنی چنین اطلاعاتی است تفاوت اساسی داشته باشد. آینده نگر عواملی که ممکن است نتیجه را تحت تأثیر قرار دهند شامل موارد دیگر ، قیمت های آینده و تأمین فلزات ، تقاضای آینده برای فلزات ، نتایج حفاری ، عدم توانایی در جذب سرمایه لازم برای انجام هزینه های لازم برای نگهداری و توسعه دارایی ، تعهدات زیست محیطی (شناخته شده و ناشناخته) ، عدم اطمینان عمومی تجاری ، اقتصادی ، رقابتی ، سیاسی و اجتماعی ، نتایج برنامه های اکتشافی ، خطرات صنعت معدن ، تأخیر در گرفتن مصوبات دولت ، عدم دستیابی به مصوبات نظارتی یا سهامداران و تأثیر وقفه های مربوط به COVID-19 با توجه به عملیات تجاری شرکت ، از جمله بر کارمندان ، تأمین کنندگان ، تأسیسات و سایر طرف های درگیر شرکت. هیچ تضمینی برای اثبات دقیق بودن چنین اطلاعاتی وجود ندارد ، زیرا نتایج واقعی و رویدادهای آینده می توانند تفاوت اساسی با آنچه در این اطلاعات ارائه شده است داشته باشند. در نتیجه ، خوانندگان نباید به اطلاعات آینده نگر اعتماد بی جهت داشته باشند. کلیه اطلاعات آینده نگر موجود در این بیانیه مطبوعاتی از تاریخ اعلامیه مطبوعاتی منتشر می شود و براساس نظرات و تخمین های مدیریت و اطلاعات موجود در اختیار مدیریت از تاریخ این اعلامیه است. کانادا نیکل از هرگونه قصد یا تعهدی برای به روزرسانی یا تجدید نظر در اطلاعات عمومی آینده نگر ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا غیر آن ، صرف نظر از آنچه در قانون خواسته است ، صرف نظر می کند.

مطلب مرتبط  Surge Copper توافقنامه گزینه ای را برای جلب 70٪ علاقه به پروژه مس Berg امضا می کند

مخاطب: مارک سلبی، رئیس جمهور و مدیر عامل ، تلفن: 647-256-1954 ، ایمیل: [email protected]

SOURCE Canada Nickel Company Inc.

لینک های مربوطه

https://canadanickel.com/

SOURCE Canada Nickel Company Inc.

پاسخی بگذارید