پوشش صنعتی Nano-Clear Wins Award PrestSquare Prestige برای “محصول برتر پوشش برای فولاد”

پوشش صنعتی Nano-Clear Wins Award PrestSquare Prestige برای “محصول برتر پوشش برای فولاد”

پوشش های Nano-Clear به طور چشمگیری مقاومت در برابر خوردگی ، خراش ، مقاومت شیمیایی و طولانی مدت در برابر اشعه ماورا بنفش دارایی های فولادی رنگ شده را بهبود می بخشد. پوشش های Nano-Clear® به گونه ای طراحی شده اند که مستقیماً بر روی رنگ های صنعتی ، پوشش های رویی و پودرهای دو جزئی استفاده می شوند.

مطلب مرتبط  گالیانو طلای از عبور COO خبر داد

مزایای پوشش Nano-Clear®:

  • چرخه های پر رنگ را با 2X – 3X کاهش دهید
  • مقاومت در برابر خوردگی شدید:> 5000 ساعت اسپری نمک
  • مقاومت در برابر اشعه ماورا بنفش شدید: 99٪ براقیت بعد از 4000 ساعت. زنون
  • 10 سال ضمانت عملکرد

پوششهای صنعتی Nano-Clear® با استفاده از پلیمرهای ساختاری نانو سه بعدی اختصاصی تولید می شوند که “تراکم پیوند عرضی” شدید تولید می کنند. پوشش های Nano-Clear® به طور بنیادی خواص فیزیکی کلی و طول عمر دارایی های فولادی رنگ شده را بهبود می بخشد. Nano-Clear® NCI یک پوشش پلی اورتان / پلی اوره / نانو ساختار یک جز component است.

مطلب مرتبط  "سرمایه گذاری در زیرساخت ها اولویت اصلی کشورهای اروپای مرکزی ، شرقی و جنوبی به منظور تسریع در همگرایی به سمت اروپای پانزده است"

پوشش های Nano-Clear® بیش از مشخصات فنی مورد نیاز بازارهای نفت و گاز ، معدن ، راه آهن ، نظامی ، دریایی و ناوگان ساخته شده است. پوشش های Nano-Clear® توسط شرکت های پیشرو جهانی تأیید و مورد استفاده قرار می گیرد از جمله: General Dynamics ، Pemex ، Sterling Crane ، Altec Industries ، Royal Caribbean ، Norwegian Cruise ، OSG America و بسیاری دیگر.

مطلب مرتبط  SteelCoreTank تغییرات دیگری را برای تأمین تقاضا برای مخازن محافظت در برابر آتش اعلام می کند

Nanovere Technologies رهبر جهانی در توسعه و ساخت پوششهای ساختاری نانو صنعتی با خواص سطحی چند منظوره از جمله: مقاومت در برابر خوردگی شدید ، مقاومت در برابر خراش شدید ، مقاومت شیمیایی شدید و مقاومت طولانی مدت در برابر اشعه ماورا بنفش دارایی های فولادی رنگ شده.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پوشش های Nano-Clear® یا تبدیل شدن به یک توزیع کننده ، لطفا از http://www.nanocoatings.com یا [email protected]

SOURCE Nanovere Technologies، LLC.

لینک های مربوطه

http://www.nanocoatings.com/

پاسخی بگذارید