پس از طوفان سالی ، جورجیا پاور برق را به تقریباً 90،000 مشتری بازگرداند. زمان تخمینی ترمیم را برای باقی مانده اعلام می کند

پس از طوفان سالی ، جورجیا پاور برق را به تقریباً 90،000 مشتری بازگرداند. زمان تخمینی ترمیم را برای باقی مانده اعلام می کند

آتلانتا، 17 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – جورجیا پاور روز پنجشنبه پس از آنکه بقایای طوفان سالی در سراسر ایالت راه یافت پیشرفت قابل توجهی داشت. با شروع تلاش های شبانه ، پرسنل جورجیا پاور به کار خود ادامه می دهند تا برق را برای مشتریان در سراسر کشور بازیابی کنند.

از بعدازظهر پنجشنبه ، جورجیا پاور از نیمه شب برق تقریباً 88000 مشتری را برقرار کرده است. در ساعت 5 عصر، 337 مورد قطعی منفرد وجود دارد که تقریباً 9800 نفر از 2.6 میلیون مشتری جرجیا پاور را تحت تأثیر قرار داده است.

زمان تخمین منطقه ای تخمین زده شده (ERT) پس از طوفان سالی نیز اعلام شده است. ERT تخمین زده شده برای 95٪ از مشتریان آسیب دیده که قادر به دریافت خدمات الکتریکی در مناطق زیر هستند:

  • غربی و ساحلی گرجستان: 8:00 ب. ظ
  • DeKalb شمالی و شمال فولتون شهرستانها: 11:30 شب

عصر امروز بیشترین خسارات پراکنده در مناطق دیگر باید بازسازی شود.

مطلب مرتبط  TAG Oil نتایج رأی گیری مجمع عمومی عادی سالانه را اعلام می کند

پیشرفت ترمیم از آغاز طوفان به لطف آن تا حد زیادی ممکن بوده است جورجیا سیستم الکتریکی پیشرفته این فناوری پیشرفته به شرکت اجازه می دهد تا جایی که ممکن است ، مسیریابی و بازیابی نیرو کند ، حتی در شرایطی که شرایط جوی مانع کار خارج از کار خدمه شود. کار در این زمینه بر اساس شرایط محلی از وقتی ایمن انجام شد ، آغاز شد. تیم ها با شرایط چالش برانگیزی مانند باران شدید ، وزش باد شدید و درختان سرنگون شده روبرو شدند که برای ادامه کار به پاکسازی نیاز داشتند. انتظار می رود خدمه در میدان بمانند و بیشترین قطعی های شبانه را بازگردانند.

مطلب مرتبط  خدماتی از بیش از 26 ایالت ، D.C. و کانادا برای پشتیبانی از ترمیم برق فعال شده اند

درباره جورجیا پاور
جورجیا پاور بزرگترین زیرمجموعه برق شرکت جنوبی (NYSE: SO) ، شرکت برتر انرژی در آمریکا است. ارزش ، قابلیت اطمینان ، خدمات به مشتری و سرپرستی سنگ بنای اصلی وعده شرکت به 2.6 میلیون مشتری در همه چهار مورد است. جورجیا 159 شهرستان متعهد به ارائه انرژی پاک ، ایمن ، قابل اعتماد و مقرون به صرفه با نرخ کمتر از متوسط ​​ملی ، جورجیا پاور ترکیبی متنوع و نوآورانه را شامل می کند که شامل هسته ای ، ذغال سنگ و گاز طبیعی و همچنین تجدیدپذیرهایی مانند خورشیدی ، برق و باد است. جورجیا پاور تمرکز خود را بر ارائه خدمات کلاس جهانی به مشتریان خود هر روز اعلام می کند و این شرکت به طور مداوم توسط J.D. Power و همکاران به عنوان یک رهبر صنعت در جلب رضایت مشتری شناخته می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به www.GeorgiaPower.com مراجعه کرده و با شرکت در Facebook (Facebook.com/GeorgiaPower) ، Twitter ارتباط برقرار کنید (Twitter.com/GeorgiaPower) و اینستاگرام (Instagram.com/ga_power).

مطلب مرتبط  خدمه FirstEnergy Utility برای کمک به طوفان لورا تلاشهای بازیابی نیرو در تگزاس

منبع جورجیا پاور

لینک های مربوطه

http://www.georgiapower.com

پاسخی بگذارید