پلی پلاستیک درجه جدید POM را از DURACON (R) با مقاومت در برابر سوخت دیزل برای قطعات سوخت خودرو بهبود می بخشد

پلی پلاستیک درجه جدید POM را از DURACON (R) با مقاومت در برابر سوخت دیزل برای قطعات سوخت خودرو بهبود می بخشد

توکیو، 13 مه 20 / PRNewswire / – گروه پلی پلاستیک از رونمایی از درجه جدید پلیوکسی متیلن (POM) از محصول DURACON (R) خود ارائه می دهد که مقاومت سوخت دیزل بهبود یافته ای را برای تولید قطعات سیستم سوخت اتومبیل های قالب تزریقی ارائه می دهد. این مواد جدید پرچمداران پرچمدار Polyplastics ، DURACON (R) POM را تکمیل می کند ، که به دلیل خواص مکانیکی عالی ، مقاومت در برابر حرارت و سوخت و شکل پذیری عالی آن در حال حاضر برای اجزای سیستم سوخت موتور خودرو به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد.

(عکس: https://kyodonewsprwire.jp/prwfile/release/M100475/202004249387/_prw_PI1fl_7yw1IM3y.jpg)

کلاس جدید DURACON (R) H140DR که به تازگی راه اندازی شده است ، عملکرد بهتری نسبت به مواد رقیب دارد و برای بازارهای جهانی در نظر گرفته شده است. در حالی که سیستمهای درایو احتمالاً به سمت الکتریکی تغییر می کنند ، Polyplastics فرض می کند که برخی از وسایل نقلیه تجاری به استفاده از موتورهای دیزلی ادامه خواهند داد. سوخت دیزل نامرغوب حاوی غلظت بالایی از اسید و گوگرد است که تأثیر منفی بر POM دارد.

مطلب مرتبط  سیستم ذخیره سازی باتری FlexGen به تقویت انرژی و تقویت شبکه برای شهر یوتا که توسط گردشگران تابستانی سیل شده است کمک می کند

سوخت هایی که حاوی غلظت بالایی از گوگرد هستند روی زنجیره های اصلی پلیمر عمل می کنند و باعث تجزیه در POM می شوند. آزمایشات نشان می دهد که وقتی POM در سوخت دیزل با درجه حرارت بالا با غلظت بالای گوگرد غوطه ور است ، تغییر وزن (سرعت تجزیه) را نشان می دهد. DURACON (R) H140DR از دوام بالاتری در مقایسه با POM مقاوم در برابر سوخت دیزل بهبود یافته و مواد استاندارد برخوردار است.

مطلب مرتبط  شرکت محلی کانادا نارنجی خلاقیت را برای نگه داشتن کارمندان در طول همه گیری رعایت می کند

DURACON (R) H140DR از شاخص جریان مذاب بالاتر (MFR) نسبت به کیفیت استاندارد M90-44 برخوردار است ، که منجر به شکل پذیری مناسب می شود. همچنین متراکم تر است و اندازه کریستال آن نیز کوچکتر است و به همین دلیل در مقایسه با کیفیت استاندارد M90-44 از درجه بالایی تبلور برخوردار است.

درجه جدید دارای خواص پارگی خزش مشابه مواد رقابتی است و همچنین به نظر می رسد دارای خواص مقاومت مکانیکی طولانی مدت کافی است. آزمایشات آلودگی محیط زیست نشان می دهد که DURACON (R) H140DR در برابر عوامل خارجی مانند باران اسیدی و انواع حلالهای اسیدی مورد استفاده در اتومبیل بسیار مقاوم است.

مطلب مرتبط  Bruin E&P Partners، LLC اطلاعیه ای از معاملات جامع بازسازی قبلی از پیش بسته

لطفاً به آدرس زیر نیز مراجعه کنید: https://www.polyplastics.com/fa/product/lines/pom_h140dr/index.html

درباره پلاستیک

شرکت پلاستیک ، آموزشی ویبولیتین رهبر جهانی در توسعه و تولید راه حل های ترموپلاستیک فنی است. سبد محصولات این شرکت شامل POM ، PBT ، PPS ، LCP ، GF-PET و COC است. شرکت Polyplastics دارای بیشترین سهم بازار در POM و LCP است که با بیش از 50 سال تجربه در این شرکت ، دارای شبکه قدرتمند جهانی از منابع تحقیق ، تولید و فروش است که می تواند راه حل های پیشرفته ای را برای یک بازار جهانی در حال تغییر و تحول ایجاد کند. .

DURACON (R) یک علامت تجاری ثبت شده از شرکت Polyplastics ، Ltd. که در ژاپن و سایر کشورها

SOURCE Polyplastics Co.، Ltd.

پاسخی بگذارید