پیشرفت انرژی الکتریکی شانگهای پیشرفت پروژه انرژی یکپارچه معدن ذغال سنگ Thar Block-1 را تسریع می کند

پیشرفت انرژی الکتریکی شانگهای پیشرفت پروژه انرژی یکپارچه معدن ذغال سنگ Thar Block-1 را تسریع می کند

ساخت و ساز در این پروژه با محدودیت های مسافرتی ناشی از بیماری همه گیر متوقف شده است و مانع از ورود کارگران به کشور می شود و این امر باعث کمبود نیروی کار قابل توجه در محل و کندتر شدن پیشرفت کلی می شود. پروژه های ساختمانی در دبی و پانشنو نیز با همین مشکلات روبرو هستند.

با کمک و توصیه دولت شهرداری شانگهای، شانگهای الکتریک با Air China هماهنگ شده است تا عزیمت چندین پرواز چارتر برای هزاران نفر از کارکنان فنی و مدیریتی را برای تسریع در پیشرفت سه پروژه بزرگ ترتیب دهد. کلیه پروازها با رعایت دقیق ترین اقدامات بهداشتی و ایمنی در طول سفر انجام می شود تا از امنیت کلیه کارکنان ساختمانی اطمینان حاصل شود. اولین دسته از بیش از 4 تن لوازم ، از جمله تجهیزات محافظ شخصی ، ملزومات روزانه ، تجهیزات لازم جهت مطب و داروهای اورژانس نیز به مقصد های مختلف ارسال شد.

مطلب مرتبط  ایستمن با برنامه بلند پروازانه پایداری به چالش های جهانی می پردازد

این تیم در تاریخ 4 اوت در فرودگاه بین المللی جناح مورد استقبال نمایندگان شرکت قرار گرفت و جایگزین مهندسین و مقامات محلی چینی خواهد شد که بازگشت آنها به دلیل انفجار همه گیر COVID به تأخیر افتاده است. 19 کلیه پرسنل ساختمانی اقدامات مربوط به قرنطینه هنگام ورود را مطابق مقررات محلی دنبال می کنند. برای ایجاد مداخله مطابق با دستورالعمل های کنترل همه گیر ، اقدامات ساختمانی مورد نیاز است و اقدامات پیشگیری از عفونت توسط شانگهای الکتریک اعمال شده است تا یک محیط کار ایمنی ایجاد کرده و از این طریق ایمنی و سلامتی همه را تضمین کند. کارگران در سایت

مطلب مرتبط  Venture Global LNG تأثیر حداقل طوفان لورا را در LNG Passas Calcasieu گزارش می دهد

در کویر تار در جنوب شرقی استان سند واقع شده است پاکستانپروژه انرژی معدن ذغال سنگ یکپارچه Thar Block-1 مساحتی بیش از 9000 کیلومتر مربع را در بر می گیرد و تخمین زده می شود که معدن زغال سنگ با دو نیروگاه ذغال سنگ از ظرفیت تولید سالانه 7.8 میلیون تن برسد. 660 مگاوات قادر به تأمین برق قابل اعتماد و مقرون به صرفه برای 4 میلیون خانوار پاکستانی.

“به عنوان یک پروژه اولویتی هم برای جاده ابریشم جدید و هم برای CPEC ، تکمیل پروژه انرژی یکپارچه معدن ذغال سنگ Thar Block-1 قادر به توسعه انرژی در پاکستان یک جهش بزرگ به جلو با این حال ، COVID-19 دشواری بی سابقه ای را برای عملیات ساخت و ساز ایجاد کرده است ، “گفت: آقای سونگ زیل ، مدیر اداری شرکت تولید نیروی برق ذغال سنگ بلو-1 (PVT) با مسئولیت محدود (FCC از Shanghai Electric در پاکستان)

“برای رفع چالش ها ، ما در بسیاری از جبهه ها کار کرده ایم تا اختلالات ناشی از این بحران جهانی بهداشت را به حداقل برسانیم و ضمن اتخاذ اقدامات ضد پاندمی به روز شده برای جلوگیری از انتقال ویروس در محل ،” a- او اضافه کرد.

مطلب مرتبط  HOMER Grid Software اکنون ایستگاه های شارژ خودروهای الکتریکی را مدل می کند

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1231784/Shanghai_Electric.jpg
لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1190744/Logo.jpg

لینک های مربوطه

www.shanghai-electric.com

منبع انرژی شانگهای الکتریکی

پاسخی بگذارید