هانتسمن موافقت خود را به فروش علاقه باقی مانده خود در PLC Venator Material

هانتسمن موافقت خود را به فروش علاقه باقی مانده خود در PLC Venator Material

وودلندز ، تگزاس، 28 آگوست 2020 / PRNewswire / – شرکت هانتسمن (NYSE: HUN) امروز اعلام کرد که با بودجه ای که توسط SK Capital Partners ، LP توصیه شده است ، توافق نامه قطعی برای فروش تقریباً 42.5 میلیون سهمی را که در Venator Materials PLC در اختیار دارد ، برای قیمت خرید نقدی منعقد کرده است. تقریباً 100 میلیون دلاراز جمله گزینه 30 ماهه برای فروش باقی مانده تقریبا 9.5 میلیون سهم در آن است 2.15 دلار در هر سهم این معامله منوط به تصویب مقررات است و انتظار می رود نزدیک به پایان سال بسته شود.

همراه با برآورد مالیات نقدی پس انداز تقریبی 150 میلیون دلار پیش بینی می شود با جبران ضرر سرمایه در فروش سهام وناتور در برابر سود حاصل از فروش سهام واسطه های شیمیایی و مشاغل سورفاکتانت که امسال در ژانویه تعطیل شده اند ، انتظار داریم کل سود تقریبی را بدست آوریم 250 میلیون دلار به صورت نقدی نزدیک به پایان سال

مطلب مرتبط  Trilogy Metals نتایج مطالعه امکان سنجی مثبت را برای پروژه قطب شمال واقع در آلاسکا ، ایالات متحده اعلام کرد

پیتر هانتسمن، رئیس ، رئیس جمهور و مدیرعامل ، بیشتر اظهار داشت ، “من خوشحالم که به توافق رسیده ام که علاقه باقی مانده ما به Venator را به SK Capital بفروشم. ما از یک رابطه مداوم با SK Capital و بنیانگذار آنها لذت می بریم باری سیادات. آنها صاحب و مجری بزرگی در مشاغل هستند و ما خوشحالیم که آنها سهام هانتسمن را در Venator که یک تجارت جهانی کاربردی و تخصصی TiO2 است ، به دست آوردند. عواید دریافتی ترازنامه ما را بیشتر تقویت می کند و فقط انعطاف پذیری ما را برای رشد بیشتر افزایش می دهد.

درباره هانتسمن:
شرکت هانتسمن یک تولید کننده و بازاریاب جهانی با مواد شیمیایی متمایز و ویژه با معاملات عمومی با درآمد 2019 است تقریباً 7 میلیارد دلار. تعداد محصولات شیمیایی ما هزاران عدد است و در سراسر جهان به تولیدکنندگانی که طیف گسترده و متنوعی از آنها را در اختیار دارند فروخته می شود بازارهای نهایی مصرف کننده و صنعتی. ما در حدود 30 کشور بیش از 70 مرکز تولید ، تحقیق و توسعه و عملیات بهره برداری داریم و اشتغال داریم تقریباً 9000 همکار در چهار بخش تجاری متمایز ما. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هانتسمن ، لطفا به وب سایت شرکت در مراجعه کنید www.huntsman.com.

مطلب مرتبط  موسسه حقوقی پومرانتز از تشکیل یک اقدام طبقاتی علیه شرکت FirstEnergy و برخی از افسران خبر داد

رسانه های اجتماعی:
توییتر: www.twitter.com/Huntsman_Corp
فیس بوک: www.facebook.com/huntsmancorp
LinkedIn: www.linkedin.com/company/huntsman

اظهارات آینده نگر:
برخی اطلاعات موجود در این نسخه به معنای اظهارات آینده نگرانه به معنای بند 27A قانون اوراق بهادار 1933 و بند 21E قانون بورس اوراق بهادار 1934 است. این اظهارات براساس اعتقادات و انتظارات فعلی مدیریت است. اظهارات آینده نگر در این نسخه تحت عدم اطمینان و تغییر شرایط است و شامل خطرات و عدم اطمینان است که ممکن است بر عملکرد شرکت ، بازارها ، محصولات ، خدمات ، قیمت ها و سایر عوامل تأثیر بگذارد ، همانطور که تحت عنوان “عوامل خطر” در شکارچی مورد بحث قرار گرفته است پرونده های شرکت ها با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده. خطرات و عدم اطمینان قابل توجهی ممکن است به شرایط نابسامان اقتصادی جهانی ، بازارهای دوره ای و ناپایدار محصولات ، اختلالات در تولید در تاسیسات تولیدی ، سازماندهی مجدد یا بازسازی عملیات هانتسمن ، از جمله هر گونه تاخیر یا سایر تحولات منفی تأثیرگذار در این کشور محدود شود. توانایی اجرای کاهش هزینه ها ، زمان معاملات پیشنهادی و پیشرفت های بهینه سازی تولید در مشاغل هانتسمن و تحقق صرفه جویی در هزینه های پیش بینی شده و سایر عوامل مالی ، اقتصادی ، رقابتی ، زیست محیطی ، سیاسی ، حقوقی ، نظارتی و فناوری. در صورت تغییر شرایط ، شرکت تعهدی در ارائه تجدید نظر در هر گزاره آینده نگر ندارد ، مگر در موارد دیگری که در قوانین قابل اعمال است.

مطلب مرتبط  شرکت سولار کانادایی نتایج نشست سالانه و ویژه سهامداران سال 2020 را اعلام می کند

شرکت هانتسمن منبع

لینک های مربوطه

www.huntsman.com

پاسخی بگذارید