پراکسید هیدروژن در تقاضای فوق العاده از بیمارستان ها در اثر بحران COVID-19

پراکسید هیدروژن در تقاضای فوق العاده از بیمارستان ها در اثر بحران COVID-19

DUBLIN، 13 مه سال 2020 / PRNewswire / – ResearchAndMarkets.com مقاله جدیدی در مورد صنایع شیمیایی و مواد با عنوان “تقاضای پراکسید هیدروژن در نبرد علیه COVID-19 افزایش می یابد” منتشر کرد

پراکسید هیدروژن در حال حاضر مورد نیاز بسیار زیادی از بیمارستانهایی است که با گسترش COVID-19 روبرو هستند. تحقیقات نشان داده است که مواد ضد عفونی کننده اکسید کننده مانند پراکسید هیدروژن بخصوص در برابر کروناویروس ها مؤثر هستند. پراکسید هیدروژن به طور مرتب برای ضد عفونی کننده تجهیزات پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد و اغلب برای سفید کردن ترجیح داده می شود زیرا با اطمینان در هنگام نور در معرض آب و اکسیژن قرار می گیرد. شرکت های شیمیایی Solvay و Arkema با اهدای پراکسید هیدروژن به دولت های کشورهای آسیب دیده به افزایش تقاضا پاسخ داده اند.

مطلب مرتبط  صنعت پوشش کویل و اکستروژن در سراسر جهان تا سال 2025

چندین شرکت همچنین در حال تحقیق در مورد استفاده از پراکسید هیدروژن برای ضد عفونی کننده تجهیزات محافظ شخصی برای بیمارستان های کمبود هستند. در ماه مارس ، Batelle مجوز استفاده اضطراری از FDA را برای سیستم ضد عفونی بحرانی خود دریافت کرد که از بخار فاز هیدروژن پراکسید (VPHP) برای ضد عفونی کردن حداکثر 80،000 ماسک در روز استفاده می کند. شرکت هایی مانند Bioquell و Tuttnauer سیستم های ضد عفونی مبتنی بر VPHP را نیز تولید می کنند.

مطلب مرتبط  آب دیجیتال باعث افزایش بهره وری در صنایع آب و فاضلاب می شود

برای دیدن مقاله کامل و لیستی از گزارش های مرتبط در بازار ، به “تقاضای هیدروژن پراکسید افزایش یافته در نبرد با COVID-19” مراجعه کنید

درباره ResearchAndMarkets.com
ResearchAndMarkets.com منبع اصلی جهان برای گزارش های تحقیق بین المللی بازار و داده های بازار است. ما آخرین اطلاعات را در مورد بازارهای بین المللی و منطقه ای ، صنایع کلیدی ، شرکتهای برتر ، محصولات جدید و آخرین روندها در اختیار شما قرار می دهیم.

مطلب مرتبط  دوک انرژی با کمک 90000 دلار کمک هزینه به کالج های جامعه کارولینای شمالی فرصت های آموزش شغلی ایجاد می کند

Research and Markets همچنین خدمات تحقیقاتی سفارشی را ارائه می دهد که تحقیق متمرکز ، جامع و متناسب را ارائه می دهد.

تماس با رسانه:

تحقیقات و بازارها
لورا وود، مدیر ارشد
[email protected]

برای ساعات اداری E.S.T با شماره + 1-917-300-0470 تماس بگیرید
برای تماس تلفنی در ایالات متحده آمریکا / CAN رایگان + 1-800-526-8630
برای ساعت های اداری GMT ​​با شماره + 353-1-416-8900 تماس بگیرید

فکس ایالات متحده: 646-607-1907
نمابر (خارج از ایالات متحده): + 353-1-481-1716

منبع و بازارها

لینک های مربوطه

http://www.researchandmarkets.com

پاسخی بگذارید