پل جی ووگل به رئیس جمهور گریلی و هانسن ترویج کرد

پل جی ووگل به رئیس جمهور گریلی و هانسن ترویج کرد

شیکاگو، 16 آوریل 2020 / PRNewswire / – گرلی و هانسن ، یک شرکت مهندسی چند رشته ای جهانی که صرفاً برای تأمین نیازهای بخش آب اختصاص دارد ، از ارتقاء پل جی ووگل به رئیس جمهور او همچنان به عنوان عضو منتخب گریلی و هانسن هیئت از مدیران و به عنوان عضو تیم مدیریت اجرایی شرکت است.

در طول 35 سال حضور خود با گرلی و هانسن ، Vogel بسیاری از پروژه های بزرگ زیرساخت آب و برنامه های مدیریت آب با برد طولانی را برای شهرهای بزرگ و شهرداری ها هدایت کرده است. وی همچنین بر فعالیتهای مهندسی این شرکت در سراسر کشور و همچنین مرکز خدمات فنی و نوآوری متمرکز آن نظارت داشته است.

رهبر فكر شده در زمينه مديريت زيرساخت هاي آب شهري ، وگل تخصص خاصي در زمينه هاي پايداري و تلفيق زيرساخت هاي خاکستري سبز دارد. ملاحظات تغییر اوضاع تأثیرگذار بر منابع آب در مراکز شهری است. و اصول و شیوه های صنعت آب سودمندی از آینده و یک آب رویکرد.

وی گفت: “من بسیار هیجان زده هستم كه پاول مستقیماً با من در این ظرفیت جدید همکاری كند تا استراتژی ها و اهداف رشد بلند مدت ما را پیش ببرد.” جان سی رباکمدیر ارشد اجرایی “پل رهبر استثنایی فنی و تجاری است و با گذشت سالها ، وی نقش اساسی در تحول عملیاتی و سازمانی در حال انجام شرکت ما داشته است. در این سمت اصلی به عنوان رئیس جمهور ، پاول تلاش های خود را بر رانندگی و تأمین امنیت استراتژیک و فرصت های تجاری بلند مدت در سراسر آمریکای شمالی، و همچنین در تقویت قابلیتهای خدمات فنی متمرکز و متنوع سازی ارائه خدمات کلی ما به بهترین وجه در خدمت نیازهای مشتریان ما. ”

Vogel یک مهندس حرفه ای ثبت شده و دارای مدرک کارشناسی ارشد است. مدرک مهندسی عمران از دانشگاه سینسیناتی و یک کارشناسی ارشد در مهندسی عمران از دانشگاه ایالتی وین. وی همچنین عضو فعال چندین سازمان حرفه ای و صنعتی از جمله انجمن ملی آژانس های آب تمیز (NACWA) ، فدراسیون محیط زیست آب ، انجمن آثار آب آمریكا و انجمن آثار عمومی آمریكا است.

درباره گرلی و هانسن
گرلی و هانسن یک پیشرو در زمینه مهندسی ، معماری و مشاوره جهانی است که صرفاً به ارائه راه حل های مهندسی پایدار برای طیف گسترده ای از چالش های آب و فاضلاب اختصاص یافته است. این شرکت در بیش از 105 سال تجربه اثبات شده مهندسی عمران و محیط زیست در کلیه مراحل توسعه و اجرای پروژه ایجاد کرده است تا یک ارائه دهنده برتر جهانی از خدمات جامع در بخش آب شود. گرلی و هانسن به طراحی محیط های شهری بهتر در سراسر جهان اختصاص یافته است. http://www.greeley-hansen.com/new.htm

برای اطلاعات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:
نانسی استانکوس
312-558-9000
[email protected]

منبع گریلی و هانسن

لینک های مربوطه

http://www.greeley-hansen.com

مطلب مرتبط  Fortescue اطلاعاتی را درمورد انتشار قیمت سنگ آهن آرگوس منتشر می کند

پاسخی بگذارید