پروژه ساخت و ساز مجتمع ذغال سنگ Thar Block-1 و پروژه نیروگاه برق شانگهای شتاب را تسریع می کند

پروژه ساخت و ساز مجتمع ذغال سنگ Thar Block-1 و پروژه نیروگاه برق شانگهای شتاب را تسریع می کند

ساخت این پروژه به دلیل محدود بودن سفر به دلیل بیماری همه گیر متوقف شد ، زیرا کارگران نتوانستند وارد کشور شوند و منجر به کمبود نیروی انسانی در محل ساخت و ساز و کند شدن کلی در ساخت و سازها شد. پروژه های ساختمانی در دبی و پانشنو با مشکلات مشابهی روبرو هستند.

با کمک مقامات شانگهای ، شانگهای برقی با همکاری ایر چین موافقت خود را برای اجرای چندین پرواز چارتر انجام داده است که هزاران تکنسین و مدیر را برای سرعت بخشیدن به ساخت و ساز هر سه پروژه بزرگ منتقل خواهد کرد. برای اطمینان از ایمنی و سلامتی کارگران در طول سفر ، کلیه پروازها باید تحت تدابیر ایمنی انجام شود. قسمت اول مواد به وزن بیش از 4 تن از جمله تجهیزات محافظ شخصی ، وسایل ضروری روزانه ، تجهیزات اداری و داروها قبلاً به سایت منتقل شده است.

مطلب مرتبط  تلاش ها و نوآوری های Kao در زمینه کاهش پلاستیک که در سری فیلم های Cosmetics Europe و BBC StoryWorks برجسته شده است

نمایندگان این شرکت در تاریخ 4 آگوست از تیمی از کارگران در فرودگاه بین المللی جناح استقبال کردند و این متخصصان جایگزین مهندسین و مدیران چینی خواهند شد که بازگشت آنها به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 به تأخیر افتاده است. به محض ورود ، کلیه کارکنان مطابق آیین نامه محلی اقدامات قرنطینه را رعایت می کنند. ساخت و ساز باید مطابق با اقدامات همه گیر و مطابق با اصول حمایت از بیماری ادامه یابد. به همین دلیل شرکت Shanghai Electric یک محیط کار بیولوژیکی ایمن را برای محافظت از ایمنی و سلامتی همه کارگران ایجاد کرده است.

مطلب مرتبط  تولیدکنندگان رزین پلی اتیلن ترفتالات (PET) متشکل از تصمیم دادگاه تجارت بین المللی ایالات متحده مبنی بر بازگرداندن مصدومیت به کمیسیون تجارت بین المللی

Thár Blok-1 یک پروژه یکپارچه استخراج و نیروگاه ذغال سنگ است که مساحتی بیش از 9000 کیلومتر مربع در کویر تار را در بر می گیرد. با اتمام این پروژه ، پیش بینی می شود کل تولید زغال سنگ سالانه به 7.8 میلیون تن برسد و دو نیروگاه با زغال سنگ در مجموع 660 مگاوات برق تولید کنند ، و اطمینان از تأمین برق مقرون به صرفه برای 4 میلیون خانوار پاکستانی را تضمین می کنند.

“تکمیل پروژه یکپارچه ذغال سنگ Thar Block-1 و نیروگاه های ذغال سنگ ذغال سنگ اولویتی هم برای ابتکار راه ابریشم و هم برای کل کریدور اقتصادی سینو-پاکستان (CPEC) است. این پروژه سهم عمده ای در توسعه صنعت انرژی پاکستان خواهد داشت. به طور اساسی کار ساخت و ساز را مختل کرده است ، “گفت: سونگ زیل ، مدیر عامل شرکت تولید نیروی برق ذغال سنگ بلو-1 (PVT) Ltd. (شعبه الکتریکی شانگهای در پاکستان).

مطلب مرتبط  Turquoise Hill اعلام کرد چشم انداز تولید طلا 2021 و گزارش فنی Oyu Tolgoi 2020 افزایش یافته است

سون زیل اضافه کرد: “برای رسیدگی به این موارد ، ما سعی می کنیم در ضمن جبهه های امنیتی شدید برای جلوگیری از شیوع ویروس در محیط کار ، در بسیاری از جبهه های ناشی از این بیماری همه گیر جهانی گیر بیاوریم.”

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1231784/Shanghai_Electric.jpg
لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1190744/Logo.jpg

لینک های مربوطه

www.shanghai-electric.com

SOURCE Shanghai Electric

پاسخی بگذارید