هرا کاندو را برای بهبود کیفیت فاضلاب انتخاب می کند

هرا کاندو را برای بهبود کیفیت فاضلاب انتخاب می کند

این شرکت می خواست سیستم فاضلاب را بهتر مدیریت کند ، حوادث آلودگی را فوراً تشخیص دهد و کاربرانی را که باعث آلودگی فراتر از حد مجاز هستند ، شناسایی کند.

در طی یک دوره شش ماهه همکاری با کاندو ، HERA گزارش داد که قادر به شناسایی مهمترین آلاینده ها و کاهش سطح CSD به میزان 50٪ است. WWTP OPEX (طرح تصفیه آب / هزینه های عملیاتی) 25٪ و مصرف انرژی 15٪ کاهش یافته است. HERA با ترکیب این پیشرفت ها ، ارزش یک بستر داده ای را که مانیتور شبکه فاضلاب در زمان واقعی – بصورت شبانه روزی است – تشخیص داده است و حوادث آلودگی را به منابع خود باز می یابد.

مطلب مرتبط  شرکت چینی CECEP Solar Energy Technology (ژجیانگ) در حال بررسی مدلهای جدید برای فروش خارجی ماژول ها است

گفت: “ما از شروع این همکاری ارزشمند با کاندو بسیار خوشحالیم.” فرانکو فاگاچیرئیس اداره آب. “فعالیت برنامه ریزی شده یک گام بسیار جالب در تشخیص زودهنگام آلودگی در زیرساخت های فاضلاب است و با دو اصل اصلی گروه ما مطابقت دارد: نوآوری و پایداری.”

“به عنوان مثال ، ما جزو اولین شرکت های خدمات ایتالیایی بودیم که از لوله های پلاستیکی بازیافت شده برای فاضلاب استفاده می کردیم و اولین کسی هستیم که از فناوری Kando استفاده می کنیم. این امر از تلاشهای ما برای اطمینان از یک سیستم تصفیه آب کارآمد و قابل اطمینان پشتیبانی می کند و ما به آن افتخار می کنیم. “

مطلب مرتبط  شرکت اطلس گزارش سالانه 2020 را در مورد فرم 20-F اعلام می کند

كاندو و HERA توافق نامه سه ساله مشاركتي را با هدف كاهش هزينه هاي بهره برداري هرا و بروز آلودگي به امضا رساندند. رنگ طلای آری، مدیر عامل توسط Kando، توضیح داد: “این همکاری بین هرا و کاندو در حال حاضر تحولات چشمگیری را برای بسیاری از اجتماعات و ساکنان آنها آغاز کرده است. من امیدوارم که چندین سال دیگر با هم کار کنیم زیرا تصویری کاملی از کیفیت آب به دست می آوریم و از امکانات ، مردم و محیط زیست محافظت می کنیم. “

مطلب مرتبط  U. S. Well Services تاریخ انتشار درآمد و سه ماهه چهارم 2020 و تماس کنفرانسی را اعلام می کند

Kando ، Inc که در سال 2011 تأسیس شد ، توسعه دهنده Clear Upstream ، یک سیستم عامل سخت افزاری و نرم افزاری است که شفافیت شبانه روزی شبکه فاضلاب را فراهم می کند و امکان نظارت از راه دور را با تجزیه و تحلیل مبتنی بر هوش مصنوعی برای پیش بینی آلودگی ، برای ایمنی فراهم می کند. از حفاظت و بهینه سازی فاضلاب و همچنین بهداشت عمومی مراقبت می شود.

مخاطب:
جنی گلمن، رئیس ارتباطات
[email protected]
+972 547907599
https://www.kando.eco

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1231928/Kando_Logo.jpg
لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1231929/HERA_Logo.jpg

لینک های مربوطه

https://www.kando.eco

منبع کاندو

پاسخی بگذارید