هشدار معادلات: ROSEN ، یک شرکت معتبر و برتر رتبه بندی ، تشکیل پرونده دعوی اقدام به کلاس اوراق بهادار علیه شرکت شارژ چشمک زن را اعلام می کند. سرمایه گذاران را با ضرر بیش از 100 هزار دلار تشویق می کند تا با شرکت تماس بگیرند

هشدار معادلات: ROSEN ، یک شرکت معتبر و برتر رتبه بندی ، تشکیل پرونده دعوی اقدام به کلاس اوراق بهادار علیه شرکت شارژ چشمک زن را اعلام می کند. سرمایه گذاران را با ضرر بیش از 100 هزار دلار تشویق می کند تا با شرکت تماس بگیرند

نیویورک، 29 آگوست 2020 / PRNewswire / – شرکت حقوقی روزن ، یک شرکت حقوقی جهانی در زمینه حقوق سرمایه گذاران ، از تشکیل دادخواست دعوی طبقاتی به نمایندگی از خریداران اوراق بهادار شرکت شارژ چشمک زدن (NASDAQ: BLNK) بین 6 مارس 2020 و 19 آگوست 2020، شامل (“دوره کلاس”). این دادخواست به دنبال جبران خسارت سرمایه گذاران Blink بر اساس قوانین اوراق بهادار فدرال است.

برای پیوستن به اقدام کلاس Blink ، به http://www.rosenlegal.com/cases-register-1931.html یا تماس بگیرید فیلیپ کیم ، اسک بدون شماره تلفن 866-767-3653 یا ایمیل [email protected] یا [email protected] برای اطلاعات در مورد اقدام کلاس.

هنوز هیچ كلاسی در عمل بالا تأیید نشده است. تا زمانی که یک کلاس تصدیق شده باشد ، شما از طرف شورای صنفی تا کنون که یکی از آنها را بازگو نمی کنید ، نشان نمی دهید. می توانید شورای منتخب خود را مجدداً انتخاب کنید. شما همچنین می توانید یک عضو کلاس غایب را حفظ کنید و در این نقطه هیچ کاری انجام ندهید. توانایی یک سرمایه گذار برای به اشتراک گذاشتن در هر بازیابی بالقوه آینده ، از خدمات ارائه شده به عنوان رهبر اصلی وابسته نیست.

مطلب مرتبط  PBF Energy از تغییر به قالب جلسات مجازی برای نشست سالانه سهامداران سال 2020 در 4 ژوئن 2020 خبر داد

طبق این دادخواست ، متهمان در کل دوره کلاس اظهارات دروغین و / یا گمراه کننده ای ارائه دادند و / یا نتوانستند فاش کنند که: (1) بسیاری از ایستگاه های شارژ Blink آسیب دیده ، غفلت شده ، غیرفعال ، غیرقابل دسترسی یا غیرقابل دسترسی هستند. (2) مشارکت و گسترش ادعای Blink با سایر شرکت ها بیش از حد بیان شد. (3) رشد ادعایی شبکه این شرکت بیش از حد بیان شده است. و (4) در نتیجه ، اظهارات عمومی شرکت از نظر مادی نادرست و گمراه کننده در همه زمان های مربوطه بود. وقتی جزئیات واقعی وارد بازار شد ، دادخواست ادعا کرد که سرمایه گذاران خسارت دیده اند.

مطلب مرتبط  بازار هیدروکلوئیدها به ارزش 12.6 میلیارد دلار تا سال 2025

دادخواست دادرسی طبقاتی قبلاً تشکیل شده است. اگر می خواهید به عنوان شاکی اصلی خدمت کنید ، باید دادگاه را حداکثر ظرف مدت 1 انتقال دهید 23 اکتبر 2020. شاکی رهبر یک حزب نماینده است که به نمایندگی از دیگر اعضای کلاس در جهت دادرسی مشارکت می کند. اگر می خواهید به دادخواهی بپیوندید ، به http://www.rosenlegal.com/cases-register-1931.html بروید یا برای بحث در مورد حقوق یا منافع خود در مورد این اقدام طبقاتی ، لطفاً تماس بگیرید فیلیپ کیم ، اسک شرکت حقوقی روزن در 866-767-3653 866 یا از طریق پست الکترونیکی در [email protected] یا [email protected].

برای به روزرسانی در LinkedIn ما را دنبال کنید: https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm ، در توییتر: https://twitter.com/rosen_firm یا در فیس بوک: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

موسسه حقوقی روزن نماینده سرمایه گذاران در سراسر جهان است ، تمرکز عملکرد خود را در اقدامات کلاس اوراق بهادار و دعاوی مشتقه سهامداران. موسسه حقوقی روزن از نظر خدمات تسویه حساب طبقه بندی اوراق بهادار در سال 2017 توسط شماره ISS Securities Class Class رتبه 1 را کسب کرد. این شرکت از سال 2013 هر ساله در 3 رتبه برتر قرار دارد. موسسه حقوقی روزن به بزرگترین تسویه حساب اقدام به کلاس اوراق بهادار دست یافته است علیه یک شرکت چینی. وکلای موسسه حقوقی روزن توسط بسیاری از منابع مستقل و محترم رتبه بندی و شناخته می شوند. موسسه حقوقی روزن صدها میلیون دلار برای سرمایه گذاران تضمین کرده است. تبلیغات وکالت. نتایج قبلی نتیجه مشابهی را تضمین نمی کند.

مطلب مرتبط  ادی گارزا نیروهای ویژه چرخش را شروع می کند

——————————-

اطلاعات تماس:

لورنس روزن ، اسک
فیلیپ کیم ، اسک
موسسه حقوقی روزن ، P.A.
خیابان مادیسون 275 ، طبقه 40
نیویورک ، نیویورک 10016
تلفن: (212) 686-1060
تلفن رایگان: (866) 767-3653
فکس: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

SOURCE Rosen Law Firm، P.A.

لینک های مربوطه

www.rosenlegal.com

پاسخی بگذارید