وونیر ری پکار را به عنوان مدیر ارشد مالی منصوب می کند

وونیر ری پکار را به عنوان مدیر ارشد مالی منصوب می کند

استکهلم، 4 نوامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت فناوری خودرو Veoneer، Inc. (NYSE: VNE و SSE: VNE SDB) ، انتصاب ری پکار به عنوان مدیر ارشد مالی ، موثر مارس 2021. وی برای اولین بار در سال 1996 به Autoliv پیوست و پس از آغاز فعالیت خود در Otoliv در سال 2018 ، معاون توسعه تجارت و روابط سرمایه گذاران Veoneer شد.

ری پکار جایگزین خواهد شد ماتس بکمن که تصمیم گرفته است وینر را ترک کند تا به دنبال فرصت های جدید باشد. ماتس بکمن در سمت خود به عنوان مدیر مالی ادامه خواهد داد تا مارس 2021 و برای اطمینان از انتقال آرام وی تاکنون با وونیر باقی خواهد ماند مه 2021. Backman اولین بار در سال 2016 به Autoliv پیوست.

“من پنج سال به عنوان مدیر مالی اول برای Autoliv و بعدا Veoneer کار کردم. این یک سفر خارق العاده بوده است و ما به موفقیت های زیادی دست یافته ایم ، از جمله تأسیس Veoneer به عنوان یک شرکت مستقل با چشم انداز رشد بزرگ. Veoneer اکنون آماده ورود به فاز جدید ، و این زمان مناسب برای برداشتن گام بعدی است “، بکمن گفت.

“من به گرمی از نقش جدید او به گرمی استقبال می کنم. او تجربه معتبری را از بیش از دو دهه با Autoliv و Veoneer به ارمغان می آورد. او همچنین در جامعه مالی جهانی بسیار مورد احترام است. من همچنین مایلم صمیمانه از ماتس ، که با او همکاری نزدیک داشته ام ، تشکر کنم. در پنج سال گذشته ، ابتدا در Autoliv و بعداً در Veoneer. او نقشی اساسی در ایجاد یک تیم مالی قوی با فرآیندهای ساختاری داشته و عامل اصلی بهبود بهره وری مالی ما بوده است. برای او بهترین ها را برای او آرزومندم آینده “، گفت جان کارلسون، رئیس ، رئیس جمهور و مدیر عامل ، Veoneer.

مطلب مرتبط  کمیته نامزدی برای مجمع عمومی سالیانه الکترولوکس 2021 منصوب شد

“من مشتاقانه منتظر به عهده گرفتن نقش جدید خود هستم. زمان این انتقال خوب است ، من می توانم در قسمت بعدی ساخت Veoneer شرکت کنم زیرا این شرکت وارد مرحله رشد می شود و همکاری خود را با Qualcomm پیشرفت می دهد” ، گفت ری پکار.

به عنوان بخشی دیگر از توسعه مدیریت مالی Veoneer کریستین رانکین، در حال حاضر معاون کنترل شرکت ، به عنوان معاون ارشد کنترل شرکت و مدیر اصلی حسابداری برای شرکت Veoneer منصوب شده است ، بلافاصله لازم الاجرا است.

ری پکار بیش از 30 سال در صنعت خودرو با مسئولیت های روزافزون در زمینه های مالی و حسابداری ، توسعه تجارت ، M&A و روابط سرمایه گذاران ، از جمله شش سال به عنوان VP Finance Autoliv آمریکای شمالی فعالیت می کند. او CPA / CMA در است انتاریو ، کانادا و دارای مدرک لیسانس بازرگانی از دانشگاه ویندزور با تمرکز در امور مالی و حسابداری.

این گزارش اطلاعاتی است که شرکت Veoneer ، Inc موظف است طبق مقررات سوuseاستفاده از بازار اتحادیه اروپا ، آن را علنی کند. اطلاعات برای انتشار از طریق آژانس ارتباطات EVP و IR ارائه شده در بالا ، در 08:30 CET در روز چهارشنبه 4 نوامبر 2020

مطلب مرتبط  Nabors Industries Ltd. Ltd. دعوت فراخوان کنفرانس درآمد سه ماهه اول 2020

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:
رسانه ها ، سرمایه گذاران و تحلیل گران:
توماس یونسون ، ارتباطات EVP و IR ، تلفن +46 (0) 8 527 762 27

ونیر محصولات و راه حلهایی را برای ایمنی فعال ، رانندگی خودکار ، محافظت از سرنشین و کنترل ترمز طراحی و تولید می کند. هدف ما ایجاد اعتماد به تحرک است. Veoneer یک شرکت فناوری جدید است که در حال ساخت میراثی نزدیک به 70 سال از توسعه ایمنی خودرو است. در سال 2019 ، فروش به 1.9 میلیارد دلار. وونیر در 12 کشور 7،400 کارمند دارد. دفتر مرکزی آن در استکهلم سوئد، Veoneer در بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE: VNE) و در Nasdaq Stockholm (SSE: VNE SDB) ذکر شده است.

بیانیه بندر امن: این نسخه شامل گزاره هایی است که واقعیت های تاریخی نیستند بلکه عباراتی آینده نگرانه به معنای قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی در سال 1995 هستند. این بیانیه های آینده نگر شامل مواردی است که به فعالیت ها ، رویدادها یا تحولاتی می پردازند که Veoneer، Inc یا مدیریت آن معتقد است که ممکن است در آینده رخ دهد. تمام اظهارات آینده نگر براساس انتظارات فعلی ، فرضیات مختلف و / یا داده های موجود از اشخاص ثالث است. انتظارات و فرضیات ما با حسن نیت بیان می شود و معتقدیم که مبنای معقولی برای آنها وجود دارد. با این حال ، اطمینان حاصل نمی شود که چنین گزاره هایی آینده نگرانه تحقق می یابند یا درست بودن آنها ثابت می شود ، زیرا اظهارات آینده نگر ذاتاً در معرض خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم اطمینان و سایر عواملی است که ممکن است باعث تفاوت نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای آینده شود از لحاظ نتایج ، عملکرد یا دستاوردهای آینده بیان شده یا ضمنی از جمله اظهارات آینده نگر است. خطرات ، عدم اطمینان و عوامل دیگر ممکن است باعث شود نتایج واقعی از آنچه در بیانیه های آینده نگر ذکر شده ، از جمله شرایط اقتصادی عمومی و نوسانات در بازار جهانی خودرو متفاوت باشد. برای هرگونه اظهارنظرهای آینده نگرانه مندرج در این یا هر سند دیگر ، ما ادعا می کنیم از بندرگاه امن برای اظهارات آینده نگرانه مندرج در قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی سال 1995 حمایت می کنیم و هیچ تعهدی برای بروزرسانی عمومی یا تجدید نظر در مورد آینده نمی پذیریم – نگاه کردن به اظهارات با توجه به اطلاعات جدید یا رویدادهای آینده ، مگر در مواردی که قانون الزام می کند.

مطلب مرتبط  Sandvik منطقه کسب و کار جدیدی را تأسیس می کند

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/veoneer/r/veoneer-appoints-ray-pekar-as-chief-financial-officer ، c3230850

فایلهای زیر برای دانلود در دسترس هستند:

SOURCE Veoneer

پاسخی بگذارید