وسایل نقلیه مجهز به بیودیزل بسته بندی و رول می شوند

وسایل نقلیه مجهز به بیودیزل بسته بندی و رول می شوند

وی گفت: “برنامه سالانه NBB با نام تجاری خودرو راهی عالی برای افزایش آگاهی از مزایای بیودیزل است زیرا این وسایل نقلیه هزاران مایل در سراسر کشور عبور می کنند.” کالب کوچک، مدیر ارتباطات NBB. “برندگان امسال با عنوان جدید NBB معرفی می شوند ،”بهتر ، تمیزتر ، اکنون ” که به سادگی داستان بیودیزل را روایت می کند. بیودیزل بهتر و تمیزتر از گازوئیل نفتی است – با مزایای زیست محیطی ، بهداشتی و اقتصادی اثبات شده – و اکنون آماده استفاده است. ”

هشت کاربر بیودیزل که بودجه تطبیقی ​​را در سال 2020 دریافت کرده اند در زیر نشان داده شده اند.

حمل و نقل انرژی Ag ، یک نمونه برجسته از اقتصاد دایره ای است ، که مواد اولیه را به تولید کنندگان بیودیزل می رساند در حالی که ناوگان خود را با بیودیزل تأمین می کند. این شرکت از دوازده تریلر تانکر با NBB “بهتر ، تمیزتر ، اکنون “ آرم و همچنین سوخت W2 Fuelels و مشتری HERO BX. میشیگانشرکت مستقر تقریباً یک میلیون مایل در سال در سراسر ایالت ها از شرق رودخانه می سی سی پی تا اقیانوس اطلس سفر می کند.

گروه کارهای عمومی D.C. (DPW) 22 کامیون ممتنع مارک دار استفاده از 100 درصد بیودیزل (B100) را در این وسایل نقلیه فعال در پایتخت کشور برجسته می کنند. DPW یک موتور پیشرفته بیودیزل را که توسط Optimus Technologies برای ناوگان کامیون های متوسط ​​و سنگین ساخته شده است ، نصب کرد که استفاده از B100 را امکان پذیر می کند. از زمان نصب سیستم ، DPW میزان انتشار را بیش از 75 درصد کاهش داده و هزینه سوخت را کاهش داده است. بقیه ناوگان دیزلی DPW با B20 کار می کنند.

مطلب مرتبط  به گزارش IDTechEx ، فرصت مواد در بازار 38 میلیارد دلاری جدید

شهر فورت وین ، هند ناوگان خود را با بیش از 550 وسیله نقلیه و تجهیزات دیزلی – از جمله کامیون های کمپرسی و تجهیزات ساختمانی – با مارک تجاری بیودیزل متوقف کرد. شهر از سال 2004 برای کمک به دستیابی به اهداف کاهش انتشار خود با یک سوخت قابل استفاده از B20 استفاده کرده است.

G&D یکپارچه ، ارائه دهنده تخصصی خدمات حمل و نقل و تدارکات مستقر در مورتون ، بیمار و یک عضو افتتاحیه ایلینوی B20 Club ، سه تریلر ون پیچیده شده است. G&D بیش از 400 وسیله نقلیه را در مخلوط های مختلف تا B20 در طول سال کار می کند. ناوگان آنها سالانه میلیونها مایل را از غرب میانه عبور می کند ، از جمله به شیکاگو، کلمبوس، سینسیناتی، ایندیاناپولیس، شهرهای چهارگانه ، سنت لوئیس، و بیشتر.

مطلب مرتبط  JA Solar Supplies ماژول های PERC با راندمان بالا برای بزرگترین نیروگاه خورشیدی شناور تایلند

شهر گرند فورکس ، N.D.، در تابستان سال 2020 به B20 در اتوبوس های Cities Area Transit (CAT) تغییر وضعیت داده است. کل دسترسی این چهار اتوبوس بیش از 80،000 مایل است. شورای سویای داکوتای شمالی شریک این تلاش های تجاری است.

سوخت های زیستی تجدید پذیر ، مالک و اداره یک ماده اولیه چند منظوره BQ9000 است بندر نچس ، تگزاس تاسیسات – بزرگترین مرکز تولید بیودیزل در آمریکای شمالی. RBF با ارائه بیودیزل با کیفیت بالا بیش از 10 سال است که به مشتریان عمده فروشی بیودیزل خدمات ارائه می دهد. Dodge RAM 2500 کاملاً بسته بندی شده این شرکت به داخل و اطراف مرکز تولید بیودیزل در قلب شهر سفر می کند تگزاس کشور نفتی

Petroleum Valley Pacific، آ کالیفرنیامبتنی بر بازاریابی سوخت ، دو کامیون تانکر پیچیده که بیودیزل را در سراسر ایالت تحویل می دهند. از سال 1947 ، دره اقیانوس آرام سوخت و روان کننده های با کیفیت بالا را در کالیفرنیا تأمین می کند. امروز این شرکت خانوادگی یکی از بزرگترین بازاریابان سوخت در ایالت است و ناوگان خود را با B20 نیز تأمین می کند!

مطلب مرتبط  InventHelp Inventor طراحی اصلاح شده ای را برای استفاده در صنعت برق ایجاد می کند (TRO-309)

خدمات همیشه گرین گریس روغن پخت و پز استفاده شده را از رستوران ها در جمع می کند میشیگان، ایندیانا، کنتاکی و اوهایو که برای ساخت بیودیزل استفاده می شود. میشیگانیک شرکت مبتنی بر مارک شش تریلر خلاuum مجهز به بیودیزل برای به اشتراک گذاشتن “بهتر ، تمیزتر ، اکنون “ پیام خود را برجسته کنید و استفاده آنها از B20 را برجسته کنید.

از ترکیبی از منابع متنوع و فزاینده مانند روغن پخت و پز بازیافت شده ، روغن سویا و چربی های حیوانی ، بیودیزل و گازوئیل تجدید پذیر ساخته شده ، سوختهای تمیزتری بهتر هستند که اکنون برای استفاده در موتورهای دیزلی موجود بدون تغییر موجود است. NBB انجمن تجاری ایالات متحده است که نمایندگی کل زنجیره ارزش بیودیزل و گازوئیل تجدید پذیر ، شامل تولید کنندگان ، تأمین کنندگان مواد اولیه و توزیع کنندگان سوخت را دارد. بودجه NBB توسط بخش متحد سویا و هیئت مدیره سویا ایالت تأمین می شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد بیودیزل ، مراجعه کنید www.biodiesel.org

SOURCE هیئت ملی بیودیزل

لینک های مربوطه

https://www.biodiesel.org

پاسخی بگذارید