پلاستیک ها درجه جدید DURANEX (R) PBT را معرفی می کنند

پلاستیک ها درجه جدید DURANEX (R) PBT را معرفی می کنند

پلی پلاستیک درجه جدید DURANEX (R) PBT را با مقاومت در برابر هیدرولیز پیشرفته و عملکرد شوک حرارتی معرفی می کند

توکیو، 23 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – گروه پلی پلاستیک درجه جدیدی از رزین DURANEX (R) پلی بوتیلن ترفتالات (PBT) را راه اندازی کرده است که بهبود قابل توجهی در مقاومت در برابر هیدرولیز و مقاومت در برابر شوک حرارتی برای مقیاس DURANEX (R) 201HR پیشنهاد جدیدی است که قابلیت اطمینان طولانی مدت قطعات را تضمین می کند و نفوذ DURANEX (R) PBT را در بازارهای خودرو گسترش می دهد.

(تصویر: https://kyodonewsprwire.jp/prwfile/release/M100475/202009074010/_prw_PI1fl_8afPigC9.jpg)

DURANEX (R) 201HR ماده ای پر نشده است که مقاومت در برابر هیدرولیز را به طرز چشمگیری بهبود می بخشد ، مسئله ای برای ساختار مولکولی رزین ها ، ضمن حفظ خصوصیات قالب گیری عالی و مکانیکی رزین های PBT معمولی. ایده آل برای استفاده در محیط های با رطوبت بالا ، DURANEX (R) 201HR می تواند ماندگاری طیف وسیعی از محصولات را افزایش دهد. این به خصوص برای اتصالات خودرو در محیط های کاری دشوار مناسب است.

مطلب مرتبط  Absen برنده جایزه Red Dot 2020 برای سری جدید اجاره کلاس اول LED برای صحنه شد

DURANEX (R) 201HR تکمیل کننده سری DURANEX (R) LT پلی پلاستیک است ، که همچنین به لطف آزمایش چرخه شوک حرارتی مقاومت در برابر شوک حرارتی را به طور قابل توجهی بهبود می بخشد. عملکرد آن حتی از رزین پلی فنیلن سولفید (PPS) بیشتر است ، که شناخته شده است از نظر مقاومت در برابر شوک گرمایی یکی از رزین های پیشرو است.

سری DURANEX (R) LT قرار دادن قالب را آسان می کند و همچنین دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر هیدرولیز است ، که قفل پتانسیل عملکرد بالا و استفاده طولانی تر در طیف وسیعی از محصولات را باز می کند. این گریدها همچنین می توانند در طیف وسیعی از قطعات مورد استفاده قرار گیرند که رزین PBT معمولی برای آنها گزینه ای نبود. سری مواد DURANEX (R) LT برای استفاده در قسمتهای ماژولهای قدرت ، مبدلهای DC / DC ، عایق موتور و سیستمهای EPS که در محیط های سخت استفاده می شوند ، کاملاً مناسب است.

مطلب مرتبط  منابع طبیعی چین ، شرکت نتایج 2019 را اعلام می کند

DURANEX (R) LT530HR 30٪ رزین پر از لیوان است ، در حالی که LT530FR 30٪ درجه شیشه پر شده است که بازدارندگی شعله را فراهم می کند.

بازدید: https://www.polyplastics.com/fa/product/lines/pbt_long-term/index.html

درباره پلی پلاستیک

شرکت پلی پلاستیک ، یک رهبر جهانی در زمینه تولید و تولید ترموپلاستیک های مهندسی است. سبد محصولات این شرکت شامل پلی اکسی متیلن (POM) ، پلی بوتیلن ترفتالات (PBT) ، پلی فنیلن سولفید (PPS) ، پلیمر کریستال مایع (LCP) ، پلی اتیلن ترفتالات تقویت شده با الیاف شیشه (GF-PET) و کوپلیمر الفین حلقوی (COC). این شرکت بیشترین سهم بازار جهانی را برای POM و LCP دارد. با بیش از 50 سال تجربه ، این شرکت توسط یک شبکه جهانی قوی از منابع تحقیق و توسعه ، تولید و فروش پشتیبانی می شود که قادر به ایجاد راه حل های پیشرفته برای یک بازار جهانی در حال تغییر است.

مطلب مرتبط  Polyplastics سطح جدید POM DURACON (R) DURACON (R) را با مقاومت در برابر سوخت دیزل بهبود یافته برای اجزای سوخت خودرو راه اندازی کرد

DURANEX (R) یک علامت تجاری ثبت شده از شرکت Polyplastics Co. Ltd. در ژاپن و سایر کشورها است.

لینک های مربوطه

https://www.polyplastics.com

SOURCE Polyplastics Co.، Ltd.

پاسخی بگذارید