ویتفورد میزبان مجمع عمومی ترکیبی سهامداران است

ویتفورد میزبان مجمع عمومی ترکیبی سهامداران است

هوستون5 ژوئن 2020 / PRNewswire / – Weatherford International plc (OTC Pink: WFTLF) امروز اعلام کرد که با توجه به ادامه شیوع کروناویروس (COVID-19) ، یک نشست عمومی هیبریدی سالانه سهامداران (“مجمع عمومی سالانه”) برگزار می شود. در تاریخ 12 ژوئن سال 2020 ، ساعت 10:00 صبح (وقت مرکزی ایالات متحده) در خیابان 2000 ، جیمز مکان، شهر هوستون، ایالت تگزاس امریکا 77056 و عملاً در www.virtualshareholdermeeting.com/WFT2020.

این شرکت سلامت سهامداران ، کارمندان و سایر شرکت کنندگان در جلسه عمومی سالانه خود را از اولویت های اصلی می داند. بر این اساس ، این شرکت دستورالعمل های تعیین شده توسط دولت ایالات متحده ، مقامات محلی ، مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (“CDC”) را دنبال می کند ایالات متحده و سازمان بهداشت جهانی (“WHO”) ، و همچنان به پیاده سازی اقداماتی که CDC و WHO توصیه می کنند برای به حداقل رساندن شیوع COVID-19 در نشست عمومی سالانه ، ادامه خواهد داد.

طبق قانون ایرلند ، نشست عمومی سالانه ویتفورد در مکانی برگزار شود که سهامداران بتوانند شخصاً در آن شرکت و رای دهند. اما ، با توجه به نگرانی های بهداشت عمومی و دستورالعمل ها و دستورالعمل های اضطراری محلی ، این شرکت اکیداً توصیه می کند که سهامداران به صورت حضوری در مجمع عمومی سالانه شرکت نکنند. ما می خواهیم سهامدارانی که می خواهند جلسه را دنبال کنند تشویق کنیم و سؤالاتی را مطرح کنند تا این کار را بطور عملی انجام دهند.

مطلب مرتبط  بازار پلی بوتادین در سراسر جهان تا سال 2028

سهامداران دارای حق رأی در مجمع عمومی سالانه می توانند در پخش اینترنتی مجمع عمومی سالانه شرکت کنند. برای انجام این کار ، لطفاً دستورالعملهای موجود در www.virtualshareholdermeeting.com/WFT2020 یا در www.proxyvote.com را دنبال کنید و شماره کنترل 16 رقمی خود را که با “اطلاعیه در دسترس بودن اینترنت” یا کارت سهامدار آمده است ، وارد کنید. علاوه بر این ، پیوندی به مجازی نیز وارد کنید. مجمع عمومی در سایت www.weatherford.com در دسترس است. از سهامداران خواسته شده است قبل از شروع AGM به وب سایت وارد شوند.در حالی که سهامداران ممکن است ضمن حضور در AGM به طور واقعی از طریق وب رأی دهند ، شرکت می خواهد سهامداران خود را تشویق به انجام این کار کند. قبل از رای گیری با استفاده از یکی از روشهای مندرج در اطلاعات سهامدار ، دوره رأی گیری در تاریخ 11 ژوئن 2020 ساعت 11:59 بعد از ظهر ET منقضی خواهد شد.

مطلب مرتبط  تجارت مواد پیشرفته هانتسمن از گسترش مشارکت با آزلیس در آمریکا خبر داد

نشست عمومی سالانه مطابق مقررات اضطراری محلی و دستورالعمل های CDC و WHO برگزار می شود. به همین دلیل موارد زیر اعمال می شود:

  • در طول جلسه عمومی سالانه ، مطالب ارائه برای سهامدارانی که حق شرکت در مجمع عمومی سالانه را دارند ، در آدرس www.virtualshareholdermeeting.com/WFT2020 در دسترس است. اندکی پس از جلسه ، آنها در وب سایت ما در دسترس خواهند بود.
  • حضور شخصی محدود به 25٪ حداکثر فضای اتاق جلسه است.
  • ماسک های دوردست فضایی و صورت اجباری است.
  • شرکت کنندگان در این جلسه تحت اندازه گیری دما و سایر مراحل آزمایش قرار می گیرند. لطفاً قبل از جلسه برای این مراحل زمان بیشتری بگذارید.
  • پس از شروع جلسه عمومی سالانه ، هیچ شخص دیگری دسترسی ندارد.

به دلیل محدودیت های محلی COVID-19 ایرلندی ، امکان حضور در نشست عمومی سالانه از طریق تماس کنفرانسی دیگر از ماتسون ، مشاور حقوقی ایرلندی در دسترس نیست. با این حال ، برای دیدار با الزامات قانون ایرلند ، سهامداران ثبت نام شده که مایل به حضور در مجمع عمومی سالانه بدون خروج از خاک ایرلند هستند ، می توانند این کار را بصورت آنلاین انجام دهند. برای این کار ، لطفا دستورالعمل حضور مجازی و مشارکت فوق را دنبال کنید.

مطلب مرتبط  Air Products به اتحاد هیدروژن پاک اروپا پیوست

در باره ویتفورد
ویتفورد شرکت پیشرو در زمینه محصولات برای حفاری چاه و تولید است. ویتفورد در بیش از 80 کشور جهان فعالیت می کند و با شبکه جهانی خود که تقریباً 20،000 کارمند در 600 مکان دارند ، شامل چالش های صنعت انرژی است و شامل امکانات مربوط به نگهداری ، تحقیق و توسعه ، آموزش و ساخت می باشد. برای اطلاعات بیشتر به https://www.weatherford.com/ مراجعه کنید یا با ما در LinkedIn ، Facebook ، ارتباط برقرار کنید ، توییتر، اینستاگرام یا یوتیوب.

مخاطب:

کارن دیوید-گرین
+1.713.836.7430
معاون ارشد مشارکت ذینفعان و مدیر ارشد بازاریابی

سباستین پلیززر
+1 713-836-6777
مدیر ارشد ، روابط سرمایه گذار
[email protected]

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/73933/weatherford_international_logo.jpg

لینک های مربوطه

http://www.weatherford.com

SOURCE Weatherford International plc

پاسخی بگذارید