ویتفورد با Eni S.p.A قرارداد 4 ساله امضا کرد.

ویتفورد با Eni S.p.A قرارداد 4 ساله امضا کرد.

دریچه خاموش کردن قفسه پایین با RFID برای افزایش ایمنی عملیاتی و عملکرد سپرده

هوستون9 ژوئیه 2020 / PRNewswire / – Weatherford International plc (OTC Pink: WFTLF) اعلام کرد که قراردادی چهار ساله انحصاری با Eni S.p.A بدست آورده است. دریافت کرده بود این قرارداد شامل حداقل 30 دریچه استقرار غیرمترقبه غیر معیوب (NU-DDV ™) است که در چاه های اصلی Eni برای بهبود امنیت عملیاتی و عملکرد سپرده آنها استفاده می شود.

وی گفت: “این جایزه نتیجه دو سال همکاری و تحقیق و توسعه با Eni برای انتشار شیر خاموش کننده قفل سرپوشیده با دستگاه شناسایی فرکانس رادیویی (RFID) است.” دین بل، رئیس بخش حفاری ، ارزیابی و مداخله در ویتفورد. “هدف این بود که یک راه حل ابتکاری ایجاد شود که بتواند یک سد ایمنی از راه فرعی مستقل را فراهم کند که موانع موجود را تکمیل کند و در صورت بروز فشار ، شکل گیری ناخواسته را کنترل کند.”

مطلب مرتبط  صنایع شیمیایی تصفیه آب ایالات متحده ، 2025

برای برنامه های کاربردی از انواع MPD یا UBD ، NU-DDV نیاز اپراتور به قابلیت اطمینان فرآیند را بهبود می بخشد. این کار با جداسازی مکانیکی سطح از مخزن در هنگام فعال شدن انجام می شود و منبع دیگر نیازی به پمپ شدن ندارد. شیر RFID خط کنترل خارجی و فرآیندهای تنش زا را از بین می برد و از این رو قابلیت اطمینان سیستم ، زمان نصب کوتاه تر و حذف کارمندان از منطقه قرمز را تضمین می کند. NU-DDV همچنین اثرات سوابینگ را از بین می برد و زمان ماشه را برای بهبود کارایی عملیاتی کاهش می دهد.

مطلب مرتبط  CSI Compressco LP توزیع و برنامه سه ماهه اعلامیه کنفرانس انتشار درآمد و سه ماهه سوم 2020 و پخش وب را اعلام می کند

دین بل افزود: “این قرارداد مطابق با تلاشها است ویتفورد و Eni پس از بهبود مستمر ایمنی عملیاتی و حفاظت از محیط زیست در حفاری و تکمیل از ابتدا تا پایان. “

درباره Eni
Eni یک شرکت انرژی یکپارچه است و با تقریبا 32000 کارمند در 66 کشور (2019) فعالیت می کند. فعالیت های Eni کل زنجیره تأمین نفت و گاز طبیعی و همچنین تولید و بازاریابی برق و محصولات شیمیایی را در بر می گیرد. هدف عملیاتی Eni جلوگیری و کاهش خطرات عملیاتی است. این کار از طریق برتری عملیاتی و تمرکز بر سلامت ، ایمنی و حفاظت از محیط زیست انجام می شود. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.eni.com بروید.

مطلب مرتبط  صندوق تصدی غربی NIS (WNISEF) موافقت خود را برای خروج از پیشرو بستر تولید بسته بندی شیشه ای مولداوی و فروش آن به گروه Vetropack سوئیسی Deutsch English Français

در باره ویتفورد
ویتفورد شرکت پیشرو در زمینه محصولات برای حفاری چاه و تولید است. ویتفورد در بیش از 80 کشور جهان فعالیت می کند و با شبکه جهانی خود که تقریباً 20،000 کارمند در 600 مکان دارند ، شامل چالش های صنعت انرژی است و شامل امکانات مربوط به نگهداری ، تحقیق و توسعه ، آموزش و ساخت می باشد. برای اطلاعات بیشتر به https://www.weatherford.com/ مراجعه کرده و با آنها ارتباط برقرار کنید ویتفورد در LinkedIn ، Facebook ، توییتر، اینستاگرام و یوتیوب.

مخاطب:

کارن دیوید-گرین +1.713.836.7430
معاون ارشد مشارکت ذینفعان و مدیر ارشد بازاریابی

کریستوفر وایلز +1.832.851.8308
مدیر ، شرکت رسانه ای جهانی

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/73933/weatherford_international_logo.jpg

لینک های مربوطه

http://www.weatherford.com

SOURCE Weatherford International plc

پاسخی بگذارید