هایدلبرگ با بدخلقی پیشگویی می کند

هایدلبرگ با بدخلقی پیشگویی می کند

هایدلبرگ ، آلمان، 9 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / –

 • تحول جامع برای تأمین آینده در حال انجام
  • تمرکز روشن بر تجارت اصلی و سودآوری
  • توافق در مورد کاهش نیرو در حدود 1600 شغل
  • چارچوب مالی پایدار با نقدینگی کافی
 • هایدلبرگ پشتیبانی کاملی از مشتریان در مواقع بحران می کند
 • نتایج مقدماتی برای سال مالی 2019/2020 تأیید شد
 • چشم انداز سال مالی جاری با توجه به شرایط نامشخص فعلی مانع است
  • کاهش فروش انتظار می رود که ناشی از COVID-19 است
  • حداقل در سال با سطح قبل حاشیه
  • بازیابی سریع حجم چاپ در بازار چین

Heidelberger Druckmaschinen AG (هایدلبرگ) با تغییر و تحولاتی که در نوامبر سال گذشته آغاز شد ، به پیشرفت سریع می انجامد تا سودآوری ، رقابت پذیری و حفظ آینده را افزایش دهد. پس از تثبیت مالی از طریق بازپرداخت 380 میلیون یورو از داراییهای اعتماد Heidelberg Pension Trust e.V. که در مارس 2020 و تصمیم به دور شدن از فعالیت های ضرر آور تا پایان سال 2020 ، اقدامات ساختاری مهمی در حال اجراست. این شرکت قبلاً با شورای کار در مورد راه حل های مسئولیت اجتماعی برای کاهش حدود 1600 شغل در سراسر جهان موافقت کرده است. در ماه ژوئن ، یک مدل عملیاتی جدید راه اندازی شد که با سطح مدیریتی کمتری ، فرآیندهای لاغر و تمرکز مشتری بهبود یافته ، مدیریت کارآمدتری را برای تجارت اصلی سودآور امکان پذیر می کند. به طور کلی ، بسته عمل برای بهبود سودآوری هایدلبرگ با 100 میلیون یورو طراحی شده است. هایدلبرگ همچنین معتقد است که این برنامه موقعیت خود را در محیط دشوار بازار در حال انجام ناشی از بیماری همه گیر COVID-19 تقویت خواهد کرد.

وی ادامه داد: “سال 2019 سال وضوح و پیامدهای برای ما بود. حتی قبل از بحران COVID-19 ، ما جامع ترین برنامه بازسازی را در تاریخ شرکت اخیر خود برای تقویت هسته سودآور هایدلبرگ اجرا کردیم. اکنون ما در حال انجام هر کاری در توان خود هستیم تا بیشتر تثبیت شود. پایه مالی و در دوره میان مدت سودآور می شویم .ما می خواهیم با اجرای این برنامه تلاش کنیم تا هایدلبرگ به یک شرکت بهتر تبدیل شود.ما قبلاً به نقاط عطف مهمی رسیده ایم خصوصاً در مواقع بحران ، این هم به ما کمک می کند تا یک باشیم راینر هوندسدورفر ، مدیرعامل هایدلبرگ گفت: “شریک قوی برای طرف مشتریان و پشتیبانی جدی از آنها هستیم.”

هایدلبرگ استراتژی به وضوح متمرکز است در مورد افزایش سودآوری ، و به تبع آن در بازارها و بخشهای بازار سودآور است و در آن شرکت دارای یک موقعیت جهانی پیشرو است. سفارشات ورودی در آسیا و اقیانوسیه بنابراین منطقه با وجود کمبودهای مربوط به COVID-19 در سه ماهه چهارم (سال قبل: 658 میلیون یورو) در مجموع به 683 میلیون یورو افزایش یافت. بخش اعظم این امر به دلیل سفارشات از این امر است چین، جایی که هایدلبرگ در حال حاضر حضور گسترده ای برای استفاده از فرصتهای رشد با نیروی کار 850 نفری دارد. این رقم در آینده به بیش از 1000 کارمند افزایش می یابد. به عنوان بزرگترین تأمین کننده چاپگر بسته بندی در جهان ، هایدلبرگ همچنین به صورت ایده آل قرار دارد تا از پتانسیل بازارهای بزرگ رشد مانند چین در آن بخش در حال حاضر ، هایدلبرگ حدود 50 درصد از درآمد خود را از دستگاه های افست در این بخش می گیرد.

مطلب مرتبط  دیوید کیلکلن ، کارشناس گروه برنامه های کاربردی Cordillera ، پیشنهاد می کند که همه گیر ممکن است ناآرامی های اجتماعی را در شهرهای ناامن آب ایجاد کند

فن آوری آینده گرا در قالب راه حل های دیجیتال توسط فروشگاه چاپ هوشمند هایدلبرگ تأمین می شود ، که دیجیتالی شدن فرآیند را برای بستن شکاف اتوماسیون ، پیشبرد ادغام فرآیند دیجیتال و همچنین سوء استفاده از پتانسیل در داده های دیجیتال و هوش مصنوعی تقویت می کند.

CFO گفت: “ما دیدگاههای خود را به وضوح در مورد سودآوری مشخص کرده ایم. این نقشه راهبردی ما و مسیری است که ما به طور مداوم به آن می رویم تا به جلو برویم. این امر ما را در موقعیتی قرار می دهد که بتوانیم بازارها را بهبود یابیم.” مارکوس A. واسنبرگ.

پیشنهادات دیجیتال ، خدمات و رابط های پیشین باعث می شود که هایدلبرگ پشتیبانی کاملی از مشتریان خود در بیماری همه گیر COVID-19 ارائه دهد. هایدلبرگ یک برنامه اختصاصی را برای پشتیبانی از مشتریان راه اندازی کرده است: Tagged # We4You، هایدلبرگ در حال ارائه راه حل های دیجیتالی است که به مشتریان امکان می دهد تا از طریق بحران فعلی ، تجارت خود را با موفقیت ادامه دهند. صنعت چاپ بسته بندی بویژه در دوران بحران از نظر سیستمی مهم به حساب می آید و مجبور شد در این دوره با افزایش حجم چاپ مقابله کند. اینجاست که هایدلبرگ به اطمینان از تولید یکنواخت و مطمئن کمک می کند. علاوه بر این ، هایدلبرگ با گزارش وضعیت اقلیمی PMI خود ، مشتریان را در تحولات اساسی در بازار سرعت می بخشد.

نتایج مقدماتی برای سال مالی 2019/2020 تأیید شد

تأثیر اقتصادی همه گیر COVID-19 تأثیر عمده ای در ارقام و نتایج در سال مالی 2019/2020 داشته است. فروش خالص در سال مالی 2019/2020 (1 آوریل 2019 به 31 مارس 2020در مقایسه با سال قبل حدود 6 درصد کاهش داشته و حدود 2.349 میلیارد یورو (سال قبل: 2.49 میلیارد یورو) بود. این کمبود در سه ماهه آخر به ویژه در بازارهای کلیدی ایالات متحده و چین مربوط می شود ، جایی که هایدلبرگ رشد شدید فروش را در 9 ماه اول سال مالی قبلی ثبت کرده است. در تمام بازارها ، سفارشات دریافتی با یک سال قبل در 9 ماه اول برابر بودیم و در سه ماهه آخر سال مالی تازه تکمیل شده کاهش چشمگیر نشان داد. سفارشات ورودی سال مالی کامل به 2.362 میلیارد یورو (سال قبل: 2.559 میلیارد یورو) کاهش یافته است.

مطلب مرتبط  استان ههراموت یمن از عربستان سعودی در زمینه های بهداشت ، آموزش ، انرژی و تأمین آب حمایت می کند

EBITDA به استثنای نتیجه تغییر ساختار در مقایسه با 180 میلیون یورو در سال قبل به 102 میلیون یورو رسید. این کاهش عمدتا مربوط به حجم ، ترکیب محصول و اثرات یک بار است. حاشیه EBITDA 4.3 درصد (سال قبل: 7.2 درصد) بود. با توجه به هزینه های بازسازی ، نتیجه خالص پس از مالیات با از دست دادن 343 میلیون یورو (در سال قبل: سود 21 میلیون یورو) در آمارهای منفی قرار داشت. همانطور که در رابطه با مجدداً انتظار می رود ، نتیجه تغییر ساختار به 275 میلیون یورو رسید جریان ازاد نقدینگی افزایش یافته است ، به دلیل تقریبا 324 میلیون یورو پول نقدی از دارایی های اعتماد به 225 میلیون یورو (سال قبل: -93 میلیون یورو).

در طول سال مالی که تازه به پایان رسید ، هایدلبرگ به میزان قابل توجهی کاهش یافت بدهی خالص به 43 میلیون یورو با تقریباً 380 میلیون یورو به شرکت داراییهای اعتماد از هایدلبرگ Pension-Trust e. V. در پایان سال مالی ، ساخت و ساز امروز شرکت با ثبات تر از سالها بوده است. همچنین قدرت نفوذ – نسبت بدهی خالص به EBITDA به استثنای نتیجه تغییر ساختار – 0.4 درصد پایین بود. این امر راه را برای اینكه شركت بتواند از قدرت خود در تأمین موقعیت خود به عنوان شریک قابل اعتماد برای مشتریان خود بهره ببرد ، حتی در بحران فعلی اقتصادی جهانی جهانی ، مهار می كند.

چشم انداز سال مالی جاری توسط محیط نامشخص فعلی مانع شده است. بازیابی سریع حجم چاپ در بازار چین

هایدلبرگ انتظار دارد حراجی در سال مالی 2020/2021 به میزان قابل توجهی در سال قبل (2،349 میلیون یورو) کاهش یافته است. کاهش پیش بینی شده فروش به دلیل همه گیر COVID-19 نیز به دلیل حجم کمتر ، تأثیر منفی قابل توجهی در حاشیه EBITDA خواهد داشت. با این وجود ، انتظار می رود درآمد با پس انداز بسته اقدامات ، اقدامات حسابداری و همچنین تسکین موقتی از ساعات کاری انعطاف پذیر و کار کوتاه مدت بهبود یابد. هدف کلی تحویل آن است حاشیه EBITDA به استثنای نتیجه تغییر ساختار این با وجود فروش پایین تر ، حداقل با سال قبل در سطح است. بر اساس پیش بینی فروش ، هایدلبرگ انتظار بهبود قابل توجهی دارد اما بار دیگر به وضوح منفی است نتیجه پس از مالیات برای سال مالی 2020/2021 در مقایسه با سال گذشته. هایدلبرگ در میان مدت و بلند مدت معتقد است که مجموعه جامع اقدامات به بهبود پایدار سودآوری شرکت آینده و قدرت تأمین مالی آن برای رشد آینده کمک خواهد کرد.

مطلب مرتبط  پیش بینی می شود بازار جهانی مواد شیمیایی زیبا تا سال 2027 به 332.225.10 میلیون دلار برسد

در شرایط عملیاتی فعلی تحت سلطه همه گیری COVID-19 ، هنوز نمی توان دقیق تر از تحولات بازار و پیشرفت صنعت استفاده کرد. با این وجود ، تعدادی از علائم مثبت وجود دارد. اتصال دیجیتالی بی نظیر پایه ماشین نصب شده آن ، باعث می شود هایدلبرگ با توجه به ظرفیت استفاده از چاپگرها به عنوان یک شاخص قابل اعتماد از فعالیت های اقتصادی در هر بازار ، از دید عالی برخوردار باشد. همانطور که این داده ها به وضوح نشان می دهد ، تجارت در چین – بزرگترین بازار واحد هایدلبرگ – در حال برداشت دوباره است و در حال حاضر از سطح سال قبل پیشی گرفته است. بازارهای دیگر نیز در حال حاضر نشانه های اولیه بهبود در حجم چاپ را نشان می دهند ، بنابراین باعث می شود خوش بینی محتاطانه منتظر نیمه دوم سال مالی باشیم. با وجود این ، عدم اطمینان قابل توجهی در رابطه با محیط اقتصادی باقی مانده است.

نشست عمومی سالانه مجازی Heidelberger Druckmaschinen AG برگزار می شود 23 ژوئیه 2020.

برای اطلاعات تصویری و جزئیات بیشتر در مورد شرکت ، لطفاً به مطبوعات مطبوعات Heidelberger Druckmaschinen AG در www.heidelberg.com مراجعه کنید.

هایدلبرگ IR هم اکنون در توییتر:

پیوند به کانال IR توییتر: https://twitter.com/Heidelberg_IR
در توییتر تحت عنوان:Heidelberg_IR

یادداشت مهم:

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگر مبتنی بر فرضیات و برآوردهای هیئت مدیره هایدلبرگر Druckmaschinen Aktiengesellschaft است. حتی اگر شورای مدیریت بر این عقیده باشد که آن پیش بینی ها و برآوردها واقع بینانه هستند ، ممکن است پیشرفت و نتایج واقعی آینده به دلیل عوامل مختلف مانند تغییر در وضعیت کلان اقتصادی در نرخ ارز ، از این اظهارات آینده نگرانه منحرف شود. در نرخ بهره و صنعت چاپ Heidelberger Druckmaschinen Aktiengesellschaft هیچ گونه ضمانتی را دراختیار شما قرار نمی دهد و مسئولیت هرگونه خسارت را در صورت توسعه آینده و نتایج پیش بینی شده مطابق با اظهارات آینده نگر در این بیانیه مطبوعاتی نمی پذیرد.

برای اطلاعات بیشتر:
ارتباطات شرکت
توماس فیچتل
تلفن: + 49-6222-82-67123
تلفن تلفنی: + 49-6222-82-67129
پست الکترونیک: [email protected]

روابط سرمایه گذار
رابین کارپ
تلفن: + 49- (0) 6222-82-67120
فکس: + 49- (0) 6222-82-99-67120
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE هایدلبرگر Druckmaschinen AG

پاسخی بگذارید