پلنگ بزرگ به طور موقت عملیات در Topia را متوقف می کند

پلنگ بزرگ به طور موقت عملیات در Topia را متوقف می کند

TSX: GPR | NYSE آمریکایی: GPL

ونکوور ، قبل از میلاد، 16 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Great Panther Mining Limited (TSX: GPR) (NYSE-A: GPL) (“Great Panther” یا “Company”) فعالیت خود را به طور موقت در این کشور متوقف کرده است توپیا معدن در مکزیک به دلیل تشخیص COVID-19 در بین نیروی کار. بهداشت و ایمنی کارمندان ، پیمانکاران و جوامع میزبان در اولویت قرار دارد.

آزمایش و ردیابی COVID-19 بخشی از پروتکل های جامعی است که Great Panther در پاسخ به همه گیری در تمام عملیات خود اجرا کرده است. این شرکت به همکاری نزدیک با دولت محلی و مقامات بهداشتی منطقه ای برای اطمینان از شروع ایمن عملکرد طبیعی ادامه خواهد داد. نیروی کار کاهش یافته در محل باقی می ماند تا فعالیتهای اساسی را برای مدت زمان تعلیق داوطلبانه حفظ کند.

انتظار نمی رود تعلیق عملیات بیش از 30 روز باشد. برای سه ماه به پایان رسید 30 سپتامبر 2020، توپیا به طور متوسط ​​تقریباً 1400 اونس معادل طلا در ماه تولید کرد و تقریباً 9٪ از درآمد شرکت را به خود اختصاص داد. معادن Great Panther’s Tucano و GMC با پروتکل های دقیق COVID-19 در حال کار هستند. تعلیق عملیات در توپیا انتظار نمی رود که بر توانایی شرکت در دستیابی به راهنمای تولید تلفیقی تأثیر بگذارد.

Great Panther مجدداً به تعهد خود در مورد ایمنی مردم و جوامعی که در آن فعالیت می کنند ، تأیید می کند و در صورت لزوم ، بروزرسانی های آینده را ارائه می دهد.

درباره پدر بزرگ

Great Panther یک تولید کننده در حال رشد طلا و نقره است که در قاره آمریکا متمرکز شده است. این شرکت صاحب سبد متنوعی از دارایی در است برزیل، مکزیک و پرو که شامل سه معدن طلا و نقره ، چهار پروژه اکتشافی و یک پروژه توسعه پیشرفته است. Great Panther به طور فعال در حال کشف بسته های بزرگ زمین در مناطق بسیار آینده دار است و به دنبال فرصت های خرید برای تکمیل نمونه کارها موجود خود است. Great Panther در معاملات بورس اوراق بهادار تورنتو با نماد GPR و در NYSE American با نماد GPL معامله می شود.

مطلب مرتبط  JinkoSolar 611 مگاوات ماژول دو طرفه Tiger به گروه Trung Nam در ویتنام عرضه کرده است

بیانیه احتیاطی در مورد اطلاعات جستجو به جلو

این نسخه خبری شامل بیانیه های آینده نگرانه به مفهوم قانون اصلاح دعوی در مورد اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده در سال 1995 و اطلاعات آینده نگرانه به معنای قوانین اوراق بهادار کانادا (با هم ، “بیانیه های آینده نگر”). این اظهارات آینده نگر ممکن است شامل اظهاراتی در مورد تحولات مربوط به COVID-19 باشد ، از جمله برنامه های شرکت برای تعلیق فعالیت در آن توپیا معدن و انتظارات از مدت زمان چنین تعلیق (30 روز) ، انتظار می رود که تعلیق عملیات معدن در توپیا بر توانایی شرکت در دستیابی به راهنمایی و تولید تلفیقی در مورد موارد احتمالی COVID-19 در عملیات استخراج شرکت در سال تأثیر مهمی نخواهد گذاشت. توپیا و در جامعه. این اظهارات و اطلاعات آینده نگر ، دیدگاههای فعلی شرکت را با توجه به وقایع آینده منعکس می کند و لزوماً بر اساس پیش فرضهای متعددی استوار است ، اگرچه توسط شرکت منطقی ارزیابی می شود ، اما ذاتاً تحت عدم قطعیت های عملیاتی ، تجاری ، اقتصادی و نظارتی قابل توجه و احتمالی است . این فرضیات شامل این فرض است که تعلیق عملیات شرکت در توپیا و کار با دولت محلی و مقامات بهداشت منطقه ای در مهار گسترش COVID-19 در مدت زمان تعلیق پیشنهادی موفق خواهد بود و شرکت پس از تعلیق قادر خواهد بود با خیال راحت فعالیت خود را از سر بگیرد. لیست مفروضات فوق جامع نیست.

مطلب مرتبط  IAPMO نسخه 2021 نسخه لوله کشی یکنواخت (UPC) ، کد مکانیکی یکنواخت (UMC) را منتشر می کند

این گزاره های آینده نگر خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم اطمینان و سایر عواملی را در بر می گیرد که ممکن است باعث شود نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای بیان شده یا ضمنی این اظهارات آینده نگرانه متفاوت باشد. از جمله این عوامل ، از جمله ، خطرات و عدم اطمینان مربوط به: تأثیر COVID-19 بر توانایی شرکت برای فعالیت توپیا و عدم اطمینان مربوط به مدت زمان تعلیق عملیات ، که بر درآمد پیش بینی شده شرکت ، وضعیت مالی تأثیر منفی خواهد گذاشت و ممکن است بر توانایی تأمین راهنمای تولید و هزینه شرکت برای توپیا و راهنمای تولید تلفیقی برای فعالیتهای شرکت ؛ شرکت ممکن است در عملیات خود در زمینه مراقبت و نگهداری و تأخیر در شروع مجدد فعالیت در ، مشکلاتی را تجربه کند توپیا در نتیجه COVID-19 ، از جمله کمبود کارمندان و در دسترس نبودن پیمانکاران و پیمانکاران فرعی ، قطع منابع و ارائه خدمات از اشخاص ثالث که شرکت به آنها اعتماد می کند و محدودیتهایی که دولتها می توانند برای رفع شیوع COVID-19 اعمال کنند. حتی با تصویب سیستم تعلیق و افزودن پروتکل های ایمنی و پادمان ها ، از جمله خطر از دست دادن زندگی ، ممکن است در میان کارکنان شرکت ، پیمانکاران و جامعه ، عفونت COVID-19 افزایش یابد. خطرات احتمالی سیاسی و اجتماعی شامل عملیات Great Panther در یک حوزه قضایی خارجی. احتمال هزینه ها و هزینه های غیر منتظره یا اضافه کاری روابط کارمندان و پیمانکاران ممکن است تأثیر منفی بگذارد. روابط و ادعاها توسط جوامع محلی ممکن است تأثیر منفی بگذارد. شرکت ممکن است در قوانین ، مقررات و روشهای دولتی در حوزه های قضایی شرکت فعالیت کند ، از جمله قوانین زیست محیطی ، بهداشت و ایمنی اضافی. توانایی حفظ و تمدید توافق نامه ها با جوامع محلی برای پشتیبانی از ادامه کار ؛ و سایر خطرات و عدم قطعیت ها ، از جمله مواردی که در مورد Great Panther شرح داده شده است ، در فرم اطلاعات سالانه آن برای سال پایان یافته است 31 دسامبر 2019، و گزارشات مربوط به تغییر مواد ثبت شده در اداره های اوراق بهادار کانادا موجود در www.sedar.com و گزارشات مربوط به فرم 40-F و فرم 6-K که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت شده و در سایت www.sec.gov موجود است.

مطلب مرتبط  Venture Global LNG استخدام برایان کوتران را به عنوان مدیر عامل اعلام می کند

هیچ تضمینی وجود ندارد که این گزاره های آینده نگر درست به اثبات برسند یا اینکه نتایج واقعی با این گزاره های آینده نگر تفاوت اساسی ندارند. اگرچه این شرکت تلاش کرده است فاکتورهای مهمی را که می تواند باعث تفاوت واقعی نتایج واقعی شود شناسایی کند ، اما ممکن است عوامل دیگری نیز وجود داشته باشد که باعث می شود نتایج آنطور که پیش بینی ، برآورد ، توصیف یا در نظر گرفته نشده است. بر این اساس ، به خوانندگان هشدار داده می شود كه بیش از حد به اظهارات آینده نگر اعتماد نكنند. گزاره ها و اطلاعات رو به جلو برای کمک به خوانندگان جهت درک دیدگاه های فعلی مدیریت از چشم اندازهای کوتاه مدت و بلند مدت ما طراحی شده اند و ممکن است برای اهداف دیگر مناسب نباشد. این شرکت قصد ندارد و همچنین هیچ تعهدی را برای به روزرسانی یا تجدید نظر در گزاره ها یا اطلاعات آینده نگر ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، تغییر در فرضیات ، رویدادهای آینده یا غیر از این ، به جز در حد مورد نیاز قانون قابل اجرا ، متعهد نمی شود.

SOURCE Great Panther Mining Limited

لینک های مربوطه

www.greatpanther.com

پاسخی بگذارید