پلت فرم SEunicloud شانگهای برنده اولین جایزه هوش صنعتی جهان در اجلاس WAIC 2020 انگلیسی English English English English español

پلت فرم SEunicloud شانگهای برنده اولین جایزه هوش صنعتی جهان در اجلاس WAIC 2020 انگلیسی English English English English español

معاون کمیته منطقه ای CPC و رئیس گروه برق شانگهای هوانگ او (هوانگ اوو) خاطرنشان کرد: در آینده شرکت ما بهینه سازی سکوی SEunicloud به همراه مدل خدمات اینترنت صنعتی هم در دلتای رودخانه یانگ تسه و هم در سراسر کشور و حتی فراتر از مرزهای خود ادامه خواهد داد.

امسال برگزارکنندگان این اجلاس کنگره جهانی هوش مصنوعی ، انستیتو اطلاعات و ارتباطات چین ، اتحاد صنعت اینترنت صنعتی و سایر سازمان های صنعت بودند. لایتموتیف این رویداد “نوآوری ، ادغام و شکل دادن به آینده صنعت روشنفکری” بود. شرکت کنندگان در این اجلاس بهترین شیوه ها را در زمینه توسعه فناوری های صنعتی blockchain ، داده های بزرگ صنعتی و تشکیل یک بستر اینترنتی صنعتی و همچنین مدل های جدید تأمین اعتبار برای زنجیره صنعت اینترنت صنعتی به اشتراک گذاشتند.

مطلب مرتبط  حوضه Permian Royalty Trust از توزیع نقدی ژوئن خبر داد

یکی از مهمترین مباحث مورد بحث در طول WAIC 2020 شکل گیری یک ساختار سبز جدید برای اینترنت صنعتی بود. شانگهای الکتریک با شناختن اهمیت این موضوع و امید به تسریع در پیشرفت مطالعات طراحی و توسعه خود ، از نسخه به روز شده ای از سکوی دیجیتال SEunicloud خود رونمایی کرد. این پلتفرم یک فرآیند هوشمندانه از کار با مزارع بادی ، کنترل از راه دور نیروگاه های حرارتی ، نگهداری دستگاه ، عملکرد سیستم های ذخیره انرژی و توزیع را فراهم می کند. شانگهای برقی با تکیه بر قدرت SEunicloud تاکنون با موفقیت چندین راه حل موثر را برای مشتریان خود ارائه داده است ، از جمله تشخیص و عیب یابی ، مدیریت از راه دور ، نگهداری عملیاتی ، برنامه ریزی انرژی و سایر نیازهای سناریو های مختلف برنامه.

مطلب مرتبط  مراسم اهدای جوایز "برنامه صنعتی" برای افتتاحیه جام برق شانگهای به 16 اثر برجسته ، تقویت نوآوری دیجیتال برای صنعت انرژی آمریکای لاتین - اسپانیایی ایالات متحده آمریکا - انگلیسی ایالات متحده آمریکا - انگلیسی ایالات متحده آمریکا - انگلیسی Polska - Polski Spain - اسپانیایی koesko - čeština France - Français

یکی از مؤلفه های سکوی SEunicloud یک راه حل هوشمند مدیریت زنجیره تامین است که به طور مستقیم نیازهای کارخانه تولید را با قابلیت های نیروگاه هماهنگ می کند. مؤلفه دیگر ، راه حل برنامه ریزی انرژی DES-PSO ، توابع محاسبات طراحی ، تحلیل سرمایه گذاری و ارزیابی ریسک را فراهم می کند. این ویژگی ها امکان ارزیابی “قابلیت اطمینان” مالی پروژه های تولید برق در مقیاس بزرگ را قبل از شروع ساخت و ساز فراهم می کنند. راه حل تجارت الکترونیکی ، همچنین بخشی از SEunicloud ، بستر جامع برای تهیه و خرید لوازم یدکی ، سفارش خدمات تعمیر و نگهداری و موارد دیگر است. این سیستم فرایند تحویل آنلاین بیش از 22000 مورد از قطعات و 70 کیت تعمیر استاندارد را ساده می کند ، که هزینه آنها عملاً با قیمت کارخانه فرقی نمی کند.

مطلب مرتبط  امروز اجلاس مجازی Gastech افتتاح می شود

در چارچوب اجلاس ، راه اندازی رسمی برنامه ادغام صنعتی و مالی اینترنت صنعتی صورت گرفت. پس از تشکیل کنسرسیوم ، شانگهای الکتریک به همراه شرکای خود ایجاد یک بستر عمومی برای تأمین اعتبار پروژه های اینترنتی صنعتی را در تلاش برای ایجاد یک سیستم مالی قابل اعتماد ، جهانی و هماهنگ ترغیب می کند.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1216081/Huang_Ou_Shanghai_Electric_Group.jpg
لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1190744/Logo.jpg

لینک های مربوطه

www.shanghai-electric.com

منبع انرژی شانگهای الکتریکی

پاسخی بگذارید