وضعیت و روندهای گزارش سازگاری و اجلاس سازگاری با آب و هوا 2021

وضعیت و روندهای گزارش سازگاری و اجلاس سازگاری با آب و هوا 2021

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجلاس سازگاری با آب و هوا در روز دوشنبه ، 25 ژانویه 2021 و اطلاعیه های همراه از مرکز جهانی سازگاری در روز جمعه ، 22 ژانویه ، به نشست مطبوعاتی ما بپیوندید با:

  • بان کی-ماه ، دبیرکل هشتم سازمان ملل و رئیس مرکز جهانی سازگاری
  • پاتریک ورکویژن ، مدیر عامل مرکز جهانی سازگاری

در قسمت دوم این جلسه رسانه ای ، اطلاعات غیررسمی درباره اجلاس سازگاری با آب و هوا را دریافت خواهید کرد.

مرکز جهانی سازگاری
مرکز جهانی سازگاری (GCA) یک سازمان بین المللی جدید است ، به رهبری پاتریک ورکویژن ، که به عنوان یک عامل راه حل برای تسریع اقدامات سازگاری عمل می کند.

در آستانه اجلاس سران ، GCA اعلامیه های زیر را در روز جمعه 22 ژانویه 2021 به عنوان شریک اداری اجلاس سازگاری با آب و هوا اعلام می کند.

++ تا جمعه ، 22 ژانویه 2021 ، 0100 GMT ++ آغاز به کار کرد
وضعیت و روند گزارش سازگاری 2020
این گزارش اولین گزارش از مجموعه ای است که پیشرفت در انطباق با آب و هوا را ارزیابی می کند و در مورد بهترین روش ها برای سازگاری با اثرات تغییر اقلیم و ایجاد انعطاف پذیری ساختمان در برابر شوک های اقلیمی ، راهنمایی و توصیه هایی ارائه می دهد.

مطلب مرتبط  دانشمندان در NUST MISIS روشی کارآمد برای ساخت مخازن گرمایشی ارزان قیمت ایجاد کرده اند

بیانیه علمی امضا شده
بیش از 2500 دانشمند از بیش از 130 کشور جهان بیانیه امضا شده ای را منتشر می کنند که رهبران ، تصمیم گیرندگان و سرمایه گذاران جهان را به تغییر روش درک ، برنامه ریزی و سرمایه گذاری در شرایط متغیر تغییر می دهد تا اطمینان حاصل شود که ما محدودیت خسارت در آینده

اعلامیه جوانان
جوانان از بیش از 115 کشور با هدایت شبکه سازگاری جوانان GCA ، فراخوان اقدام جهانی جوانان “سازگار برای آینده ما” را ارائه می دهند كه در اجلاس سازگاری با آب و هوا با رهبران جهان به اشتراک گذاشته می شود.

مطلب مرتبط  پتروبراس نتایج انقضا و تاریخ انقضا پیشنهادات مناقصه نقدی خود را اعلام می کند

++ تا دوشنبه ، 25 ژانویه 2021 ، 0100 GMT ++ آغاز به کار کرد
جلسه اطلاعات – اجلاس سازگاری با آب و هوا
CAS2021 به میزبانی هلند ، اولین اجلاس جهانی رهبران جهان است که به اقدامات سریعتر برای بازیابی مقاوم در برابر آب و هوا از Covid-19 اختصاص دارد. به دنبال کار کمیسیون جهانی سازگاری ، به ریاست بان کیماه ، هشتمین دبیرکل سازمان ملل ، بیل گیتس، بنیانگذار بنیاد بیل و ملیندا گیتس و کریستالینا جورجیوا، مدیر عامل صندوق بین المللی پول ، CAS2021 دستورالعمل اقدام سازگاری جامعی را برای راه اندازی دهه تحول آمیز راه اندازی می کند.

رهبران جهان مانند نخست وزیر هلند مارک روته ، نخست وزیر آلمان شرکت خواهند کرد آنگلا مرکل، نخست وزیر انگلیس بوریس جانسون، رئیس جمهور فرانسه ، امانوئل ماکرون ، نخست وزیر نارندرا مودی و نخست وزیر بنگلادش شیخ حسینه. همراه خواهند بود بیل گیتس، بنیانگذار بنیاد بیل و ملیندا گیتس ، دبیرکل سازمان ملل آنتونیو گوترش ، مدیر عامل صندوق بین المللی پول ، کریستالینا جورجیوا و معاون اجرایی کمیسیون فرانس تیمرمانس اروپایی.

در طی این جلسه توجیهی از اهداف ، ارتباط و محتوای اجلاس سازگاری با آب و هوا مطلع خواهید شد و اطلاعات عملی درباره نحوه ثبت نام برای شرکت در آن به اشتراک گذاشته می شود.

مطلب مرتبط  Soriano Motori مجدداً مدل تجاری بخش موتورسیکلت را ابداع می کند

ثبت نام اجلاس سران
اگر می خواهید به عنوان مطبوعات به CAS بپیوندید ، ثبت نام مطبوعاتی لازم است. برای ثبت نام به عنوان مطبوعات برای CAS2021 ، اینجا را کلیک کنید: https://www.cas2021.com/press/press-accreditation

برای اطلاعات بیشتر
هماهنگ کننده رسانه اجلاس سازگاری با آب و هوا
[email protected]

مدیر ارتباطات ، مرکز جهانی سازگاری
[email protected]

سایت اینترنتی
www.cas2021.com

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1044191/GCA_Logo.jpg
آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1419910/Climate_Adaptation_Summit_Logo.jpg

لینک های مربوطه

https://gca.org/home

منبع: مرکز جهانی سازگاری

پاسخی بگذارید