همکاری جهانی مستقیم / مستقیم و GCL هوشمند انرژی راه اندازی مستقیم میدوست غربی جهانی برای پشتیبانی از شرکت های کوچک و متوسط

همکاری جهانی مستقیم / مستقیم و GCL هوشمند انرژی راه اندازی مستقیم میدوست غربی جهانی برای پشتیبانی از شرکت های کوچک و متوسط

GCL (شنژن) Smart Energy Co. Ltd. که شرکت مادر GCL Group بزرگترین تولید کننده محصولات فتوولتائیک (پانل خورشیدی) در جهان است. همچنین این شرکت برتر صنعت فناوری سبز است چین و شماره 3 در جهان است. این است چین بزرگترین اپراتور توسعه قدرت غیر دولتی.

دفاتر مربوط به سرمایه گذاری مشترک در ساختمان تجاری PNC Bank در واقع خواهد بود تولدو ، اوهایودر فاصله استراتژیک طی نیمی از سفر به یک سوم از جمعیت ایالات متحده واقع شده است. تکرار محلی برنامه خرده فروشی ، مستقیم محلی ، پشتیبانی “419 مستقیم” نامیده می شود تولدو برای شروع مشاغل کوچک و متوسط.

“من افتخار می کنم که با چنین گروه نوآورانه که پیشگام فن آوری هستند برای پیشرفت بهتر دنیا وجود دارد ، کار می کنم. و چه کسی بهتر است به جهانیان کمک کند ، وقتی بالاترین استانداردها را از PPE گرفته تا محصولات سبز می آید. راننده ، صاحب مشاغل كوچك یا یك عضو تعاونی ، این بهترین محصولات را با بهترین قیمت برای شما با بهترین قیمت ها تضمین می كند و به ما اجازه می دهد تا با اطمینان دوباره به زندگی خود برگردیم. ” احمد آتیارئیس جمهور مدیر عامل شرکت های جهانی مستقیم و مستقیم.

مطلب مرتبط  تویوتا از پشتیبانی آموزش الکترونیکی در سراسر ایالات متحده پشتیبانی می کند

GCL گفت: “ما از این فرصت همکاری می کنیم که با همکاری مستقیم جهانی / جهانی همکاری می کنیم. به عنوان یک شرکت پیشرفته در زمینه انرژی جایگزین ، GCL (شنژن) Smart Energy همچنین در ساختن بسترهای متخصص در تهیه محصولات با کیفیت بالا PPE و سبز به جهانی با رقابتی ترین روش ، پتانسیل بسیار خوبی را می بیند. پلتفرم ما در نظر دارد مشارکتهایی را با شرکت های کوچک و متوسط ​​برقرار کند تا از دسترسی ما به تولید کنندگان و تدارکات قابل اعتماد بهره مند شود. “شنژن) شرکت هوشمند انرژی با مسئولیت محدود

درباره شرکتهای جهانی مستقیم / مستقیم

Direct Global یک شرکت فناوری است که روی پلتفرم های در حال توسعه و عملیاتی متمرکز است و به خریداران این امکان را می دهد تا از قدرت خرید جمعی خود برای کاهش هزینه های تهیه مواد اولیه ، کالاهای نهایی و خدمات استفاده کنند.

بستر وب مبتنی بر اختصاصی شرکت ، شرکتهای متوسط ​​و بزرگ را قادر می سازد تا از قدرت خرید جمعی خود برای کاهش هزینه های خرید و حمل و نقل استفاده کنند. شرکت تابعه این شرکت ، Direct Co-ops ، روی کمک به مشاغل کوچک و متوسط ​​تمرکز دارد. Direct Co-ops یک بستر مبتنی بر وب ایجاد کرده است که با اتحادیه های تجاری محلی و دیگران همکاری می کند تا بنگاه های کوچک و متوسط ​​محلی را بهم متصل کند و آنها را قادر سازد سفارش های کالاها و خدمات تولید کنندگان ، تأمین کنندگان و ارائه دهندگان خدمات محلی و ملی را جمع کنند. این شرکت با ادغام حمل و نقل ، به مشاغل شرکت کننده کمک می کند تا اثرات زیست محیطی زنجیره های تأمین خود را کاهش دهند. Direct Global / Direct Co-ops همچنین شریک استراتژیک کانادا در شورای سرمایه گذاری و سرمایه گذاری مشترک المنافع (cweic.org) و شریک تجارت الکترونیکی انحصاری در اتاق بازرگانی اقیانوس آرام Rim (www.pacrimcc.org) است. این نمایش داده شده است در Bloomberg-BNN ، Yahoo! امور مالی ، Business Insider و ذکر در “همه چیز برای همه” ، ناتان اشنایدر متن اصلی در مورد جنبش مشارکتی تجارت مدرن.

مطلب مرتبط  Sinochem International شش سیاست پایداری را رونمایی کرد

از طریق همکاری مستقیم جهانی / شرکت های مستقیم ، تعاونی محلی راننده را تأسیس کرد ، به رهبری آن Torsten Kunert (“استاد ریدشاره”) ، رانندگان 90٪ درآمد و مالکیت را در این بستر دریافت می کنند که به مصرف کنندگان این امکان را می دهد تا 20٪ (در مقابل مؤسسین) پس انداز کنند در حالی که هنوز درایورها را بیشتر از آنچه در حال حاضر می کنند پرداخت می کنند. علاوه بر این ، این پلتفرم ارتباطات بین اعضا و رهبران گروه را امکان پذیر و تشویق می کند ، به آنها امکان می دهد تا درمورد موضوعاتی که بیشتر برای رانندگان مهم است رأی دهند ، و اطمینان حاصل کنند که همیشه صدای رانندگان شنیده می شود. در آینده ، تعاونی از طریق ساختار سهام خود قادر به تأمین مالی وسایل نقلیه بدون راننده به نمایندگی از اعضای خود خواهد بود و آینده آینده رانندگان را در عصر اتوماسیون تضمین می کند.

مطلب مرتبط  Dominion Energy سود سه ماهه دوم را اعلام می کند

تماس با مطبوعات:

استیو آنتونی
647-282-5250
[email protected]
https://www.directcoops.com

SOURCE Direct Global

لینک های مربوطه

https://www.directcoops.com

پاسخی بگذارید