هشدار آخرین مهلت تعیین شده: ROSEN ، یک شرکت حقوقی حقوق پیشگامان سرمایه گذاری ، مهلت مهم 2 نوامبر در اقدام کلاس اوراق بهادار را به سرمایه گذاران شرکت الکتریک جنرال پورتلند یادآوری می کند

هشدار آخرین مهلت تعیین شده: ROSEN ، یک شرکت حقوقی حقوق پیشگامان سرمایه گذاری ، مهلت مهم 2 نوامبر در اقدام کلاس اوراق بهادار را به سرمایه گذاران شرکت الکتریک جنرال پورتلند یادآوری می کند

نیویورک، 28 اکتبر 2020 / PRNewswire / – موسسه حقوقی Rosen Law ، یک شرکت حقوقی جهانی در زمینه حقوق سرمایه گذاران ، اوراق بهادار شرکت General Electric Portland (NYSE: POR) را به خریداران یادآوری می کند 13 فوریه 2020 و 24 آگوست 2020، شامل (“دوره کلاس”) ، از مهم 2 نوامبر 2020 مهلت دادخواست شاکی در اقدام کلاس اوراق بهادار. این دادخواست به دنبال جبران خسارت وارده به سرمایه گذاران PGE طبق قوانین اوراق بهادار فدرال است.

برای پیوستن به اقدام کلاس PGE ، به http://www.rosenlegal.com/cases-register-1938.html بروید یا تماس بگیرید فیلیپ کیم ، اسک بدون شماره تلفن 866-767-3653 یا ایمیل [email protected] یا [email protected] برای اطلاعات در مورد اقدام کلاس.

طبق این دادخواست ، متهمان در کل دوره کلاس اظهارات دروغین و / یا گمراه کننده ای ارائه دادند و / یا نتوانستند اعلام کنند: (2) پرسنل PGE در طی سال 2020 با افزایش حجم انباشته در اواخر سه ماهه دوم و سه ماهه سوم ، وارد معاملات انرژی شدند که این امر باعث ایجاد منفی مالی منفی برای PGE شد. و (3) در نتیجه ، احتمالاً PGE متحمل خسارات قابل ملاحظه ای شده و بیانیه ها یا بیانیه هایی گمراه کننده را صادر کرده است که فاقد مبنای منطقی در مورد تجارت ، عملیات و چشم انداز PGE است. وقتی جزئیات واقعی وارد بازار شد ، دادخواست ادعا کرد که سرمایه گذاران خسارت دیده اند.

مطلب مرتبط  2020 بررسی اقتصادی خاورمیانه (MEES)

دادخواست دادرسی طبقاتی قبلاً تشکیل شده است. اگر می خواهید به عنوان شاکی اصلی خدمت کنید ، باید دادگاه را جابجا کنید قبل از 2 نوامبر 2020. شاکی اصلی یک طرف نماینده است که به نمایندگی از سایر اعضای صنف در جهت دادن به دادخواست اقدام می کند. اگر می خواهید به دادخواهی بپیوندید ، به http://www.rosenlegal.com/cases-register-1938.html بروید یا برای بحث در مورد حقوق یا منافع خود در مورد این اقدام طبقاتی ، لطفاً تماس بگیرید فیلیپ کیم ، اسک شرکت حقوقی روزن در 866-767-3653 866 یا از طریق پست الکترونیکی در [email protected] یا [email protected].

هنوز هیچ كلاسی در عمل بالا تأیید نشده است. تا زمانی که یک کلاس معتبر نباشد ، شما توسط مشاور دیگری ارائه نمی شوید مگر اینکه یکی را حفظ کنید. شما می توانید مشاور خود را در انتخاب خود حفظ کنید. شما همچنین می توانید یک عضو کلاس غیبت را حفظ کنید و در این نقطه هیچ کاری انجام ندهید. توانایی یک سرمایه گذار برای به اشتراک گذاشتن در هر بازیابی بالقوه آینده ، از خدمات ارائه شده به عنوان رهبر اصلی وابسته نیست.

مطلب مرتبط  کنفرانس Centrus to Webcast در تاریخ 12 ماه مه در ساعت 8:30 دقیقه صبح ET

برای به روزرسانی در LinkedIn ما را دنبال کنید: https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm یا در توییتر: https://twitter.com/rosen_firm یا در فیس بوک: https://www.facebook.com/rosenlawfirm.

موسسه حقوقی روزن ، سرمایه گذاران خود را در سراسر جهان نشان می دهد و فعالیت خود را در اقدامات کلاس اوراق بهادار و دعاوی مشتقه سهامداران متمرکز می کند. موسسه حقوقی روزن برای تعداد تسویه حساب های فعال در کلاس اوراق بهادار توسط ISS Securities Class Action Services در رتبه 1 قرار گرفت. این شرکت از سال 2013 هر ساله در 3 رتبه برتر قرار دارد. موسسه حقوقی روزن به بزرگترین تسویه حساب اقدام به کلاس اوراق بهادار رسیده است علیه یک شرکت چینی. وکلای موسسه حقوقی روزن توسط بسیاری از منابع مستقل و محترم رتبه بندی و شناخته می شوند. موسسه حقوقی روزن صدها میلیون دلار برای سرمایه گذاران تضمین کرده است.

مطلب مرتبط  HYDROVISION International تا 27 تا 29 ژوئیه سال 2021 در Spokane ، واشنگتن به تعویق افتاده است

اطلاعات تماس:

لورنس روزن ، اسک
فیلیپ کیم ، اسک
موسسه حقوقی روزن ، P.A.
خیابان مادیسون 275 ، طبقه 40
نیویورک، نیویورک 10016
تلفن: (212) 686-1060
تلفن رایگان: (866) 767-3653
نمابر: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

SOURCE Rosen Law Firm، P.A.

لینک های مربوطه

www.rosenlegal.com

پاسخی بگذارید