همایش شبکه سرمایه گذاری جهانی جینتان بصورت آنلاین آغاز شده است

همایش شبکه سرمایه گذاری جهانی جینتان بصورت آنلاین آغاز شده است

جینتان بین است شانگهای و نانجینگ واقع در مرکز صنعتی جدیدی است که توسط استان جیانگ سو در Delta River Yangtze ساخته شده است و با تمرکز بر فناوری های نوین و همکاری های چین و آلمان قرار دارد. همکاری چین و آلمان نقش مهمی در ارتقاء توسعه اقتصادی در استان جیانگ سو دارد. استان جیانگ سو یکی از اولین استان های چین است که همکاری اقتصادی نزدیک با ایالت های فدرال در آلمان آغاز کرده است. جیانگ سو در سال 1984 همکاری با North Rhine-Westphalia و بادن-وورتمبرگ در 1985.

مطلب مرتبط  قرار است خدمه جورجیا پاور برای بازیابی طوفان لورا یاری کنند

در طول رویداد آنلاین ، مقامات محلی اعلام کردند که پارک نوآوری چین و آلمان (چانگژو) به زودی راه اندازی می شود. تأسیس پارک نوآوری چین و آلمان (چانگژو) از سال 2018 آغاز شد. این نماینده بادن-وورتمبرگ در چین به عنوان یک پایگاه تولید برجسته که مطابق با استاندارد صنعت 4.0 آلمان است شناخته شده است. تاکنون این پارک تجاری 27 شرکت “قهرمان پنهان” از آلمان از جمله EMAG و Pilz را به خود جلب کرده است. در بخش مرکزی پارک ، چین (چانگژو) مرکز آلمان در دست ساخت. این است که به نقطه اصلی تماس برای شرکای تجاری از آلمان تبدیل شود.

مطلب مرتبط  Seraphim در SNEC PV POWER EXPO 2020 برای تهیه 150 ماژول فوتوولتائیک 150 مگاوات توافق با Raystech به امضا رساند

علاوه بر پارک نوآوری آلمانی-چینی (چانگژو) منطقه توسعه اقتصادی Jintan ، پارک صنعتی Jincheng Science Technology و پارک صنعتی Hua Luogeng Science Technology همچنین مکانهای بسیاری از شرکتهای صنعتی برجسته چینی و بین المللی مانند فناوری باتری لیتیوم چین هواپیمایی ، فناوری EGing Photovoltaic و SK نوآوری هستند که نام آنها را معدود قرار می دهد.

مطلب مرتبط  WIEIE 2020 در چانگژو ، چین راه اندازی شد

Jintan در راستای استانداردهای بالای پایداری و نوآوری خود ، قصد دارد به مکانی جذاب برای بازیگران برتر طبقه در زمینه فن آوری های جدید انرژی ، مراقبت های بهداشتی ، کشاورزی مدرن ، تولید هوشمند و فناوری های جدید برای ارتباطات سیار تبدیل شود.

http://live.cjginc.cn

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1230122/Jintan_Conference_2020.jpg

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1230123/Jintan_Site_Plan_Rendering.jpg

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1230120/Jintan_Logo.jpg

منبع جینتان

پاسخی بگذارید