پورتال Industrial.HiBid.com HiBid به ابزار ، مصالح ساختمانی و سایر موارد صنعتی اختصاص دارد

پورتال Industrial.HiBid.com HiBid به ابزار ، مصالح ساختمانی و سایر موارد صنعتی اختصاص دارد

Industrial.HiBid.com از همه ابزارهای جستجوی یکسان موجود در HiBid.com ، از جمله پیوندها برای مرور کلیه مزایده ها ، مشاهده حراج های داغ و تعداد زیادی داغ ، یافتن حراج های واقع در مجاورت ، و جستجوی خانه های حراج خاص برخوردار است. با این حال سایت پورتال تمام آن پیوندها و نتایج جستجو را بر روی کالاهای صنعتی متمرکز می کند.

مناقصه گران طیف وسیعی از دارایی ها را برای حراج در Industrial.HiBid.com پیدا می کنند ، مانند نیمکت های کاری ، ابزارهای فلزکاری چوب ، قطعات ماشین آلات ، سیم کشی ، بالابرها ، چرخ دستی های صنعتی و سایر وسایل مغازه. برای نشان دادن طیف وسیعی از موارد موجود در سایت ، تعداد زیادی حراج شامل نیمکت کار 30 کشو ، ساختمان ذخیره سازی 30 در 80 در 15 فوت ، مجموعه آبریزها ، پمپ های دستی هیدرولیک ، مجموعه های بزرگ ابزار دستی متنوع است و چوب ، و یک برج رادیویی 200 فوت برچیده شده.

مطلب مرتبط  Entergy Texas سه ماهه سود سهام ترجیحی را اعلام کرد

آماده خرید هستید؟
برای یافتن حراجی در نزدیکی خود ، از Industrial.HiBid.com بازدید کرده و بر روی نقشه حراج کلیک کنید. انتخاب یک نشانگر سایت حراجی اطلاعات کلی در مورد حراج و پیوندی برای مشاهده کلیه تعداد زیادی از فروش های موجود در اختیار شما قرار می دهد. وقتی آماده پیشنهاد هستید ، حراج را انتخاب کنید و برای شروع روی ثبت نام برای پیشنهاد کلیک کنید.

مطلب مرتبط  Sabesp - واقعیت ماده

آماده فروش هستید؟
برای شروع فروش در HiBid.com یا هر یک از سایت های پورتال طاقچه آن ، اینجا را کلیک کنید یا مستقیماً با ما تماس بگیرید.

مطلع باشید
اگر علاقمند به دریافت به روزرسانی از HiBid هستید ، برای اطلاع رسانی ما اینجا را کلیک کنید و حراج های HiBid را در Facebook و LinkedIn دنبال کنید.

درباره HiBid و حراج Flex
HiBid یک سکوی حراج آنلاین است که از حراج های پخش وب ، حراج های فقط اینترنتی و پیشنهادات غیرحضوری اینترنتی پشتیبانی می کند. این هم به عنوان راه حل با برچسب خصوصی و هم درگاه موجود است. HiBid با حراج Flex ، رهبر بازار در نرم افزار حراج برای حراج های زنده ، با قابلیت هایی که شامل فهرست نویسی ، کارگزاری ، صندوق های حسابداری ، حسابداری ، مدیریت لیست پستی ، مدیریت موجودی و چند بسته می باشد ، ادغام شده است. HiBid و Auction Flex از سطح زمین ساخته شده اند تا بتوانند یکپارچه با هم کار کنند. آنها محصولات Sandhills Global ، شرکت فناوری پشت AuctionTime.com ، Equipmentfacts و مارک های متعدد متمرکز بر صنعت هستند.

مطلب مرتبط  موسسه Rocky Mountain مرکز امور مالی هماهنگ با آب و هوا را راه‌اندازی کرد

با ما تماس بگیرید
352-414-1947
[email protected]

SOURCE HiBid & حراج فلکس

لینک های مربوطه

https://hibid.com

پاسخی بگذارید