وام دهی Greenworks دومین ارزیابی سبز S&P را برای دارایی های C-PACE دریافت می کند

وام دهی Greenworks دومین ارزیابی سبز S&P را برای دارایی های C-PACE دریافت می کند

DARIEN ، اتصال، 21 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – وام های Greenworks ، بزرگترین تأمین کننده سرمایه تجاری دارای انرژی پاک (C-PACE) ارزیابی شده در کشور ، امروز اعلام کرد که PACEWell 3 LLC ، اوراق بهادار کردن دارایی های C-PACE ، از S&P ارزیابی جهانی رتبه بندی را دریافت کرده است . این دومین ارزیابی سبز برای شرکت است. اولین مورد در ماه می سال 2019 برای اولین امنیت خود در دارایی های C-PACE ، PACEWell 2 LLC دریافت شد. ارزیابی سبز S&P Global Ratings نظر طرف دوم را در مورد چارچوب شرکت یا همسویی انتشار با اصول باند سبز ارائه می دهد.

این معامله نمره کلی 79 از 100 را کسب کرد که معادل نمره ارزیابی سبز E1 است – بالاترین امتیاز در مقیاس S & P از E1 تا E4. ارزیابی سبز PACEWell 2 LLC در ماه مه سال 2019 نیز بالاترین نمره E1 را کسب کرد.

PACEWell 3 LLC در مورد شفافیت ، حاکمیت و تخفیف امتیاز داده شد. به طور کلی نمره ارزیابی سبز 79 با توزین نمره تخفیف 79 در 60٪ ، نمره حاکمیت 78 در 25٪ و نمره شفافیت 88 در 15٪ بدست آمد. نمره شفافیت بر کیفیت افشای اطلاعات ، گزارش دهی و مدیریت درآمد حاصل از اوراق متمرکز است. حاکمیت ارزیابی می کند که چه اقداماتی برای اندازه گیری و مدیریت تأثیرات زیست محیطی عواید تأمین مالی انجام شده است ، از جمله صدور گواهینامه ، ارزیابی تأثیر ، نظارت بر ریسک و مدیریت ریسک. امتیاز تخفیف تأثیر محیطی استفاده از عواید حاصل از عمر دارایی ها را نشان می دهد.

مطلب مرتبط  RattanIndia Finance برنده جایزه بانك مدل Celent 2020 برای Nucleus FinnOne وام های خرده فروشی مبتنی بر Neo

“کاهش انتشار کربن از محیط ساخته شده و ارتقا development توسعه پایدار املاک و مستغلات برای مأموریت Greenworks مهم است. هدف ما از سال 2015 جذب سرمایه کم هزینه برای صاحبان املاک و توسعه دهندگان به منظور ترویج استفاده از انرژی پاک بوده است و این شناخت معتبر است. نقش شرکت ما در ارتقا a آینده پایدارتر. ارزیابی توسط S&P موجب شفافیت و مشروعیت بیشتر کار سختی است که ما برای کمک به کاهش تغییرات آب و هوایی انجام می دهیم و به تقویت مأموریت ما کمک می کند. ” جسیکا بیلی، بنیانگذار و مدیرعامل Greenworks Lending.

مطلب مرتبط  برای چهارمین بار پیاپی ، GCLSI دریافت رتبه برتر عملکرد در امتیاز قابلیت اطمینان PV ماژول PVEL 2020

وام های Greenworks پس از اتمام اولین صدور رتبه بندی صنعت در سال 2017 ، به باز شدن کلاس دارایی C-PACE کمک کرد. این همچنین اولین ارائه دهنده سرمایه C-PACE بود که دارای رتبه دوم ارزش گذاری شد ، که در سال 2018 به پایان رسید.

وی گفت: “Nuveen سالهاست که در اصول ESG و سرمایه گذاری مسئولانه پیشرو بوده و تأثیرات ملموس Greenworks بر محیط زیست از طریق بستر C-PACE دلیل اصلی این است که ما همچنان از طریق اوراق بهادارسازی PACEWell به افزایش سرمایه گذاری خود در شرکت ادامه می دهیم.” کریس میلر، مدیر ارشد شرکت نووین ، که خرید یادداشت دارایی های C-PACE Greenworks را بر عهده داشت.

با تخصیص مبلغ کامل سود خالص اوراق قرضه به پروژه های سبز واجد شرایط ، استفاده از معیارهای سبز روشن برای انتخاب پروژه ها برای تأمین بودجه ، مدیریت و ردیابی درآمد و تعهد به گزارش منظم تأثیرات زیست محیطی و استفاده از عواید ، Greenworks این معامله را با اصول باند سبز (GBP) 2018 ، همانطور که در ارزیابی S & P شرح داده شده است.

مطلب مرتبط  LDP Associates ، Inc. ، به عنوان یک شریک راه حل پیشرفته ASCO شناخته شده است

درباره وام های Greenworks
Greenworks Lending بزرگترین تأمین کننده اعتبار مالی انرژی پاک (C-PACE) ارزیابی شده در کشور است. Greenworks Lending به رهبری چند تن از توسعه دهندگان سیاست های بنیانگذار صنعت و تنظیم کنندگان استاندارد ، یک سرمایه گذار خصوصی است که منحصراً به بودجه املاک و مستغلات تجاری از طریق C-PACE اختصاص داده شده است. Greenworks صدها ملک تجاری را تأمین مالی کرده و در 25 ایالت فعال است. تأمین مالی C-PACE از Greenworks Lending ، انرژی پاک را به یک تصمیم مالی هوشمند برای صاحبان و توسعه دهندگان املاک تجاری تبدیل می کند. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.greenworkslending.com مراجعه کنید.

SOURCE Greenworks Lending، LLC

لینک های مربوطه

www.greenworkslending.com

پاسخی بگذارید