پروژه ساخت و ساز مجتمع ذغال سنگ Thar Block-1 و پروژه نیروگاه برق شانگهای شتاب را تسریع می کند

پروژه ساخت و ساز مجتمع ذغال سنگ Thar Block-1 و پروژه نیروگاه برق شانگهای شتاب را تسریع می کند

ساخت این پروژه به دلیل محدود بودن سفر به دلیل بیماری همه گیر متوقف شد ، زیرا کارگران نتوانستند وارد کشور شوند و منجر به کمبود نیروی انسانی در محل ساخت و ساز و کند شدن کلی در ساخت و سازها شد. پروژه های ساختمانی در دبی و پانشنو با مشکلات مشابهی روبرو هستند.

با کمک مقامات شانگهای ، شانگهای برقی با همکاری ایر چین موافقت خود را برای اجرای چندین پرواز چارتر انجام داده است که هزاران تکنسین و مدیر را برای سرعت بخشیدن به ساخت و ساز هر سه پروژه بزرگ منتقل خواهد کرد. برای اطمینان از ایمنی و سلامتی کارگران در طول سفر ، کلیه پروازها باید تحت تدابیر ایمنی انجام شود. قسمت اول مواد به وزن بیش از 4 تن از جمله تجهیزات محافظ شخصی ، وسایل ضروری روزانه ، تجهیزات اداری و داروها قبلاً به سایت منتقل شده است.

مطلب مرتبط  ION از برنامه جدید چند مشتری سه بعدی در دریای شمال خبر می دهد

نمایندگان این شرکت در تاریخ 4 آگوست از تیمی از کارگران در فرودگاه بین المللی جناح استقبال کردند و این متخصصان جایگزین مهندسین و مدیران چینی خواهند شد که بازگشت آنها به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 به تأخیر افتاده است. به محض ورود ، کلیه کارکنان مطابق آیین نامه محلی اقدامات قرنطینه را رعایت می کنند. ساخت و ساز باید مطابق با اقدامات همه گیر و مطابق با اصول حمایت از بیماری ادامه یابد. به همین دلیل شرکت Shanghai Electric یک محیط کار بیولوژیکی ایمن را برای محافظت از ایمنی و سلامتی همه کارگران ایجاد کرده است.

مطلب مرتبط  برق شانگهای پیشرفت در پروژه معدن زغال سنگ Thar Block-1 را تسریع می کند

Thár Blok-1 یک پروژه یکپارچه استخراج و نیروگاه ذغال سنگ است که مساحتی بیش از 9000 کیلومتر مربع در کویر تار را در بر می گیرد. با اتمام این پروژه ، پیش بینی می شود کل تولید زغال سنگ سالانه به 7.8 میلیون تن برسد و دو نیروگاه با زغال سنگ در مجموع 660 مگاوات برق تولید کنند ، و اطمینان از تأمین برق مقرون به صرفه برای 4 میلیون خانوار پاکستانی را تضمین می کنند.

“تکمیل پروژه یکپارچه ذغال سنگ Thar Block-1 و نیروگاه های ذغال سنگ ذغال سنگ اولویتی هم برای ابتکار راه ابریشم و هم برای کل کریدور اقتصادی سینو-پاکستان (CPEC) است. این پروژه سهم عمده ای در توسعه صنعت انرژی پاکستان خواهد داشت. به طور اساسی کار ساخت و ساز را مختل کرده است ، “گفت: سونگ زیل ، مدیر عامل شرکت تولید نیروی برق ذغال سنگ بلو-1 (PVT) Ltd. (شعبه الکتریکی شانگهای در پاکستان).

مطلب مرتبط  پیشرفت انرژی الکتریکی شانگهای پیشرفت پروژه انرژی یکپارچه معدن ذغال سنگ Thar Block-1 را تسریع می کند

سون زیل اضافه کرد: “برای رسیدگی به این موارد ، ما سعی می کنیم در ضمن جبهه های امنیتی شدید برای جلوگیری از شیوع ویروس در محیط کار ، در بسیاری از جبهه های ناشی از این بیماری همه گیر جهانی گیر بیاوریم.”

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1231784/Shanghai_Electric.jpg
لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1190744/Logo.jpg

لینک های مربوطه

www.shanghai-electric.com

SOURCE Shanghai Electric

پاسخی بگذارید