پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت شیمی و انرژی پیشرفته در یولین چین برگزار شد

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت شیمی و انرژی پیشرفته در یولین چین برگزار شد

یولین ، چین ، 11 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – از 8 تا 10 سپتامبر ، پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع شیمیایی ذغال سنگ در یولین ، شهری که به عنوان قطب انرژی در شمال غربی چین فعالیت می کند ، برگزار شد. و انرژی Yulin High End، بر احترام به محیط زیست ، هوش ، ادغام و تبادل نظر متمرکز شده است. این نمایشگاه به طور مشترک توسط کمیته شهرداری Yulin CPC ، دولت مردم شهر Yulin و شورای فرعی سازماندهی شد شاانکسی از شورای چین برای ارتقا تجارت بین المللی. در آنجا ، بیش از 400 غرفه دار به نمایندگی از بازیگران مشهور صنعت از چین و خارج از کشور دور هم جمع شدند. این نمایشگاه ها مفاهیم پیشرفته ای از قبیل دیجیتالی سازی هوشمند ، تولید هوشمند ، تغییر شکل و ارتقا و همچنین استفاده پاک و کارآمد از انرژی را تحت پوشش قرار دادند.

مطلب مرتبط  قطعه مواد شیشه ای برای پیشبرد رشد قابل توجه در بازار بازیافت پانل خورشیدی: TMR

علاوه بر این نمایشگاه ، که مساحتی در حدود 30،000 متر مربع را شامل می شد ، همچنین 12 نشست و جلسه با موضوعاتی از جمله توسعه بخش پیشرفته شیمی و انرژی ، توسعه تولید تجهیزات شیمیایی و انرژی ، نوآوری هوشمند از معادن ذغال سنگ و انرژی هوشمند. در طول این رویداد ، در مجموع 98 پروژه به امضا رسید که 89.38 میلیارد یوان سرمایه گذاری جلب کرده و بیش از 5 میلیارد یوان فروش داشته است. علاوه بر این ، معاملات طیف وسیعی از ماشین آلات معدن در مقیاس بزرگ و تجهیزات تولید هوشمند به 670 میلیون یوان رسیده است.

شهر یولین در شمالی ترین قسمت استان شاانکسی (چین) سرشار از انرژی و منابع معدنی است. در یولین ، میدان ذغال سنگ شنفو ، یکی از هفت میدان بزرگ ذغال سنگ در جهان ، و همچنین میدان گازی است شاانکسی-گانسو-نینگشیا ، بزرگترین میدان گازی زمینی یکپارچه تأیید شده چین. در دهه 1990 ، یولین ساخت خود را به عنوان پایگاهی برای صنایع شیمیایی و انرژی آغاز کرد و کم کم در حال ساخت سیستمی متمرکز بر صنایع انرژی الکتریکی و شیمیایی بود که با بهره برداری از زغال سنگ ، نفت ، گاز و بیرون میری

مطلب مرتبط  ICL در سی و سومین کنفرانس سالانه مواد اولیه Credit Suisse در تاریخ 16 تا 17 سپتامبر ارائه می شود

در سالهای اخیر ، شهر یولین هدف توسعه خود را برای ایجاد یک پایگاه شیمیایی و انرژی پیشرفته جهانی دنبال کرده است و تلاش کرده است تا از طریق تحول و به روزرسانی ، توسعه با کیفیت بالا را ارتقا دهد. تا به امروز ، سرمایه گذاری در پروژه های شیمیایی و انرژی تکمیل شده تقریباً 500 میلیارد یوان است که یولین را در میان چهار منطقه مدرن نمایش مواد شیمیایی ذغال سنگ در سراسر کشور قرار می دهد. تخمین زده می شود که تا پایان سال 2025 ، سهم محصولات گران قیمت در صنایع شیمیایی یولین به 25 درصد برسد و میزان پالایش بیش از 40 درصد باشد. کل زنجیره صنعتی شامل مواد اولیه اولیه ، مواد شیمیایی و محصولات پایه کربن تصفیه شده پیشرفته مانند نایلون ، پلی استر ، الیاف و منسوجات در یک راستا قرار می گیرند.

مطلب مرتبط  تلاشهای معدن فلورسپار سرعت افزایش به عنوان تقاضای ثابت برای افزایش مواد فلوریت

پیوندها به تصاویر پیوست شده:

پیوند: http://asianetnews.net/view-attachment؟attach-id=371225
عنوان: بازدید کنندگان نمایشگاه در 8 سپتامبر به یک ماشین تعقیب کننده از یک غرفه دار در نمایشگاه ذغال سنگ نگاه می کنند.

منبع دولت مردمی شهر یولین

منبع دولت مردم شهر یولین

پاسخی بگذارید