ودرفورد Girish K. Saligram را به عنوان رئیس ، مدیر عامل و مدیر منصوب می کند

ودرفورد Girish K. Saligram را به عنوان رئیس ، مدیر عامل و مدیر منصوب می کند

هوستون، 11 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – هیئت مدیره Weatherford International plc (OTC Pink: WFTLF) (“ودرفورد“یا” شرکت “) امروز اعلام کرد که با اثر از 10/12/2020 Girish K. Saligram به عنوان رئیس و مدیر عامل شرکت منصوب می شود. سالیگرام همچنین به عنوان عضو هیئت مدیره فعالیت می کند. وی پیش از این به عنوان مدیر اجرایی در شرکت Exterran فعالیت می کرد.

Charles M. Sledge ، رئیس هیئت مدیره ، اظهار داشت: “ما خوشحالیم که از آقای Saligram به عنوان مدیر عامل و عضو هیئت مدیره جدید ما استقبال می کنیم. وی یک مدیر مجرب با تجربه بین المللی گسترده در صنایع مختلف و درک عمیق از بخش نفت و گاز است و بسیار شایسته است. ودرفورد تا بتواند به روشی آینده گرا رهبری کند برای بیش از 25 سال ، آقای سالیگرام حرفه خود را به ترکیب نوآوری در فن آوری و برتری عملیاتی برای دستیابی به نتایج استثنایی اختصاص داده است – با این کار او توانسته استراتژی های رشد را برای شرکت های پیشرو جهان هدایت کند. ما به یقین می دانیم که وی مهارت های رهبری ، تخصص تجاری و چشم انداز دارد که باعث تقویت بیشتر شرکت ما و ایجاد ارزش بلند مدت برای همه سهامداران ما خواهد شد. “

آقای سالیگرام گفت: “من افتخار می کنم ودرفورد و من مشتاقانه منتظر کار با هیئت مدیره ، تیم رهبری و نیروی کار جهانی هستم. ودرفورد به دلیل سبد فناوری گسترده ، حضور گسترده جهانی ، فرهنگ استثنایی شرکت ها و روابط بسیار قوی با مشتری ، یک رهبر صنعت شناخته شده است. من معتقدم که این شرکت توسط این عناصر پشتیبانی می شود. من مشتاقانه منتظر آن هستم ، ودرفورد برای هدایت در زمانی که ما در حال تحقق اهداف استراتژیک خود هستیم ، رسیدن به مرحله بعدی رشد و اثبات خود به عنوان رهبران بازار.

مطلب مرتبط  Sunoco LP توزیع سه ماهه را حفظ می کند

پس از انتصاب آقای Saligram خواهد شد کارل بلانچارد، مدیر عامل موقت ، برای از سرگیری نقش خود به عنوان معاون رئیس جمهور و مدیر عامل

اسلج ادامه داد: “هیئت مدیره می خواهد از این فرصت استفاده کرده و از آقای بلانچارد برای رهبری فوق العاده قدرتمند وی در طی این انتقال تشکر کند. ودرفورد به طور قابل توجهی به بهبود عملکرد مالی و عملیاتی شرکت کمک کرد “.

Girish K. Saligram
قبل از رفتن به ودرفورد آقای سالیگرام به عنوان مدیر اجرایی شرکت Exterran و قبل از آن پس از پیوستن به شرکت در سال 2016 به عنوان مدیر خدمات جهانی مشغول به کار بود. قبل از شرکت Exterran ، آقای Saligram 20 سال را با جنرال الکتریک در مسئولیت های فزاینده ای به عنوان رهبر عملکردی و تجاری در بخش های صنعتی در سراسر جهان گذراند ، اخیراً به عنوان مدیر کل ، محصولات و خدمات پایین دستی GE نفت و گاز. قبل از آن ، آقای سالیگرام تجارت قراردادی نفت و گاز جنرال الکتریک را در فلورانس ایتالیا اداره می کرد. قبل از هشت سال در بخش نفت و گاز ، آقای سالیگرام 12 سال را با مهندسی ، خدمات ، عملیات و سایر توابع تجاری با GE Healthcare گذراند.

مطلب مرتبط  ارزش شانگهای الکتریکی TM بیش از 105 میلیارد یوان

ودرفورد
ودرفورد یک شرکت پیشرو در تولید مفاهیم چاه و تولید است. این شرکت که در بیش از 80 کشور جهان فعالیت می کند ، با شبکه استعدادهای جهانی متشکل از حدود 19000 عضو تیم و 600 مکان فعال در زمینه خدمات ، تحقیق ، توسعه ، آموزش و تولید ، به چالش های صنعت انرژی پاسخ می دهد. می توانید اطلاعات بیشتر را در اینجا پیدا کنید: weatherford.com، LinkedIn، Facebook، توییتر، اینستاگرام یا YouTube.

اظهارات رو به جلو
این بیانیه مطبوعاتی حاوی جملات آینده نگر است که ، از جمله مربوط به انتظارات شرکت در مورد چشم انداز تجارت ، پیش بینی مالی یا پیش بینی است و به طور کلی با کلمات “باور” ، “پروژه” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “برآورد” ، “چشم انداز” ، “بودجه” ، “قصد” ، “استراتژی” ، “برنامه” ، “هدایت” ، “می تواند” ، “باید” ، “می تواند” ، “خواهد شد” ، “می خواهد” ، “خواهد شد” ، “خواهد بود” ، “ادامه” اگرچه همه اظهارات آینده نگر حاوی این کلمات شناسایی نیست ، “احتمالاً نتیجه خواهد داد” و عبارات مشابه. چنین اظهاراتی بر اساس برآورد فعلی توسط مدیریت شرکت انجام می شود و در معرض خطرات ، فرضیات و عدم اطمینان های قابل توجه است. آیا یک یا چند مورد از این خطرات یا عدم قطعیت ها تحقق می یابد یا اگر ثابت شود که فرضیات اساسی نادرست هستند ، نتایج واقعی ممکن است به طور قابل توجهی با آنچه در بیانیه های آینده نگرانه ما ذکر شده متفاوت باشد. خواننده لازم به ذکر است که اظهارات آینده نگرانه فقط پیش بینی هستند و می توانند از لحاظ واقعیت یا نتایج واقعی آینده تفاوت اساسی داشته باشند. اظهارات رو به جلو نیز تحت تأثیر عوامل خطر مشخص شده در گزارش سالانه شرکت در فرم 10-K برای سال منتهی به 31 دسامبر 2019 ، گزارش سه ماهه شرکت در مورد فرم 10-Q برای سه ماهه منتهی به 31 مارس 2020 و گزارش سه ماهه قرار دارد. از شرکت در فرم 10-Q برای سه ماهه منتهی به 30 ژوئن سال 2020 و سایر پرونده هایی که شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت خواهد کرد. ما هیچ تعهدی برای اصلاح یا به روزرسانی اظهارنظرهای آینده نگر ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده و یا به دلایل دیگر ، بر عهده نمی گیریم ، مگر اینکه این مورد توسط قوانین اوراق بهادار فدرال الزامی باشد.

مطلب مرتبط  رهبران زن جایزه ای برای برتری در شغل حرفه ای خود دریافت می کنند

تماس با سرمایه گذار:
سباستین پلیزر
مدیر عامل ، روابط سرمایه گذار
+7777 713-836-1
[email protected]

تماس با رسانه:
کریستوفر وایلز
مدیر Global Media Engagement
8308-851-832 +1
[email protected]

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/73933/weatherford_international_logo.jpg

لینک های مربوطه

http://www.weatherford.com

منبع Weatherford International plc

پاسخی بگذارید