هزاران کارگر در فرانسه آموزش خواهند دید تا همگام با جریان باتری باشند

هزاران کارگر در فرانسه آموزش خواهند دید تا همگام با جریان باتری باشند

پاریس، 9 ژوئیه 2021 / PRNewswire / – EIT InnoEnergy و فرانسه یک یادداشت تفاهم برای راه اندازی آکادمی EBA250 برای آموزش مجدد و توسعه ده ها هزار کارگر برای صنعت باتری فرانسه امضا کرد. به عنوان یکی از بازیگران اصلی در چارچوب اتحاد باتری اروپا (EBA) ، فرانسه – با تولید سه گیگا کارخانه و برنامه ریزی برای بهره برداری در سال 2023 – نیاز فزاینده ای به مهندسان و تکنسین های متخصص دارد. برای پرکردن این شکاف ، IET InnoEnergy ، که کار صنعتی تحت EBA را هماهنگ می کند ، یک پلت فرم اشتراک آموزش و پرورش را هدف قرار می دهد که هدف آن کاهش شدید بازآموزی و ارتقا هزینه ها است.

EIT InnoEnergy یک جامعه نوآوری است که توسط موسسه نوآوری و فناوری اروپا (EIT) ، نهادی از اتحادیه اروپا پشتیبانی می شود. این مشارکت دولتی و خصوصی با تأسیس حدود 800،000 کارگر ماهر در صنعت باتری سازی اروپا تا سال 2025 به شکاف مهارتهای نوپا کمک خواهد کرد. این شامل عدم مهارتهای قابل انتقال دیجیتال مورد نیاز برای پشتیبانی از دیجیتالی شدن کل زنجیره ارزش از کارخانه است اتوماسیون با صنعت 4.0 برای استفاده از AI. احراز مجدد نیروی کار برای سازمان ضروری خواهد بوداروپا با حفظ ظرفیت کافی باتری برای پشتیبانی از الکتریکی سازی حمل و نقل و از بین بردن کربن انرژی ، به اهداف “معاملات سبز” خود می رسد.

با استقبال از این اعلامیه ، تیری برتون، کمیساریای بازار داخلی اروپا ، گفت: “پروژه باتری اروپا در قلب آرزوی ما برای یک صنعت سبز ، دیجیتال و انعطاف پذیر اروپایی است. برای اینکه زنجیره ارزش باتری اتحادیه اروپا قابل رقابت و پایدار باشد ، حمایت از نیروی کار ما در توسعه مهارت های لازم ، مطابق با پیمان مهارت ضروری است. این مشارکت 150،000 نفر را در داخل آموزش خواهد داد فرانسه تا سال 2025 به منظور حمایت از انتقال مشاغل به تحرک الکتریکی و تقویت رقابت صنعت باتری اروپا. “

مطلب مرتبط  منبع قدرت ایده آل برای تاکسی های خود رانندگی

EIT InnoEnergy قصد دارد فوراً برنامه آموزش خود را در این کشور مستقر کند فرانسه و در کلاروپا به منظور توسعه کارکنان برای موقعیت های فنی ، مهندس و محقق. این دوره ها توسط متخصصانی که در حال حاضر در صنعت باتری کار می کنند ، طراحی شده است و طیف وسیعی از مباحث از الکتروموتور ، ذخیره سازی مسکونی و شبکه ، تا بازیافت و علم داده را شامل می شود. ماژول ها توسط سازمان های آموزش محلی به صورت آنلاین تحویل داده می شوند ، اگرچه ممکن است برخی از آنها نیاز به حضور فیزیکی در م institutionsسسات آموزش محلی داشته باشند. هر مهندس یا مدیری که در زمینه انرژی کار می کند می تواند اقدام کند.

دیگو پاویا، مدیر عامل EIT InnoEnergy ، گفت: “آکادمی EBA250 مهارت های افرادی که زنجیره ارزش باتری اروپا را طراحی می کنند ، از بالادست تا بازیافت ، تقویت خواهد شد. این تضمین می کند که ما می توانیم به زنجیره ارزش 250 میلیارد یورویی سالانه باتری ها تا سال 2025 دست یابیم ، همانطور که در سال 2017 زمانی که معاون رئیس کمیسیون اروپا Šefčovič اتحادیه اروپا برای باتری ها را راه اندازی کرد و EIT InnoEnergy را برای هدایت اکوسیستم صنعتی تعیین کرد ، پیش بینی شده است. همچنین یک نمونه کامل از چگونگیاروپا موفق می شود به افزایش مهارت های کارمندان ما پاسخ دهد و در ایجاد مشاغل جدید با ارزش افزوده مورد نیاز انتقال سبز موفق شود. “

مطلب مرتبط  تحقیقات بازار متفقین می گوید بازار لاستیک مصنوعی مایع 28.8 میلیارد دلار به دست آورد ، در سطح جهانی ، تا سال 2027 با 4.5 درصد CAGR

ماروس شفوویچ ، معاون رئیس کمیسیون ، مسئول اتحاد باتری اروپا ، گفت: “2021 می تواند سال تعیین کننده دیگری برای اتحاد باتری اروپا باشد – همچنین به لطف اقدامات جمعی مصمم ما برای پاسخگویی به رشد سریع مهارتها. صنعت جدید تولید باتری مجموعه جدیدی از مهارت ها را می طلبد. صلاحیت مجدد و برنامه های به روزرسانی ، مانند آکادمی TSA250 ، به مطابقت مهارت ها با نیازهای بازار کار و تقویت بعد اجتماعی بهبود کمک می کند. اروپا. در این زمینه ، من خوشحالم که یادآور می شوماروپا همچنان یک نقطه داغ جهانی برای سرمایه گذاری در باتری است. تا سال 2025 ، ما باید هر سال سلول باتری به اندازه کافی تولید کنیم تا حداقل شش میلیون ماشین الکتریکی تأمین شود. ”

در کنار فرانسه، EIT InnoEnergy قبلاً آکادمی ABE250 را در اسپانیا راه اندازی کرده است و قصد دارد این برنامه را در سراسر کشور اجرا کنداروپا در سال 2021

درباره EIT InnoEnergy
EIT InnoEnergy در قلب انتقال انرژی فعالیت می کند و محرک اصلی انرژی پایدار است ، با ارائه فن آوری و مهارت های لازم برای حمایت از معامله سبز برایاروپا و اهداف کربن زدایی ازاروپا.

EIT InnoEnergy در جهان به عنوان فعالترین سرمایه گذار در زمینه انرژی و یکی از بزرگترین سرمایه گذاران در فناوری های آب و هوایی و انرژی های تجدید پذیر در سال 2020 شناخته می شود ، از نوآوری ها در زمینه های مختلف پشتیبانی می کند. اینها شامل ذخیره انرژی ، حمل و نقل و تحرک ، انرژی های تجدیدپذیر و ساختمانها و شهرهای پایدار است که از اکوسیستم قابل اعتماد آن متشکل از بیش از 500 شریک و 23 سهامدار استفاده می کند.

مطلب مرتبط  Valvoline قیمت گذاری و افزایش اندازه پیشنهادات ارشد را اعلام کرد

تا به امروز ، این شرکت در 500 شرکت صنعتی نوآورانه انرژی سرمایه گذاری کرده است که برخی از آنها به وضعیت تک شاخ دست یافته اند و در راه تولید 16 میلیارد یورو درآمد و 5.5 میلیون یورو تن CO2 تا کنون صرفه جویی کرده اند.

EIT InnoEnergy نیروی محرکه ابتکار عمل در اروپا است ، از جمله اتحادیه باتری اروپا (EBA) ، مرکز شتاب دهی هیدروژن سبز اروپا (EGHAC) و طرح ابتکاری خورشیدی اروپا (ESI).

ایجاد شده در 2010 و EIT InnoEnergy با پشتیبانی موسسه نوآوری و فناوری اروپا (EIT) ، نهادی از اتحادیه اروپا ، دارای دفاتر در سراسر کشور استاروپا و به بوستون در ایالات متحده امریکا.

www.innoenergy.com

لینک های مربوطه

https://www.innoenergy.com/

منبع EIT InnoEnergy

پاسخی بگذارید