هفته جورجیا با ادامه ی همه گیری COVID-19 ، تمرکز خود را بر آماده سازی برای طوفان های شدید پیش بینی شده در این هفته متمرکز کرده است

هفته جورجیا با ادامه ی همه گیری COVID-19 ، تمرکز خود را بر آماده سازی برای طوفان های شدید پیش بینی شده در این هفته متمرکز کرده است

اتلانتا، 10 آوریل 2020 / PRNewswire / – جورجیا پاور همچنان متعهد به ارائه خدمات ایمن و قابل اعتماد 2.6 میلیون مشتری خود در طول بیماری همه گیر COVID-19 است ، در حالی که نکات مهم ایمنی و منابع طوفان را ارائه می دهد زیرا پیش بینی می شود طوفان ها آخر هفته دولت را تحت تأثیر قرار دهد. بهار یکی از فصلهای فعال برای رعد و برق شدید طوفان همراه با رعد و برق ، تگرگ و گردباد است ، هرچند در هر زمان ممکن است هوای شدید رخ دهد.

آماده سازی همه گیر پاسخ طوفان
جورجیا پاور دائماً در حال تغییر شرایط آب و هوا نظارت می کند و آماده پاسخگویی به وقفه های سرویس است که ممکن است به دلیل هوای شدید رخ دهد در حالی که اقدامات پیشگیرانه از جمله “مسافت ویژه” و سایر اقدامات احتیاطی را برای کمک به محافظت از مشتریان و کارمندان از انتشار ویروس انجام می دهد.

سرمایه گذاری این شرکت در فناوری Smart Grid و افزایش اتوماسیون در سال های اخیر به معنای افزایش توانایی در سریعتر برای جداسازی قطع تعداد افراد کوچکتر و استفاده مجدد از راه دور برای بهبود قابلیت اطمینان است. علاوه بر این ، برنامه های جامع همه گیر این شرکت به اطمینان از آمادگی پرسنل مهم و امکانات لازم برای ادامه تأمین انرژی ایمن و قابل اعتماد مشتریان انتظار و شایسته کمک می کند.

در این زمینه ، روند بازیابی نیرو شامل این مراحل اساسی است:

 • ارزیابی شرایط – خدمه در حال پاسخگویی – یا در توفان های بزرگ ، تیم های ارزیابی خسارت – برای شناسایی نقاط مشکل و منابع مورد نیاز برای رفع آنها تلاش می کنند ، که می تواند شامل ورود به املاک مشتریان شود. خدمه از مسافت های مناسب استفاده می کنند و از مشتریان خواسته می شود کودکان و حیوانات خانگی خود را در خانه نگه دارند و مسافت های ایمن را نیز از اعضای خدمه حفظ کنند.
 • تعمیراتخدمه جورجیا پاور روی تعمیراتی تمرکز دارند که برق را در کمترین زمان به بیشترین تعداد مشتری باز می گرداند.
مطلب مرتبط  یوربا لیندا در منطقه آب تولید کننده گاز طبیعی را نصب می کند تا از خدمات قابل اطمینان آب در موارد اضطراری پشتیبانی کند

راه هایی که می توانید در هنگام کار در این زمینه به حفظ امنیت کارگران کمک کنید:

 • اگر خدمه ابزار را می بینید ، لطفاً حداقل شش فوت عقب بمانید – اگر کار می کنند ، خیلی بیشتر.
 • لطفاً ، هیچ کوکی یا معالجه ای برای کارگران در این مدت ندارید. به کارگرانی که می بینید ، موج یا انگشت شست بدهید. آنها قدردانی شما را در هنگام کار برای روشن کردن چراغ درک خواهند کرد.
 • کامیون یا تجهیزات را لمس نکنید. ارائه دهندگان برقی برای حفظ امنیت کارگران تحت شرایط اصلاح شده فعالیت می کنند ، که شامل تمیز کردن اضافی و بهداشت وسایل و تجهیزات نیز می باشد.
 • قدردانی خود را از کارگران خط در رسانه های اجتماعی با استفاده از هشتگ #ThankaLineman ارسال کنید. آوریل ماه تقدیر از کارگران خط است.

ایمنی طوفان
جورجیا پاور به مشتریان یادآوری می کند که در هنگام هوای شدید ابتدا ایمنی را حفظ کنند و نکات طوفانی زیر را ارائه می دهد:

 • قبل از طوفان: قبل از عزیمت به خارج از منزل آگاه باشید و پیش بینی وضعیت هوا را بررسی کنید. در صورت از دست دادن برق ، کیت اضطراری خود را از برق جدا کرده و از تلفن های همراه شارژ کنید.
 • در طی طوفان: پناهگاه امن را در داخل یک ساختمان محکم و به دور از پنجره ها و درها قرار دهید. از تماس با هادی های برق – وسایل ، اشیاء فلزی و آب خودداری کنید.
 • بعد از طوفان: هرگز سیم سیم پایین یا حلق آویز ، از جمله سیم و تلفن یا تلویزیون که خط برق را لمس می کنند ، لمس نکنید. هرگز اندامهای درخت را از خطوط برق دور نکنید و مناطقی را با آوار یا درختان فرو ریخته وارد نکنید زیرا خطوط برق متلاشی شده ممکن است در زباله ها دفن شوند.
مطلب مرتبط  Solvay Actizone ™ را معرفی می کند ، یک فناوری تمیز کردن ضد میکروبی با ماندگاری طولانی

منابع مشتری از راه دور
مشتریان می توانند در جدیدترین ویدیوهای ایمنی در کانال YouTube طوفان جورجیا پیمان مشترک شوند و می توانند با جورجیا پاور در فیس بوک و توییتر برای اطلاعات مفید هر روز و به روزرسانی های مرمت در هوای شدید. جورجیا پاور فیلم ها ، ابزارها و نکات زیر را برای کمک به مشتریان در آماده سازی برای هوای شدید ارائه می دهد:

 • هشدارهای خاموش برای دریافت اطلاعیه ها و به روزرسانی های شخصی شده از طریق پیام متنی ، در سرویس رایگان Georgia Power Outage Alert مشترک شوید.
 • نقشه های خاموش – مشتریان می توانند در نقشه قطع شرکتهای موجود در www.georgiapower.com/storm بصورت آنلاین یا برنامه تلفن همراه Georgia Power در تلفن هوشمند خود ، پیشرفت در مورد قطع شدن در شهر خود یا در سراسر ایالت را دنبال کنند.
 • کیت اضطراری بسازید یک کیت ساخته شده باید دارای منابع کافی باشد تا شما را در طی سه روز بدون برق و آب در اختیار شما و خانواده خود قرار دهد.
مطلب مرتبط  زمان آماده شدن اکنون است

درباره جورجیا پاور
جورجیا پاور بزرگترین شرکت تابعه برقی شرکت جنوبی (NYSE: SO) ، شرکت برتر انرژی در آمریکا است. ارزش ، قابلیت اطمینان ، خدمات به مشتری و مباشرت ، سنگ بنای قول شرکت به 2.6 میلیون مشتری در هر چهار مورد است. جورجیا 159 شهرستان تعهد به ارائه انرژی پاک ، ایمن ، قابل اعتماد و مقرون به صرفه با نرخ های پایین تر از میانگین ملی ، جورجیا پاور ترکیبی از نسل جدید و نوآورانه را شامل می شود که شامل هسته های هسته ای ، ذغال سنگ و گاز طبیعی و همچنین انرژی های تجدید پذیر مانند خورشیدی ، برق و باد است. جورجیا پاور هر روز بر ارائه خدمات کلاس جهانی به مشتریان خود تمرکز دارد و این شرکت به طور مداوم توسط J.D. Power و Associates به عنوان یک رهبر صنعت در رضایت مشتری شناخته می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به www.GeorgiaPower.com مراجعه کرده و با شرکت در فیس بوک (Facebook.com/GeorgiaPower) ، توییتر (Twitter.com/GeorgiaPower) و اینستاگرام (Instagram.com/ga_power).

منبع انرژی جورجیا

لینک های مربوطه

https://www.georgiapower.com

پاسخی بگذارید