وایفورد با یک شرکت بزرگ مستقل در آرژانتین قرارداد دو ساله امضا کرد

وایفورد با یک شرکت بزرگ مستقل در آرژانتین قرارداد دو ساله امضا کرد

گفته می شود 146 پمپ خوراک برای استفاده در محیط های حفاری بالغ باعث افزایش راندمان تولید و عملکرد می شود

هوستون23 ژوئیه ، 2020 / PRNewswire / – Weatherford International plc (OTC Pink: WFTLF) اعلام کرد که قراردادی دو ساله اختصاصی با 15 میلیون دلار با یک اپراتور بزرگ و مستقل در آرژانتین امضا کرده است. ویتفورد 146 سیستم پمپ سطحی ، از جمله پمپ های خوراک Maximizer را ارائه می دهد® II و Rotaflex® 2.0 با سکته مغزی طولانی هر دو نوع پمپ در مزارع بالغ در حوضه خلیج سن خورخه مورد استفاده قرار می گیرد و در نظر گرفته شده برای بهبود راندمان تولید و عملکرد حفاری در این منطقه خواستار است.

مطلب مرتبط  AES و 5B سرعت بخشیدن به انتقال جهان به انرژی خورشیدی

وی گفت: “ما به لطف سالها تجربه و همکاری با اپراتور در آرژانتین ، این قرارداد را برنده شدیم.” فرانکلین کوتو، معاون رئیس جمهور ، سیستم های بالابر مصنوعی ، ویتفورد. وی گفت: “شرایط دشوار بازار نیاز به تمرکز بیشتر بر روی نوع تولیدی کارآمدتر و بهینه تر دارد و این چیزی است که ما در آن تخصص داریم. این نتیجه گیری قرارداد تعهد را تأیید می کند ویتفوردبرای تحویل بالاترین سطح اقتصادی و عملکرد مداوم و قابل اعتماد در طول عمر چاههای گازی و نفتی “.

مطلب مرتبط  دینامیک فولادی کسب یک شرکت بازیافت فلزات مکزیکی را کامل می کند

کیفیت پمپ های خوراک از ویتفورد بر اساس چندین دهه تجربه بین المللی شرکت تقریباً در کلیه محیط های حفاری بنا شده است. کلیه سیستم های پمپ در امکانات پیشرفته ساخته شده اند و مطابق با API 11E، API Q1، ISO و CE / ATEX گواهی می شوند. این واحدها قبل از تحویل و نصب کاملاً مونتاژ و آزمایش شده اند تا از رعایت تمام استانداردهای سختگیرانه کیفیت اطمینان حاصل شود.

در باره ویتفورد

ویتفورد ارائه دهنده پیشرو خدمات نفتی و راه حل های تولید است. این شرکت که در بیش از 80 کشور جهان فعالیت دارد ، با تیم بین المللی خود که از حدود 20 هزار کارمند با استعداد تشکیل شده است ، با چالش های صنعت انرژی روبرو است. امکانات خدماتی ، تحقیق و توسعه ، آموزش و تولید در حدود 600 مکان واقع شده است. بازدید https://www.weatherford.com/برای کسب اطلاعات بیشتر یا تماس با ما لینکدین، فیس بوک، توییتر، اینستاگرام یا YouTube در ارتباط.

مطلب مرتبط  BlueGreen Water Technologies، Ltd. با عنوان سنگ بنای H2O ™ به عنوان توزیع کننده جنوب شرقی ایالات متحده این شرکت برای مقابله با شکوفه های خطرناک جلبک

مخاطب:

کارن دیوید-گرین
+1.713.836.7430
معاون ارشد رئیس جمهور ، مشارکت ذینفعان و مدیر ارشد بازاریابی

کریستوفر وایلز
+1.832.851.8308
مدیر ، شرکت رسانه ای جهانی

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/73933/weatherford_international_logo.jpg

لینک های مربوطه

http://www.weatherford.com

SOURCE Weatherford International plc

پاسخی بگذارید