پروژه شفق قطبی از 4 میلیون پروژه خورشیدی نقطه عطف پیشی گرفته است

پروژه شفق قطبی از 4 میلیون پروژه خورشیدی نقطه عطف پیشی گرفته است

وی گفت: “این یک نقطه عطف بزرگ برای ما است ، اما مهمتر از همه ، برای صنعت خورشیدی به طور کلی.” ساموئل آدیمو، بنیانگذار شفق قطبی خورشیدی. “این صنعت در حال رشد سریع است و ما از اینکه می توانیم راه حل هایی ارائه دهیم که بتواند به آن کمک کند تا سریعتر رشد کند بسیار هیجان زده هستیم.”

با استفاده از Aurora ، متخصصان خورشیدی می توانند تجزیه و تحلیل سایه خورشیدی از راه دور ، طراحی سیستم های خورشیدی و ذخیره سازی ، پیش بینی میزان انرژی تولید شده در سیستم PV ، محاسبه پس انداز قبض برق ، تعیین تعداد باتری برای انرژی پشتیبان ، تولید پیشنهادات فروش با گزینه های مالی و خیلی بیشتر.

تقریباً تمام شرکتهای خورشیدی حداقل از یک نرم افزار شخص ثالث استفاده می کنند و اکثر آنها از نرم افزارهای مخصوص طراحی سیستم PV استفاده می کنند. این منطقی است. هزینه های جذب مشتری جدید زیاد است و نرم افزار می تواند به کاهش هزینه های نرم و افزایش کارایی گردش کار کمک کند. شرکت های خورشیدی نیازی به ساخت ابزارهای خود برای طراحی سیستم یا عملیات ندارند. آنها گزینه هایی برای برون سپاری راه حلها دارند – نشانه ای که صنعت خورشید در حال بلوغ است.

مطلب مرتبط  بازار جهانی فولاد ابزار آلیاژی تا سال 2025 - توسط تولید کنندگان ، مناطق ، فناوری و آمپر. کاربرد

گفت: “بازدید از سایت تقریباً مربوط به گذشته است و روند کار طراحی با استفاده از شفق قطبی بسیار سریعتر و روانتر است.” مت وب، مدیر طراحی Sunpro Solar. “فناوری پیشرفته Aurora به تیم من این امکان را می دهد تا با دقت بیشتری برای هر سایت به نقاط داده بیشتری دسترسی پیدا کنند.”

صنعت خورشیدی در نصب با توقف کار و عدم اطمینان از COVID-19 کاهش قابل توجهی را تجربه کرده است ، اما علائم خوش بینانه بسیاری وجود دارد که به مقاومت و مقاومت صنعت اشاره دارد. گزارش Solar Market Insight Q3 2020 ایالات متحده منتشر شده توسط انجمن صنایع انرژی خورشیدی (SEIA) و وود مکنزی پیش بینی می کند امسال رشد 37 درصدی سالانه داشته باشد – تنها 6 درصد کمتر از پیش بینی های پیش از همه گیری. برای خورشیدی های مسکونی ، نصب ها به دلیل کاهش سفارشات سختگیرانه در محل و نوآوری های مدل کسب و کار نصب شده ، همانطور که در ابتدا انتظار می رفت ، تحت تأثیر قرار نگرفتند.

مطلب مرتبط  WAAREE بال های خود را در سطح جهان باز می کند ، حق امتیاز را در آفریقا باز می کند

وی گفت: “همه گیری ، مشاوره های حضوری فروش را در بسیاری از نقاط غیرممكن ساخته است و ما از دیدن بخش مسكونی برای انطباق و اتخاذ فرآیندهای فروش از راه دور بسیار هیجان زده هستیم.” کریستوفر هاپر، بنیانگذار شفق قطبی خورشیدی. “در نهایت ، هدف شفق قطبی کمک به رشد صنعت است که منجر به آینده با انرژی خورشیدی می شود.”

شناخت صنعت

شفق قطبی خورشیدی رشد زیاد قوی همراه با شناخت گسترده صنعت به عنوان نرم افزار پیشرو است.

  • شفق قطبی خورشیدی به عنوان فینالیست برای جوایز جهانی انرژی S&P 2020 (برندگان در ماه دسامبر اعلام می شوند)
  • آرورا توسط جامعه رأی داده شد و به آنها اهدا شد جایزه رهبری انرژی جهانی خورشیدی در انرژی خورشیدی برای نرم افزار چندین بار – بیشتر هر نرم افزار
  • در اوایل سال 2019 ، شفق قطبی خورشیدی بزرگ شده 20 میلیون دلار در بودجه سری A، بزرگترین نرم افزار خورشیدی است
مطلب مرتبط  SDRL - مواد پاک کننده

درباره Aurora Solar Inc.

شفق قطبی خورشیدی شرکتی سریع در حال رشد است که راه حل های نرم افزاری قدرتمندی را برای ذخیره سازی و ذخیره انرژی خورشیدی ایجاد می کند. شفق قطبی اولین کسی بود که طیف وسیعی از ابزارها را برای اندازه گیری آسان سیستم پشتیبان گیری باتری و ارائه توصیه ها بر اساس نیازهای پشتیبان صاحب خانه در سپتامبر 2020. تاکنون بیش از 4 میلیون پروژه خورشیدی در شفق قطبی در سطح جهان طراحی شده اند. برای اطلاعات بیشتر ، به https://www.aurorasolar.com مراجعه کنید و ما را در توییترAuroraSolarInc دنبال کنید

تماس با مطبوعات:

سانی وانگ
https://www.aurorasolar.com/

SOURCE Aurora Solar Inc.

لینک های مربوطه

https://www.aurorasolar.com/

پاسخی بگذارید