ودرفورد معاملات مالی را تکمیل می کند

ودرفورد معاملات مالی را تکمیل می کند

هوستون، 28 آگوست 2020 / PRNewswire / – Weatherford International plc (OTC Pink: WFTLF) (به طور جمعی با برخی از شرکت های تابعه آن ، “ویتفورد“یا” شرکت “) امروز اعلام کرد که مجدداً وام قرض الحسنه مبتنی بر دارایی خود را (” قرارداد اعتبار ABL “) از طریق صدور 500 میلیون دلار یادداشتهای ارشد اول تضمین شده (“یادداشت های ارشد امن”). این شرکت همچنین توافق نامه اعتبار اسنادی ارشد خود (“قرارداد اعتبار LC”) را به 215 میلیون دلار.

عواید حاصل از صدور اسناد اوراق بهادار ارشد برای افزایش نقدینگی شرکت و پشتیبانی از صدور اعتبارات اسنادی استفاده می شود. این اقدامات با نقدینگی و انعطاف پذیری اضافی شرکت برای مدیریت از طریق فضای عملیاتی فعلی ، با بیش از حد شرکت ، فراهم می کند 1.2 میلیارد دلار پول نقد در زمان بسته شدن ، از جمله درآمد خالص حاصل از معاملات ، بیش از 50 میلیون دلار از ظرفیت تحت تسهیلات LC خود و بدون سررسید بدهی قبل از سه ماهه دوم سال 2024.

Charles M. Sledgeرئیس هیئت مدیره اظهار داشت: “ما ساختار سرمایه شرکت را تقویت کرده ایم ویتفورد در این محیط چالش برانگیز به اهداف استراتژیک خود ادامه دهیم. این معاملات با موفقیت نتیجه گیری از گزینه های اعلام شده در ماه مه به پایان رسید. ما از حمایت مستمر ارائه شده توسط ذینفعان شرکت و اطمینان از آنها در موفقیت طولانی مدت ما قدردانی می کنیم. “

جزئیات اصلی معاملات:

  • صادر شده 500 میلیون دلار از 8.75 senior ارشد اول وام های تضمین شده پیر در بلوغ 1 سپتامبر 2024
  • موافقت نامه اعتبار ABL را با بازپرداخت کلیه وام ها و وثیقه های نقدی یا انتقال اعتبار نامه تحت تسهیلات اعتبار LC خاتمه داد
  • موافقتنامه اعتبار LC را اصلاح كرد تا از جمله موارد دیگر ، تعهدات کل این تسهیلات را افزایش دهد 215 میلیون دلار و حداقل میثاق نقدینگی را کاهش دهید
مطلب مرتبط  منابع تجدیدپذیر بزرگ خلیج ، بودجه اضافی قابل بازیافت را برای Tri Global Energy تمدید می کند

لازارد به عنوان مشاور مالی شرکت در معاملات و Paul ، Weiss ، Rifkind ، Wharton & Garrison و Latham & Watkins به عنوان مشاور حقوقی این شرکت فعالیت داشتند.

اوراق بهادار ارشد مطابق با قانون اوراق بهادار سال 1933 ، به عنوان اصلاح (“قانون اوراق بهادار”) ثبت نخواهد شد ، و ممکن است به جز استثناء ، یا در معامله ای که مشمول آن نباشد ، ارائه نمی شود ، به فروش می رسد یا در غیر این صورت منتقل می شود. الزامات ثبت نام قانون اوراق بهادار یا سایر قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار.

در باره ودرفورد

ویتفورد یک شرکت پیشرو و راه حل های تولید چاه است. این شرکت با فعالیت در بیش از 80 کشور جهان ، با چالش های صنعت انرژی با شبکه استعدادی جهانی خود تقریباً 19000 عضو تیم و 600 موقعیت مکانی ، که شامل خدمات ، تحقیق و توسعه ، آموزش و امکانات تولیدی است پاسخ می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر به Weatherford.com مراجعه کرده یا به LinkedIn ، Facebook ، وصل شوید توییتر، اینستاگرام یا یوتیوب.

مطلب مرتبط  Zymergen 300 تریلیون صنایع شیمیایی و مواد را با 300 میلیون دلار بودجه جدید هدف قرار داده است

بیانیه های آینده نگر

این خبر حاوی بیانیه های آینده نگرانه ای است که از جمله موارد دیگر ، انتظارات شرکت در مورد چشم انداز مشاغل ، پیش بینی های مالی یا پیش بینی ها است و به طور کلی با کلمات “ایمان” ، “پروژه” ، “انتظار” ، “پیش بینی” “تخمین می زند. ، “” چشم انداز “،” بودجه “،” قصد “،” استراتژی “،” برنامه “،” هدایت “،” ممکن است “،” باید “،” ممکن “،” خواست “،” “،” “،” “” ادامه خواهد یافت “،” احتمالاً نتیجه خواهد گرفت “و عبارات مشابه ، اگرچه همه گفته های آینده نگر حاوی این کلمات شناسایی نیستند. چنین اظهاراتی بر اساس اعتقادات فعلی است وایتفورد مدیریت و در معرض خطرات ، فرضیات و عدم قطعیتهای قابل توجه قرار دارند. در صورت تحقق یک یا چند مورد از این خطرات یا عدم قطعیت ها ، یا نادرست بودن فرضیات اساسی ، نتایج واقعی ممکن است از آنچه در بیانیه های آینده نگرانه ما ذکر شده ، متفاوت باشد. خوانندگان همچنین هشدار می دهند که اظهارات آینده نگرانه فقط پیش بینی است و ممکن است با وقایع یا نتایج واقعی آینده ، از جمله قیمت و نوسان قیمت نفت و گاز طبیعی تفاوت اساسی داشته باشد. پیامدهای اقتصادی جهانی جهانی مربوط به بیماری همه گیر COVID-19 ؛ چشم انداز اقتصاد کلان در صنعت نفت و گاز ؛ مدت و شدت تأثیر بیماری همه گیر COVID-19 بر تقاضای نفت و گاز و قیمت کالاها. چالش های عملیاتی مربوط به بیماری همه گیر COVID-19 و تلاش برای کاهش ویروس ، از جمله چالش های لجستیکی ، محافظت از سلامتی و رفاه کارمندان ما ، ترتیب کار از راه دور ، عملکرد قراردادها و اختلالات زنجیره تأمین. توانایی ما برای تولید جریان نقدی از عملیات برای تأمین بودجه عملیات ما. و تحقق پس انداز هزینه اضافی و راندمان عملیاتی. بیانیه های رو به جلو نیز تحت تأثیر عوامل خطر توصیف شده در گزارش سالانه شرکت در فرم 10-K برای سال گذشته است. 31 دسامبر 2019، گزارش سه ماهه شرکت در فرم 10-Q برای سه ماهه به پایان رسید 31 مارس 2020 و گزارش سه ماهه شرکت در فرم 10-Q برای سه ماهه به پایان رسید 30 ژوئن سال 2020و مواردی که هر از گاهی در پرونده های دیگر شرکت با کمیسیون اوراق بهادار و بورس ارائه می شود. ما هیچ مسئولیتی را برای تصحیح یا به روزرسانی هرگونه اظهارنامه آینده نگر ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، چه در مورد رویدادهای آینده یا در غیر این صورت ، به جز به میزان مورد نیاز طبق قوانین فدرال اوراق بهادار ، بر عهده ما نیست.

مطلب مرتبط  بینش در بازار جهانی اینورتر به سال 2027

تماس با سرمایه گذار:
سباستین پلیزر
مدیر ارشد روابط سرمایه گذار
+1 713-836-7777
[email protected]

تماس با رسانه:
کریستوفر وایلز
مدیر ، شرکت رسانه ای جهانی
8308-851-832 +1
[email protected]

SOURCE Weatherford International plc

لینک های مربوطه

http://www.weatherford.com

پاسخی بگذارید