پلاستیک ها روش آزمایشی جدیدی را برای شناسایی تشکیل گاز در حین قالب گیری تزریقی ایجاد می کنند

پلاستیک ها روش آزمایشی جدیدی را برای شناسایی تشکیل گاز در حین قالب گیری تزریقی ایجاد می کنند

توکیو، 15 ژوئیه 2021 / PRNewswire / – شرکت پلاستیک پلاستیک ، یک تامین کننده پیشرو در صنعت گرمانرم پلاستیک ، یک روش آزمایشی ایجاد کرده است که تجمع گاز را در طی فرآیند قالب گیری تزریق مشخص می کند و به کاهش رسوبات قالب کمک می کند. روش تحقیق به کمک گاز شرکت در قالب گیری تزریقی (GIMIM) قالب مداوم را تسهیل می کند و بهره وری تولید را بهبود می بخشد.

تصویر 1: https://kyodonewsprwire.jp/prwfile/release/M100475/202107077399/_prw_PI1fl_Pl0lrF18.jpg

در طی فرآیند قالب گیری تزریقی ، شرایط دشوار (درجه حرارت بالا ، سرعت بالا) و خراب شدن مواد افزودنی پلاستیکی می تواند حجم بالایی از گازهای تجزیه را آزاد کند. رسوبات کپک ، سوختگی گاز و انفجارهای کوتاه ناشی از تجزیه در اثر گاز باعث ایجاد مشکلات کیفی مانند اثرات ناخواسته بر ابعاد و شکل ظاهری محصول می شود که منجر به نقص بالاتر می شود. حفظ عملکردهای تولید بسیار کارآمد از آنجا که تولیدکنندگان برای پاسخگویی به برنامه های پیچیده امروزی مانند برق و اتوماسیون اتومبیل تلاش می کنند بسیار مهم است.

مطلب مرتبط  Trulite تغییرات رهبری را اعلام می کند

روش اختصاصی پلی پلاستیک ، گازهای تشکیل شده در حین قالب گیری را گرفته و تجزیه و تحلیل می کند و مکانیزم ایجاد گاز پیرولیز در حین قالب گیری تزریقی را مشخص می کند. این روش ابتکاری و ثبت اختراع ، گازها را با توجه به روش های مبتنی بر قالب به دام می اندازد ، از کروماتوگرافی گازی / طیف سنجی جرمی (GC / MS) برای تجزیه و تحلیل کیفی و کیفی ترکیب آنها ، شناسایی گازهای تشکیل شده و بهبودهای اساسی در منابع تشکیل آنها استفاده می کند.

مطلب مرتبط  شرکت کانادایی راه حل جدید محافظتی را برای بازگرداندن کودکان در مدرسه در طول همه گیری ایجاد می کند

این پیکربندی ساده سیستم به سه مرحله پلاستیسیته ، اندازه گیری و تزریق تقسیم می شود و هر واحد مجهز به تله گاز برای جداسازی گازهای تشکیل شده در هر قسمت از فرآیند است. روش GIMIM می تواند با دام انداختن مستقیم و تجزیه و تحلیل گازهای تشکیل شده در طی فرآیند ، شرایط واقعی را در هنگام قالب سازی منعکس کند.

همچنین اجازه اندازه گیری مواد با وزن مولکولی بالا را می دهد که می توانند باعث رسوبات کپک شوند. از آنجا که این روش به طور مستقیم گازهای تشکیل شده در داخل قالب را هنگام پر کردن تجزیه و تحلیل می کند ، شرکت معتقد است که نتایج به دست آمده نزدیک به شرایط دنیای واقعی را ایجاد می کند. در تحقیقات دیگر ، پلی پلاستیک قصد دارد سایر مشکلات ناشی از پیرولیز گاز ، مانند عکسبرداری کوتاه و نقص سوختگی گاز و همچنین رسوبات قالب را بررسی کند.

مطلب مرتبط  Aggreko اهداف صفر خالص صنعت را برای کمک به مشتریان در انتقال انرژی تعیین می کند

برای اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید: https://www.polyplastics.com/fa/support/mold/gas_md/index.html

درباره پلاستیک: https://kyodonewsprwire.jp/attach/202107077399-O1-jJN6E3ZH.pdf

SOURCE Polyplastics Co. ، Ltd.

SOURCE Polyplastics Co. ، Ltd.

پاسخی بگذارید