وسایل نقلیه برقی سلولی سوخت ، آنچه در آینده به نظر می رسد

وسایل نقلیه برقی سلولی سوخت ، آنچه در آینده به نظر می رسد

بازار BEV در حال افزایش است و شرکتهای بزرگ خودروسازی مانند BMW و مرسدس ، به موازات شرکت اصلی BEV مانند تسلا و تویوتا ، تعداد فزاینده ای از خودروهای باتری برقی را وارد بازار می کنند. FCEV از طرف دیگر هنوز در مرحله تظاهرات هستند.

که در آوریل 2019 دایملر پس از سالها تحقیق در مورد فن آوری های سلول های سوخت ، از توسعه GLC F-Cell کنار رفت. علاوه بر این تصمیم ، دایملر از قدرت هیدروژن به طور کامل رها نکرد ، اما بیشتر تمرکز خود را به یک برنامه متفاوت تغییر داده است. در حقیقت ، احتمالاً همکاری با ولوو برای توسعه وسایل نقلیه سنگین سلول های سوختی آغاز می شود سپتامبر 2020، که فصل جدیدی را برای فناوری های هیدروژن تعریف خواهد کرد.

مطلب مرتبط  بینش در بازار جهانی معدن هوشمند به سال 2027

اگرچه FCEV ها به تولید گسترده ای نرسیده اند ، برنامه بلند مدت که توسط چندین کشور اتخاذ شده است ، اجرای تصویب FCEV ها در میان سایر برنامه ها است. ایده ایجاد شبکه هیدروژن است که هدف آن تصویب هیدروژن به عنوان حامل انرژی در بخش های مختلف است. به عبارت دیگر ، توسعه به اصطلاح اقتصاد هیدروژن است.

همانطور که در گزارش جدید IDTechEx با عنوان “اقتصاد هیدروژن ، سلول های سوختی و روش های تولید هیدروژن” تجزیه و تحلیل شده است ، بسیاری از کشورها در حال حاضر در توسعه اقتصاد هیدروژن شرکت دارند. ضرورت اقتصاد هیدروژن ناشی از نیاز به کاهش انتشار آلاینده ها و در عین حال دستیابی به استقلال انرژی بالاتر است. در بخش های مختلفی که اقتصاد هیدروژن به آن توجه می کند ، بخش خودرو یکی از اولین کسانی است که توسعه یافته است. کشورهایی مانند آلمان و ژاپن در حال حاضر علاوه بر ترویج پذیرش فن آوری های هیدروژن ، تعداد قابل توجهی از ایستگاه های سوخت گیری هیدروژن (HRS) نیز نصب کرده اند.

مطلب مرتبط  بازار تجهیزات تست خودرو تا سال 2025 3.7 میلیارد دلار ارزش دارد

دلیل اصلی این انتخاب کاهش هزینه هیدروژن است. اتخاذ مقادیر گسترده FCEV و هیدروژن ، پذیرش هیدروژن و کاربردهای مرتبط را تسهیل می کند.

همانطور که در گزارش اقتصاد هیدروژن منتشر شده توسط IDTechEx ، بسیاری از کشورها در این فرآیند شرکت دارند و احتمالاً سایر کشورها برای تقویت منابع اتخاذ شده از منابع سبز و تحقق توافق پاریس که توسط چندین کشور اتخاذ شده ، شرکت خواهند کرد.

مطلب مرتبط  پوشش جهانی پوششهای پلی اورتان (PU) توسط فناوری ، بستر ، استفاده نهایی ، شرکت و منطقه

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این گزارش ، لطفاً به www.IDTechEx.com/Hydrogen یا برای پرتفوی کامل تحقیقات موجود از IDTechEx ، مراجعه کنید به www.IDTechEx.com/Research.

IDTechEx تصمیمات استراتژیک کسب و کار شما را از طریق محصولات تحقیقاتی ، مشاوره و رویدادهای خود راهنمایی می کند و به شما در سودآوری از فن آوری های نوظهور کمک می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تحقیق و مشاوره IDTechEx ، با ما تماس بگیرید [email protected] یا به www.IDTechEx.com مراجعه کنید.

تماس با رسانه:

ناتالی مورتون
مدیر بازاریابی دیجیتال
[email protected]
+44 (0) 1223 812300

SOURCE IDTechEx

پاسخی بگذارید