ویژگی اصلی پشت پرده JinkoSolar پانل با کارایی بالا Tiger Pro با 580 Wp

ویژگی اصلی پشت پرده JinkoSolar پانل با کارایی بالا Tiger Pro با 580 Wp

شانگهای، 29 مه 2020 / PRNewswire / – پروژه های تأمین انرژی خورشیدی نیاز به 500 Wp و بیشتر دارند ، بنابراین بدیهی است که به طور قطع نیاز به پنل های خورشیدی قدرتمندتر وجود دارد. در زمینه تحقیق و توسعه ، صنعت در حال کار بر روی راه هایی برای بهبود عملکرد انرژی و بهره وری ماژول است. 500Wp در حال حاضر تنها یک مقیاس متوسط ​​در مقایسه با 450Wp را ارائه می دهد. در پاسخ ، اخیراً JinkoSolar سری Tiger Pro را راه اندازی کرد که حداکثر 580Wp را در 78 سلولی و 535Wp در نسخه 72 سلولی ، 20٪ انرژی بیشتر از پنل 450Wp و 15٪ بیشتر از 500Wp ارائه می دهد.

مطلب مرتبط  گزارش بازار جهانی سم بوتولینوم (BTX) 2020-2027

در مقایسه ، Tiger Pro مقیاس پذیری یک پانل با کارایی بالا با حداکثر 580Wp را نشان داد. این کار با بهبود روند کاشی کاری و نوار کامیون به دست آمد. Tiling Ribbon می تواند در افزایش ظرفیت توان بیش از 500 وات نقش داشته باشد .در مقایسه با روش اتصال سنتی ، فرایند Tiling Ribbon از جوش یکپارچه و داخلی بسیار مؤثر برخوردار است و در نتیجه قدرت و جریان بیشتری در جریان است. باند نسبتاً دور استفاده شده بسیار مناسب است ، زیرا سطح مقطع بسیار کوچک است و از این مزیت برخوردار است که باعث می شود نور محدودتر به سلول ها بازگردد.

مطلب مرتبط  بزرگترین ایستگاه راه آهن آسیا از محصولات خورشیدی با بازده بالا در یینگلی استفاده می کند

اندازه ماژول نسخه 72 سلولی Tiger Pro تقریباً به گزینه های دیگر 500Wp + نزدیک است و دقیقاً مطابق با نیازهای بسته بندی موجود است ، اما در خروجی قدرت آنها L129cke 10-20 وات دارد. کاربران می توانند ببینند که تفاوت زیادی در تراکم قدرت و عملکرد وجود دارد. علاوه بر این ، ماژول 500Wp + دارای محدودیت هایی در تعداد پنل های مورد استفاده در یک رشته است زیرا نمی توان ولتاژ باز را کاهش داد. JinkoSolar نوآوری کرده است که باعث کاهش ولتاژ باز در Tiger Pro تا 49.5 Voc می شود.

مطلب مرتبط  "Brahms The Boy 2" بارگیری رایگان (2020) - maximedia را تماشا کنید

اگر شما در صورت ماندن با Tiger و یا جابجایی به Tiger Pro ، به دلیل عملکرد بالاتر ، مقیاس پذیری ، پوشش مناسب و ویژگی های بهتر می توانید مزایای بیشتری نسبت به گزینه های دیگر دریافت کنید.

منبع JinkoSolar

پاسخی بگذارید