نیکل کانادا برای استفاده بالقوه از متمرکز کننده Kidd و سایت متالورژی نامه ای از قصد با Glencore کانادا آلمان – Deutsch USA – English USA – English France – Français España – español

نیکل کانادا برای استفاده بالقوه از متمرکز کننده Kidd و سایت متالورژی نامه ای از قصد با Glencore کانادا آلمان – Deutsch USA – English USA – English France – Français España – español

تورنتو12 ژانویه 2021 / PRNewswire / – شرکت نیکل کانادا ((نیکل کانادا“یا”شرکت“) (TSXV: CNC) (OTCQB: CNIKF) با کمال میل اعلام می کند که با هدف Glencore Canada Corporation (” Glencore “) برای شناسایی کاربرد بالقوه کنسانتره Kidd Glencore به یک نامه قصد غیر الزام آور (” MOU “) وارد شده است. سایت متالورژی (“Met Site”) در تیمینز ، انتاریو، برای تصفیه و پردازش مواد استخراج شده از كانادا پروژه نیكل-كبالت-سولفید كرافورد (“كرافورد”) كاملاً نیكل. كرافورد 25 مایلی شمال عملیات گلنكور است.

“توانایی استفاده از ظرفیت و زیرساخت های اضافی در سایت Kidd Met این توانایی را دارد که Crawford بتواند سریعتر کار کند و در مقیاس کوچکتر با هزینه بسیار کمتری از سرمایه راحت تر باشد ، در حالی که این شرکت پروژه بسیار بزرگتری را که اکنون دارد ادامه می دهد در حال بررسی ، تصویب و توسعه است. با توجه به پتانسیل این تغییر چشمگیر در دامنه اجرای پروژه ، انتشار ارزیابی اولیه اقتصادی (PEA) به اواخر مارس 2021 موکول می شود تا در صورت موفقیت آمیز بودن این گزینه جریان یابد. ” مارک سلبی، رئیس و مدیر عامل از نیکل کانادا.

نیکل کانادا ارزیابی سطح بالای اولیه را به پایان رسانده و اکنون در حال تکمیل مطالعه دقیق پتانسیل ارتقاc ظرفیت مازاد در کنسانتره Kidd و / یا استفاده از زیرساخت های موجود در سایت Kidd-Met برای فرز و پردازش بیشتر است. از کنسانتره های نیکل-کبالت و مگنتیت انتظار می رود در کرافورد تولید شود. اگر این مطالعه برای هر دو طرف نتیجه مثبتی داشته باشد ، طرفین مذاکرات را با حسن نیت با هدف دستیابی به توافقنامه الزام آور ادامه می دهند. قصد نامه انحصاری نیست.

مطلب مرتبط  حمل و نقل تجمعی Sungrow به Americas Cross 10 GW

انتظار می رود این مطالعه دقیق تا پایان مارس 2021 به پایان برسد. شرکت مهندسی Ausenco Canada (“Ausenco”) ، که در حال حاضر به عنوان مشاور اصلی مطالعه ارزیابی مقدماتی اقتصادی کرافورد منصوب شده است ، برای کمک در ارزیابی امکانات سایت Kidd Met منصوب شده است.

درباره عملیات Kidd اطلاعات کسب کنید

که در تیمینز ، انتاریو، شرکت گلنکور کانادا مرکز Kidd را که متشکل از سایت متالورژی Kidd و Kidd Mine است ، اداره می کند.

متمرکز کننده در ملک سایت متالورژی کید (سایت متال کید) واقع شده است. سایت Kidd Met در 27 کیلومتری شرق واقع شده است تیمینز ، انتاریو، در کلیساهای هویل و ماتسون، در محدوده شهر از تیمین. کنسانتره ، ساخته شده در سال 1966 و چندین بار در طول سالها به روزرسانی شده ، در حال حاضر سنگ معدن فلز را به کنسانتره های مس و روی تبدیل می کند. ظرفیت اسمی این نیروگاه 12،500 تن در روز است و دارای مجوز کامل برای برداشت و تخلیه آب و همچنین یک مرکز ذخیره سازی غنایم ضخیم شده است. این سایت دارای ترافیک ریلی ورودی و خروجی در راه آهن Northland Ontario است.

اطلاعات شرکت نیکل کانادا

شرکت نیکل کانادا در حال پیشبرد نسل بعدی پروژه های سولفید نیکل – کبالت برای تهیه نیکل و کبالت مورد نیاز برای تأمین انرژی بازارهای سریع الکتریکی و فولاد ضد زنگ است. شرکت نیکل کانادا دارای شرایط NetZero Nickel در چندین حوزه قضایی استTM، NetZero کبالتTMو NetZero IronTM به عنوان یک علامت تجاری ثبت شده و توسعه فرآیندهایی را دنبال می کند که تولید محصولات نیکل ، کبالت و آهن بدون کربن را امکان پذیر می کنند. نیکل کانادا امکان دسترسی به نیکل و کبالت را در کشورهای با خطر سیاسی کم به سرمایه گذاران ارائه می دهد. کانادا نیکل در حال حاضر توسط پرچمدار کاملاً متعلق به خود Crawford Nickel-Cobalt-Sulphide پروژه در قلب اردوگاه استخراج Timmins-Cochrane پشتیبانی می شود. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.canadanickel.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  نتیجه عملیات پایدار GC GC برای دومین سال متوالی در بخش مواد شیمیایی DJSI شماره یک در جهان است

یادداشت احتیاطی در مورد اظهارات آینده نگر

این نسخه خبری حاوی اطلاعات خاصی است که ممکن است “اطلاعات آینده نگر” تحت قانون قابل اجرا در مورد اوراق بهادار کانادا باشد. اطلاعات آینده نگر شامل پتانسیل پروژه Crawford Nickel-Cobalt-Sulphide ، برنامه اتمام معامله پیشنهادی ، برنامه های استراتژیک ، از جمله نتایج اکتشاف و توسعه آینده ، و همچنین اهداف تجاری و فنی. اطلاعات آینده نگرانه لزوماً بر اساس پیش فرض های مختلفی است که تصور می شود منطقی است ، اما در معرض خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت و سایر عواملی است که می تواند باعث واقعی شود نتایج و رویدادهای آینده با آنچه در چنین اطلاعات آینده نگر بیان شده یا ضمنی است ، تفاوت اساسی خواهد داشت و عواملی که می توانند نتایج را تحت تأثیر قرار دهند شامل نرخ های آینده است عرضه و تأمین فلزات ، تقاضای آینده برای فلزات ، نتایج حفاری ، عدم توانایی در جمع آوری بودجه لازم برای ایجاد هزینه های لازم برای نگهداری و توسعه دارایی ، تعهدات زیست محیطی (شناخته شده و ناشناخته) ، تجارت عمومی ، عدم اطمینان اقتصادی ، رقابتی ، سیاسی و اجتماعی ، نتایج برنامه های اکتشافی ، خطرات صنعت معدن ، تأخیر در دریافت تأییدیه های نظارتی ، عدم دستیابی به تأییدیه های نظارتی یا سهامداران و تأثیر اختلالات مربوط به COVID-19 در عملیات تجاری این شرکت ، از جمله تأثیر بر کارمندان ، تأمین کنندگان ، امکانات و سایر سهامداران آن است. نمی توان اطمینان داشت که این اطلاعات دقیق خواهند بود ، زیرا نتایج واقعی و رویدادهای آینده می توانند از نظر پیش بینی شده در این اطلاعات تفاوت های اساسی داشته باشند. بر این اساس ، خوانندگان نباید به اطلاعات آینده نگر اعتماد بی جهت داشته باشند. کلیه اطلاعات آینده نگر موجود در این بیانیه مطبوعاتی براساس نظرات و تخمین های مدیریت و اطلاعات موجود در زمان مدیریت برای مدیریت است. Nickel کانادا از هرگونه قصد یا تعهدی برای به روزرسانی یا تجدید نظر در هر اطلاعات آینده نگر ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا غیر آن ، صرف نظر از آنچه در قانون خواسته است ، صرف نظر می کند.

مطلب مرتبط  عملیات تجاری Cameron LNG Train 3 آغاز می شود

مارک سلبی، رئیس و مدیر عامل ، تلفن: 647-256-1954 ، ایمیل: [email protected]

لینک های مربوطه

https://canadanickel.com/

SOURCE Canada Nickel Company Inc.

پاسخی بگذارید