پلاستیک ها درجه جدیدی از DURANEX (R) PBT را با مقاومت بهبود یافته در برابر هیدرولیز و شوک حرارتی معرفی می کنند

پلاستیک ها درجه جدیدی از DURANEX (R) PBT را با مقاومت بهبود یافته در برابر هیدرولیز و شوک حرارتی معرفی می کنند

توکیو، 17 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – گروه پلی پلاستیک درجه جدیدی از رزین پلی بوتیلن ترفتالات (PBT) DURANEX (R) را راه اندازی کرده است ، که بهبود قابل توجهی در هیدرولیز و مقاومت در برابر شوک حرارتی برای انواع مختلف ارائه می دهد. از برنامه های کاربردی. DURANEX (R) 201HR پیشنهاد جدیدی است که قابلیت اطمینان طولانی مدت قطعات را تضمین می کند و نفوذ DURANEX (R) PBT را در بازارهای خودرو گسترش می دهد.

(تصویر: https://kyodonewsprwire.jp/prwfile/release/M100475/202009074010/_prw_PI1fl_8afPigC9.jpg)

DURANEX (R) 201HR ماده ای پر نشده است که مقاومت در برابر هیدرولیز را به طور چشمگیری بهبود می بخشد ، که در ساختار مولکولی رزین ها مشکلی است ، ضمن حفظ خواص مکانیکی و قالب گیری عالی رزین های PBT معمولی. ایده آل برای استفاده در محیط های با رطوبت بالا ، DURANEX (R) 201HR می تواند عمر طیف گسترده ای از محصولات را افزایش دهد. این به خصوص برای اتصالات خودرو در محیط های سخت کار مناسب است.

مطلب مرتبط  Delta معرفی راه حل مرکز داده مدولار شده همه در یک SmartNode را برای محاسبات 5G و IoT Edge در EMEA ارائه می دهد

DURANEX (R) 201HR مکمل سری پلاستیک های DURANEX (R) LT است که همچنین با افزایش سختی رزین و کاهش بیشتر تنش ناشی از آزمایش چرخه شوک حرارتی ، مقاومت در برابر شوک حرارتی را به طور قابل توجهی بهبود می بخشد. عملکرد آن حتی از رزین پلی فنیلن سولفید (PPS) بیشتر است ، که به عنوان یکی از بهترین رزین ها در مقاومت در برابر شوک گرمایی شناخته می شود.

سری DURANEX (R) LT قالب گیری درج را آسان می کند و همچنین دارای مقاومت بسیار بالاتری در برابر هیدرولیز است ، و باعث می شود تا پتانسیل عملکرد بالا و عمر طولانی تر در محصولات مختلف وجود داشته باشد. این گریدها همچنین می توانند در طیف گسترده ای از قطعات که رزین PBT معمولی برای آنها گزینه ای نیست ، مورد استفاده قرار گیرند. سری مواد DURANEX (R) LT برای استفاده در قطعات ماژول های برق ، مبدل های DC / DC ، مقره های موتور و سیستم های EPS که در محیط های سخت کار می کنند ، مناسب است.

مطلب مرتبط  JinkoSolar سری پرچمداران Tiger Pro 2020 را با ماژول خروجی تا 580W راه اندازی کرد

DURANEX (R) LT530HR یک رزین پرشده با شیشه 30٪ در حالیکه LT530FR با درجه 30٪ شیشه پر از مقاومت در برابر آتش است.

بازدید: https://www.polyplastics.com/fa/product/lines/pbt_long-term/index.html

درباره پلی پلاستیک

شرکت پلاستیک ، آموزشی ویبولیتین در زمینه تولید و تولید محلولهای ترموپلاستیک مهندسی شده یک رهبر جهانی است. سبد محصولات آن شامل پلی اکسی متیلن (POM) ، پلی بوتیلن ترفتالات (PBT) ، پلی فنیلن سولفید (PPS) ، پلیمر کریستال مایع (LCP) ، پلی اتیلن ترفتالات تقویت شده با الیاف شیشه (GF-PET) و کوپلیمر الفین حلقوی است. (COC) این شرکت بیشترین سهم بازار جهانی POM و LCP را دارد. با بیش از 50 سال تجربه ، این شرکت توسط یک شبکه قوی بین المللی تحقیق و توسعه (تحقیق و توسعه) ، تولید و فروش منابع پشتیبانی می شود ، قادر به ایجاد راه حل های پیشرفته برای یک بازار جهانی در حال تغییر است.

مطلب مرتبط  Venture Global: اولین تجهیزات روانکاری در کارخانه Pass Calcasieu

DURANEX (R) یک علامت تجاری ثبت شده از شرکت Polyplastics Co. Ltd. در ژاپن و سایر کشورها است.

SOURCE Polyplastics Co.، Ltd.

لینک های مربوطه

https://www.polyplastics.com

SOURCE Polyplastics Co.، Ltd.

پاسخی بگذارید