ولسوالی های بهداشتی برنامه تخفیف COVID-19 را راه اندازی کرد

ولسوالی های بهداشتی برنامه تخفیف COVID-19 را راه اندازی کرد

سفیدتر ، کالیفرنیا.، 6 ژوئیه 2020 / PRNewswire / – حوزه های بهداشتی شهرستان لس آنجلس یک برنامه تخفیف برای کمک به مشاغل ایجاد کرده است که استفاده از فاضلاب به دلیل سفارشات COVID-19 در منزل کاهش یافته است. این برنامه راهی را برای مشاغل کم مصرف یا عدم استفاده از آب در نتیجه بیماری همه گیر برای فراهم آوردن احتمالی کاهش هزینه خدمات فاضلاب آنها فراهم می کند.

وی گفت: “ما یک برنامه دیرینه دفع آب کم داریم که به مصرف کنندگان کم آب امکان استفاده از هزینه خدمات کاهش یافته را می دهد. به راهنمایی هیئت مدیره ما ، اکنون یک برنامه تخفیف COVID-19 مشابه برای مشاغل موجود داریم. تحت تأثیر این بیماری همه گیر ، “گفت رابرت فرانته، مهندس ارشد و مدیر کل مناطق بهداشتی. “این برنامه ضمن ارائه کمک به مشاغل آسیب دیده ، روشی مناسب برای شارژ خدمات ما ارائه می دهد.”

مطلب مرتبط  بازار فوتوکاتالیست تا سال 2027 به 5.23 میلیارد دلار برسد | CAGR: 11.2٪

اگر شرکتی واجد شرایط باشد ، تخفیف جزئی از پرداخت هزینه خدمات پساب فاضلاب منطقه فاضلاب را دریافت می کند. پرداخت هزینه خدمات یک مورد جداگانه در صورتحساب مالیات بر دارایی است. برنامه های مربوط به تخفیف COVID-19 از طریق پذیرش پذیرفته می شوند 30 ژوئن، 2021. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به www.lacsd.org/covidrebate یا ایمیل مراجعه کنید [email protected] یا از طریق تلفن (562) 908-4288 ، پسوند 2727.

مطلب مرتبط  دانلود قسمت 11 سریال آقازاده

حوزه های بهداشتی یک آژانس منطقه ای متشکل از 24 منطقه ویژه مستقل است که در بیش از 5.6 میلیون نفر در 78 شهر و مناطق غیر همگرا در 78 شهر خدمت می کند. شهرستان لس آنجلس. حوزه های بهداشتی از طریق بهداشت و درمان فاضلاب فاضلاب و مدیریت پسماندهای جامد از سلامت عمومی و محیط زیست محافظت می کند و با این کار پسماند را به منابعی مانند آب بازیافت شده ، انرژی و مواد بازیافتی تبدیل می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مناطق بهداشتی ، به آدرس www.lacsd.org مراجعه نمایید.

مطلب مرتبط  Augusta Precious Metals Analyst یک چرخش عالی را که در طلا و نقره اتفاق می افتد شناسایی می کند

تماس با مناطق: برایان لانگپاپ
(562) 908-4288 ، اضافی. 2302
[email protected]

SOURCE مناطق بهداشتی از شهرستان لس آنجلس

لینک های مربوطه

http://www.lacsd.org

پاسخی بگذارید