هدردیل اعلام کرد که پایان ادغام سهام و بسته شدن جایگاه خصوصی CDN 5.8 میلیون دلار

هدردیل اعلام کرد که پایان ادغام سهام و بسته شدن جایگاه خصوصی CDN 5.8 میلیون دلار

ونکوور ، قبل از میلاد، 31 آگوست 2020 / PRNewswire / – منابع Heatherdale Ltd. (“هدردیل” یا “شرکت“) (TSXV: HTR) اعلام می کند که ادغام توصیف شده در آن 27 آگوست 2020 اطلاعیه مطبوعاتی اکنون م effectiveثر است و این که جایگذاری خصوصی سهام مشترک که قبلاً اعلام شده بود را بسته است (“ارائه“). در مجموع 7،275،000 سهام مشترک پس از ادغام (سهام مشترک“) به قیمت CDN 0.80 دلار در هر سهم مشترک ، برای کل درآمد ناخالص از 5،820،000 دلار CDN.

سود خالص این پیشنهاد برای تأمین اعتبار فعالیت های اکتشافی در پروژه Niblack Cu-Au-Zn-Ag شرکت واقع در آلاسکا و اهداف سرمایه در گردش.

این شرکت هزینه های یابنده کل را پرداخت می کند CDN 249،900 دلار و 312،375 حکم خرید سهام (“ضمانت های یاب“) در رابطه با اشتراک مشترکین معرفی شده توسط یابندگان خاص. هر ضمانت نامه یاب برای بدست آوردن یک سهم در سرمایه شرکت با قیمت تمرینی عملی است. 0.90 دلار هر سهم تا 31 آگوست 2021.

برخی از افراد داخلی این شرکت 37،500 سهام مشترک را طبق پیشنهاد ارائه کردند. چنین مشارکتی به عنوان “معامله طرف مرتبط” در نظر گرفته شده است که در ابزار چندجانبه 61-101 تعریف شده است (“MI 61-101“). شرکت با تکیه بر معافیت از ارزیابی و تأیید سهامداران اقلیت MI 61-101 مندرج در بخشهای 5.5 (a) و 5.7 (1) (a) MI 61-101 ، به عنوان ارزش منصفانه بازار مشارکت در پیشنهاد توسط خودیها از 25٪ سرمایه بازار شرکت فراتر نمی رود ، همانطور که مطابق با MI 61-101 تعیین شده است. شرکت بیش از 21 روز قبل از بسته شدن پیش بینی پیشنهاد ، گزارش تغییرات اساسی را ثبت نکرده است ، چون جزئیات پیشنهاد تا مدت کوتاهی قبل از بسته شدن تسویه نشده بود و شرکت مایل بود به دلایل منطقی تجارت و در یک بازه زمانی سازگار با روشهای معمول بازار برای معاملات از این نوع ، به سرعت تسویه کند.

مطلب مرتبط  ONEOK یادداشت های 1.5 میلیارد دلاری را ارائه می دهد

پیشنهاد هنوز منوط به تأیید نهایی بورس سرمایه گذاری TSX است. سهام مشترک و ضمانت نامه های یاب که تحت این پیشنهاد صادر می شوند مشمول یک دوره قانونی قانونی به مدت چهار ماه بعلاوه یک روز هستند.

این خبر منتشر شده به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید هر یک از اوراق بهادار در نیست ایالات متحده. این اوراق بهادار طبق قانون اوراق بهادار ایالات متحده در سال 1933 ، با اصلاحیه ، ثبت نشده و نخواهد شد (قانون اوراق بهادار ایالات متحده“) یا هرگونه قانون اوراق بهادار دولتی و ممکن است در آن عرضه یا فروش نشود ایالات متحده یا برای اشخاص ایالات متحده مگر اینکه تحت قانون اوراق بهادار ایالات متحده و قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار دولتی ثبت شده باشند یا معافیت از ثبت نام در دسترس باشد.

در باره هدردیل

Heatherdale Resources Ltd. 100٪ پروژه VMS با درجه بالا طلای روی و نقره Niblack را دارد که در مجاورت آب تیل در جنوب شرقی آلاسکا واقع شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد هدردیل، به وب سایت شرکت به آدرس www.heatherdaleresources.com مراجعه کنید.

از طرف هیئت مدیره از مدیران

“رابرت مک لئود”

رابرت مک لئود، P.Geo
رئیس ، مدیر عامل و مدیر

مطلب مرتبط  CITGO قیمت گذاری ارزهای بزرگ با ارزش 1.125 میلیارد دلار را با پیشنهاد خصوصی ارائه می دهد

نه بورس سرمایه گذاری TSX و نه ارائه دهنده خدمات تنظیم کننده آن (همانطور که این اصطلاح در سیاست های بورس سرمایه گذاری TSX تعریف شده است) مسئولیت کافی یا صحت این نسخه را نمی پذیرند.

یادداشت احتیاطی در مورد اظهارات آینده نگر:

این نسخه شامل گزاره ها و اطلاعات خاصی است که ممکن است اطلاعات آینده نگرانه به معنای قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار کانادا باشد. اظهارات رو به جلو مربوط به رویدادهای آینده یا عملکرد آینده است و بیانگر انتظارات یا باورهای مدیریت شرکت در مورد رویدادهای آینده است. به طور کلی ، عبارات و اطلاعات آینده نگر را می توان با استفاده از اصطلاحات آینده نگر مانند “قصد” یا “پیش بینی” ، یا تغییرات کلمات و عبارات یا عباراتی که برخی از اقدامات ، رویدادها یا نتایج “ممکن است” شناسایی کرد ، ” می تواند “،” باید “،” می تواند “یا” رخ دهد “. این اطلاعات و این جملات ، در اینجا به عنوان “رو به جلو” نامیده می شونداظهارات غیرمستقیم “، واقعیتی تاریخی نیستند ، از تاریخ انتشار این اخبار بیان شده اند و بی محدودیت شامل اظهاراتی در مورد استفاده از عواید پیشنهادی هستند.اظهارات چشم پوشی شامل خطرات و عدم اطمینان زیادی است و نتایج واقعی ممکن است با نتایج پیشنهادی در هر بیانیه آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشد. این خطرات و عدم قطعیت ها ، از جمله موارد دیگر ، دریافت تأییدیه های نظارتی پیشنهاد ، نوسانات بازار است. وضعیت بازارهای مالی اوراق بهادار شرکت ؛ و تغییر در برنامه های تجاری شرکت. در اظهارنظرهای آینده نگر در این خبرنامه ، شرکت چندین فرضیه مهم را به کار گرفته است که به عقیده شرکت منطقی است ، از جمله بدون محدودیت ، که تأییدیه های قانونی لازم را می گیرد و شرکت به اهداف تجاری خود ادامه می دهد. اگرچه مدیریت شرکت تلاش کرده است عوامل مهمی را شناسایی کند که می تواند باعث شود نتایج واقعی با آنچه در بیانیه های آینده نگر یا اطلاعات آینده نگر تفاوت دارد ، متفاوت باشد ، ممکن است عوامل دیگری وجود داشته باشد که باعث می شود نتایج آنطور که پیش بینی شده ، تخمین زده نشده یا در نظر گرفته نشده است . نمی توان اطمینان داشت که چنین عباراتی دقیق خواهند بود ، زیرا نتایج واقعی و رویدادهای آینده می توانند از نظر پیش بینی شده در چنین اظهاراتی تفاوت های اساسی داشته باشند. بر این اساس ، خوانندگان نباید به اظهارات آینده نگر و اطلاعات آینده نگر اعتماد بی جهت داشته باشند. خوانندگان هشدار می دهند که اتکا به چنین اطلاعاتی ممکن است برای اهداف دیگر مناسب نباشد. شرکت متعهد نمی شود هرگونه اظهارنظر آینده نگرانه ، اطلاعات آینده نگرانه یا نگاه مالی را که با مراجعه در اینجا گنجانده شده است به روز کند ، مگر اینکه مطابق با قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار باشد. این شرکت به دنبال بندرگاه امن است.

مطلب مرتبط  Enbridge برای از سرگیری عملیات بخش شرقی خط 5 در تنگه های Mackinac

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت ، سرمایه گذاران باید پرونده های افشای مداوم شرکت را که در سایت www.sedar.com موجود است ، بررسی کنند.

منبع Heatherdale Resources Limited

لینک های مربوطه

hdimining.com

پاسخی بگذارید